MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Radiestezja i Radionika połączone w leczeniu

Radiestezja i Radionika połączone w leczeniu

Radiestezja oznacza wrażliwość na promieniowanie. Dzięki niemu możliwa jest ocena stanów energetycznych, z którymi wchodzimy w interakcje. W rzeczywistości otaczają nas najróżniejsze rodzaje energii. Czy to kosmiczne, elektromagnetyczne itp.

Dlatego Ziemia, przedmioty, miejsca, inni ludzie i nasze własne myśli tworzą energie, które mogą na nas wpływać pozytywnie lub negatywnie.

Nawiasem mówiąc, wszystkie te promieniowania można zmierzyć i przekształcić. Z kolei radionika jest techniką wykorzystywaną do pracy z tymi energiami za pomocą urządzeń elektronicznych, magnetycznych lub mechanicznych w celu interpretacji i transmisji informacji wibracyjnych.

Istnieją dowody na to, że radiestezja była stosowana od czasów prehistorycznych. W Chinach jest praktykowany od ponad 4200 lat.

Przez długi czas był używany tylko do poszukiwania wody i minerałów, ale obecnie jego pole działania zostało rozszerzone i znalazło zastosowanie w obszarze zdrowia do identyfikacji i leczenia chorób.

Radiestezja i zdrowie

Wszystko we wszechświecie jest źródłem energii, w tym nasze ciała.

Kiedy jesteśmy w doskonałym zdrowiu, każda cząsteczka rezonuje w harmonii z innymi.

Oprócz emitowania energii reagujemy również, nawet jeśli nieświadomie, na częstotliwości emitowane z innych źródeł.

Wkrótce nasze ciało staje się rodzajem anteny, która reaguje na energie naszych myśli i emocji, a także wszystkiego, co nas otacza.

W ten sposób nasze ciało ostatecznie manifestuje te energie, a gdy są negatywne, mogą powodować problemy.

Wiadomo, że promieniowanie jest przyczyną i źródłem wielu chorób. Ogólnie rzecz biorąc, kiedy zachorujemy, oznacza to, że przejawiamy jakąś nierównowagę energetyczną.

Główną przyczyną tej nierównowagi są nasze negatywne myśli i uczucia. Mając takie myśli, obniżamy swoją częstotliwość i stajemy się bardziej wrażliwi i podatni na wibracje pochodzące z otoczenia.

Kierując się prawem przyciągania, przyciągamy sytuacje i inne negatywne energie, które mogą być szkodliwe. I tak, tworzymy wszystko jako bohaterowie naszej historii. W tym, że nadmiar promieniowania potęguje zaburzenia równowagi. W tym sensie zranienie, złość, smutek, strach, niepewność to niektóre negatywne wzorce mentalne, na które wpływa.

Nowy aspekt radiestezji opiera się na teorii kwantowej i okazał się sprzymierzeńcem w leczeniu. Dzięki niemu można energetycznie wykryć, co jest nie tak. Jak również możliwe przyczyny, a także najbardziej odpowiednie leczenie problemu.

Mówiąc zwłaszcza o chorobach, za pomocą radiestezji można je zidentyfikować i ich przyczyny energetyczne, a tym samym leczyć.

Zdrowie jest rozumiane jako odzwierciedlenie kilku czynników, takich jak dobre samopoczucie fizyczne, emocjonalne i psychiczne. Dlatego leczenie zdrowia wykracza daleko poza medycynę konwencjonalną. Praktyki terapii integracyjnych, takich jak radiestezja, są dobrze akceptowane i dają zadowalające wyniki.

Tym samym radiestezja działa wspomagająco w rekonwalescencji, przynosząc korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

Zapobiegaj chorobom i lecz je za pomocą radiestezji

Z pewnością promieniowanie, które nieustannie nas otacza, oddziałuje na nas bezpośrednio. Przykładem tego jest promieniowanie elektromagnetyczne, które jest jednym z tych cichych zanieczyszczeń, które negatywnie wpływają na zdrowie ciała i umysłu.

według dr. Lair Ribeiro tego typu zanieczyszczenia znajdują się na 5 miejscu w rankingu głównych powodów, dla których chorujemy. Zatem zanieczyszczenie częstotliwościami ustępuje jedynie nadmiarowi toksyn, niedożywieniu witamin, stresowi i infekcjom pasożytniczym.

Jednym ze sposobów utrzymania dobrego zdrowia jest anulowanie tych energii, aby nie stały się przyszłymi chorobami. Nawiasem mówiąc, jest to już możliwe dzięki urządzeniu radionicznemu, które jest w stanie wykryć problemy organiczne, a także emitować częstotliwości, które mają na celu przywrócenie równowagi energetycznej. Na przykład Quantec.

W przeciwieństwie do wielu sztuk mistycznych, przynosi namacalne rezultaty i działa niezależnie od osobistych przekonań. Urządzenia radioniczne, takie jak Quantec , opierają się na koncepcjach Fizyki Kwantowej, a także na wskazaniach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Terapia wibracyjna

Terapia wibracyjna analizuje , czy nie jesteś przeciążony falami elektromagnetycznymi, a także ładunkami elektrostatycznymi, promieniowaniem lub innymi zakłóceniami, które zmieniają Twój stan zdrowia.

Oprócz niwelowania tych wibracji ze środowiska, musimy podnieść naszą własną energię i wzór wibracyjny.

Quantec pomaga zidentyfikować i skorygować przekonania, które ograniczają osiągnięcie spełnienia w życiu. W tym sensie zaczynasz pozytywnie wibrować.

Podsumowując, działa zapobiegawczo, działając na niezrównoważone wibracje, zanim zmaterializują się w ciele fizycznym.

My, jako organizmy ludzkie, składamy się z systemów energetycznych, które wpływają na siebie nawzajem. Zatem jakakolwiek nierównowaga, niezależnie od tego, czy pochodzi od sił wewnętrznych, czy zewnętrznych, może wywoływać objawy, które przejawiają się na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej.

Dlatego kiedy organizm ludzki jest osłabiony lub niezrównoważony, oscyluje z inną, mniej harmonijną częstotliwością.

Podstawą terapii wibracyjnej jest przywrócenie równowagi tych energii, tak aby ciało zaczęło wibrować z normalną częstotliwością.

Od momentu, w którym zrozumiemy, jak ludzki organizm reaguje na promieniowanie, zaczynamy inaczej mierzyć się ze zdrowiem i chorobą oraz otwierać się na nowe strategie leczenia.

Harmoniczna częstotliwość radiowa była badana przez długi czas. Wstępne wyniki pokazują znaczący wpływ na układ odpornościowy, oprócz korzyści zapewnianych pacjentom z rakiem.

Wpływ środowiska na bilans energetyczny

Czy wiesz, że energie otoczenia mogą powodować pewnego rodzaju nierównowagę energetyczną, a tym samym wpływać na zdrowie fizyczne mieszkańców domu?

Przeprowadzono wiele badań z zakresu radiestezji wiążących energię środowiska z pojawianiem się chorób, zwłaszcza przypadków osób z rakiem.

Na przykład często wykrywa się obecność negatywnych lub szkodliwych energii w pokojach osób chorych na raka.

Niestety energia ta jest w stanie pozostać w środowisku nawet w przypadku śmierci. Jeśli inna osoba śpi w tym samym łóżku co zmarły, ta „chora” energia w otoczeniu zaczyna przyczyniać się do nierównowagi energetycznej tej nowej osoby. I niestety, z czasem u tej osoby może rozwinąć się jakaś choroba, a nawet rak.

Pokazuje to, jak ważne jest spanie w środowisku wolnym od negatywnych energii mogących powodować nierównowagę energetyczną, aw konsekwencji wpływać na zdrowie fizyczne mieszkańców.

Oprócz tego, że radiestezja jest doskonałym sprzymierzeńcem leczenia, może również pomóc w zrównoważeniu środowiska, w którym żyjesz. Właśnie o tym porozmawiamy w naszym następnym poście.

Jestem Beata Dróżdż dziękuję za dotychczasowe towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu spełnionego życia! Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej i sieci społecznościowych w celu subskrypcji kanału. Dlatego pomóż mi szerzyć świadomość i dzielić się integralnym zdrowiem.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec