MENU
Jesteś tutaj: Solne Wnętrze Grota Solna dla Kobiet w Ciąży

Grota Solna dla Kobiet w Ciąży

Grota Solna w ciąży

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej Kobiety. Wiele przyszłych mam boryka się z problemami ze strony górnych dróg oddechowych i powinno bardziej uważać na zdrowie swoje a tym samym dziecka. Jedną z najlepszych opcji leczniczych jest grota solna. Ciąża to świetny okres, by odwiedzić grotę solną po raz pierwszy i skorzystać z jej wszelkich dobroci.

Grota solna a ciąża – czy to zdrowe?

Grota solna jest używana w terapii zwanej haloterapią, która za pomocą bardzo wysokiego stężenia chlorku sodu w powietrzu (o wartości niemalże 100%) stwarza leczniczy mikroklimat w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki użyciu urządzenia zwanego halogenerator, które to w sposób mechaniczny rozdrabnia sól kamienną i następnie nadaje jej postać suchego aerozolu solnego. Rozpylone, drobne cząsteczki soli wnikają głęboko do układu oddechu, by tam działać przeciwzapalnie, antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Grota solna w ciąży to świetna alternatywa dla antybiotyków, a nawet zwyczajnego paracetamolu, które w tym szczególnym czasie nie powinny być stosowane.

Grota solna w ciąży – dlaczego warto?

Terapia suchą solą przynosi wiele pozytywnych skutków dla zdrowia układu oddechowego, skóry i układu odpornościowego. Zmniejsza stan zapalny oskrzeli, rozrzedza i usuwa śluz z płuc, a także poprawia wydolność płuc. Redukuje również stany zapalne skóry, poprawia odnowę komórkową oraz zmniejsza swędzenie i podrażnienia powstałe w wyniku łuszczycy czy egzemy. Co więcej, wiele ciężarnych kobiet zmaga się ze stresem, wówczas idealnym lekarstwem okazuje się właśnie grota solna. Ciąża to czas, w którym układ sercowo-naczyniowy jest szczególnie obciążony, dlatego grota solna w ciąży pomaga paniom z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia.

Ponadto grota solna w ciąży przynosi duże korzyści mamom cierpiącym na następujące schorzenia:

 •     alergię,
 •     astmę,
 •     zapalenie oskrzeli i płuc,
 •     infekcje zatok i ucha,
 •     przeziębienie,
 •     grypa,
 •    lęki,
 •     stany zapalne skóry.

Grota solna w ciąży – ile razy w tygodniu powinno się z niej korzystać?

Grota solna w ciąży przynosi najlepsze rezultaty, gdy jest regularnie praktykowana. Korzyści są kumulatywne, a kluczem są konsekwencja i częstotliwość. Kobiety w ciąży powinny odwiedzać groty solne co najmniej 3-4 razy w tygodniu.

Jaki jest czas trwania jednej sesji leczniczej?

Mikroklimat stworzony w grocie solnej jest całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży, jednak zaleca się by pojedyncza sesja trwała około 45 minut.

Jakich rezultatów można się spodziewać?

Wiele przyszłych mam cierpi na astmę, alergie i inne problemy z oskrzelami, które są o tyle dokuczliwe, o ile stosowanie leków dedykowanych tym schorzeniom w ciąży jest groźne dla dziecka. Grota solna w ciąży przynosi niesamowite rezultaty w krótkim czasie, ułatwiając oddychanie, zwiększając poziom energii, a tym samym polepszając ogólny komfort życia. Ponadto osoby z poważnymi chorobami skóry, takimi jak łuszczyca, egzema lub trądzik, również doświadczają niesamowitej poprawy zdrowia swojej skóry.

      

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec