MENU
Jesteś tutaj: Kontakt Polecam

Polecam

Serdecznie polecam:

Dożywotnia subskrybcja do Platformy Edukacyjnej:

https://beztabletek.pl/dolacz-do-mnie/UN-Z0D-5WO

 Gospodarstwo Rolno - Sadownicze

 

          Tempoczów - Rędziny 63

Roman Hat

tel.413529632

         Zdrowe, pełne enzymów i witamin Warzywa, Zioła, Owoce bez nawozów i chemii.

     Zdrowe Solne Wnętrze

                               

         https://solnewnetrze.pl/

Projekt i wykonawstwo wnętrz z soli  i cegieł pakistańskich.

Solne wnętrza to pomieszczenia, w którym panuje wyjątkowy mikroklimat, zbliżony do nadmorskiego, posiadający właściwości prozdrowotne.Ściany wyłożone są blokami i panelami z soli. Przebywanie w takich pomieszczeniach regularnie korzystnie wpływa na układ oddechowy,  krwionośny oraz nerwowy.

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.