MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Zmień Sposób Myślenia

Zmień Sposób Myślenia

Dlaczego leczenie wibracyjne za pomocą Quantec?
Początek sukcesu i porażki zaczyna się w umyśle, a dokładniej w myśleniu, w sposobie, w jaki myślisz.
Za każdym razem, gdy myślimy o czymś, nasz mózg już identyfikuje to jako dobre lub złe dla nas i tworzy uczucie. To uczucie będzie generować myśli sprzyjające rozwiązaniu konfliktu, więc podejmujemy decyzje. Z kolei decyzje wymagają postaw, które w tym sensie budują nasze wyniki.
Myślenie — Uczucie — Decyzje — Postawy — Wyniki
Łatwo powiedzieć, że zmieniając postawy zmieniamy nasze wyniki, ale to wcale nie jest prawda. Na krótką metę tak, ale na dłuższą nie. Dzięki „prawu najmniejszego wysiłku” znów będziemy na autopilocie życia, wykonując zadania w najłatwiejszy i najbezpieczniejszy dla nas sposób. I krok po kroku odchodzimy od decyzji. W tym sensie dajemy się ponieść samosabotażowi, prokrastynacji, kompleksom niższości, gotowym frazom typu „nie dam rady” itp.
Prawdziwa zmiana zaczyna się w umyśle i sposobie myślenia. To właśnie proponuje Teapia Kwantowa Quantec. Zmień sposób myślenia, aby uzyskać wyniki.

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.