MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Czy wiesz jak osiągać własne cele?

To, co pomyśleliśmy o sobie, zbudowaliśmy obraz samego siebie w społeczności. Twój obraz samego siebie z kolei kontroluje Twoje działanie. Twoje działania kontrolują (w sens generowania) Twoje wyniki.

Mówiąc najprościej, to, co myślę o sobie, materializuje się w fizyczności. Jeśli masz własny obraz szczupłej osoby, stajesz się szczupły. W taki sam sposób, jak jeśli masz obraz osoby otyłej, staniesz się otyły. Tak samo będzie z Dobrobytem, ​​możliwościami i relacjami.

To, co dzieje się wewnątrz Ciebie, w Twoim umyśle, niezależnie o tym, co dzieje się na zewnątrz, na planie fizycznym, a dokładniej w Twoich wynikach.

Świadomym umysłem możesz odczytać rodzaj decyzji, ale jeśli nie zmienisz swojego obrazu siebie, nic się nie zmieni.

Obraz siebie jest modulowany przez wyobraźnię. Wszystko, co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, jesteśmy w stanie osiągnąć. Ale w tym celu niezbędnym jest nasz obrazu siebie.

Ten obraz samego siebie musi zostać odciśnięty przez ilość razy w Twoim nieświadomym umyśle, aż stanie się prawdą. Stworzenie tego mentalnego modelu wymaga dokładności, wydajności i stałości. Wyobraź sobie to jako mentalne działanie, które musi być powtarzane przez ilość razy. Właśnie w tym miejscu Quantec może pomóc. Przeczytaj TUTAJ.

Nigdy nie zmieniasz rzeczy, walcząc z rzeczywistością. Aby coś zmienić, musisz wprowadzić nowy model wyobrażenia w swojej głowie, który sprawi, że obecny model działania stanie się przestarzały i stworzysz coś nowego w realnym życiu.

Nie ma czegoś takiego jak szczęście lub przypadek. Tak, Twój model, wzór odciśnięty w Twoich myślach powoduje okoliczności i zdarzenia w Twoim życiu. To, co dzieje się w Twoim umyśle, w Twoich myślach, wszystko to zmaterializuje się na zewnątrz. To co masz w głowie powoduje i kontroluje Twoje Ciało, Twoje zachowanie, Twoje myśli, i Twoje życie.

Chcesz zmienić? Zacznij od zmiany swojego wizerunku?

Twoja pierwsza postawa powinna być wdzięczność. Rozejrzyj się wokół siebie i ciesz się wdzięcznością. Samo bycie wdzięcznym jest korzystne dla Ciebie. Spójrz na całe piękno, które istnieje w każdej chwili.

Za pomocą swojej wyobraźni możesz osiągnąć wszystko czego pragniesz w swoim życiu. Pisz, bo w ten sposób aktywujesz, aby się to wydarzyło, aby ustawić się tak by to się stało.

Wykaż się wiarą i wizją poza zasięgiem. Opisz scenariusz, który chcesz zobaczyć, a nie to, co widzisz teraz. Ten obraz musi zostać wklejony w twoją wyobraźnię nie tylko raz, ale w kółko, aż twój obraz siebie zmieni. A kiedy to się dzieje…… Twoje wyniki zmieniają się automatycznie!

Zacznij od napisania czegoś w rodzaju: „Jestem bardzo wdzięczny i dziękuję za…..a potem napisz, jak "chcesz siebie i swoje życie widzieć” . Czy możesz sporządzić listę 10 rzeczy, za które jesteś teraz wdzięczny? 

Obraz siebie jest paradygmatem, aby zmienić paradygmat, trzeba stworzyć wyjątkowy nowy model . Na przykład każdego ranka sporządź listę co najmniej 10 rzeczy, za które jesteś wdzięczny.

Niestety wszyscy mamy w sobie prokrastynację. Zapominamy lub odpuszczamy to o czym marzymy. Motywacja trwa jakiś czas a potem  w wirze codzienności zapominamy o naszych celach.

L. Hunt powiedział; Zdecyduj, czego chcesz! Zdecyduj, z czego jesteś zadowolony, aby uzyskać wsparcie. Nastaw się na to. A potem ruszaj do roboty.

Bob Proctor uczy nas, że aby podzielić się z innymi naszymi marzeniami, komu ufamy, a ta osoba z czasem OBEJMUJE NAS wynikami. Jak to było z rachunkiem, który zasługuje na pomoc i jesteśmy wdzięczni.

Teraz, gdy wiesz, jak złamać paradygmaty, zacznij już dziś. Przejmij kontrolę nad swoim życiem i decyduj o swoich marzeniach. Jeśli to trudne, wiem, że mogę pomóc z wsparciem Quantec. 

Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za Twoje dotychczasowe towarzystwo i zachęcam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu dobrego życia! Proszę o odwiedzanie strony internetowej i portali społecznościowych, subskrybowanie kanałów na you tubie oraz pomoc w szerzeniu świadomości i dzieleniu się integralnym zdrowiem.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec