Jesteś tutaj: Komora Tlenowa Masaż Ratnaabhyanga gorącymi kamieniami półszlachetnymi

Masaż Ratnaabhyanga

Masaż kamieniami Ratnaabhyanga

Masaż kamieniami półszlachetnymi to bardzo energetyczny i odprężający zabieg, polegający na masażu kamieniami półszlachetnymi oraz ciepłym olejem. Masaz ten wpływa na witalność naszego organizmu, dodaje życiowej energii, neutralizuje stres oraz przynosi uspokojenie dla mięśni.

                 Ratnaabhyanga to masaż dużymi, gorącymi kamieniami półszlachetnymi, kryształami górskimi i ciepłym olejem. Masaż polega przede wszystkim na masowaniu, a nie tylko na układaniu kamieni na ciele.

Podczas masażu używa się kamieni - unikatów i kryształów obrabianych tylko na specjalne zamówienie, z surowców pochodzących z różnych rejonów Indii. Są to przede wszystkim jaspisy, karneole, awenturyn, tygrysie oko, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli, kwarc różowy. Każdy z kamieni ma inne właściwości i określony wpływ na ciało. Kamienie półszlachetne, z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Jest to wyjątkowo ekskluzywny masaż, zarówno ze względu na przyjemne doznania, działanie jak i na sam wygląd kamieni. Masaż gorącymi kamieniami całego ciała ma działanie witalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Masaż ten wywołuje przyjemne przeżycia. Wpływa na witalność organizmu, dodaje energii, neutralizuje stres oraz przynosi uspokojenie dla mięśni.

Znany powszechnie masaż kamieniami bazaltowymi nie ma nic wspólnego z zabiegiem Ratnaabhyanga.

Cena wizyty jednorazowej:

 Masaż kamieniami Ratnaabhyanga całościowy - 60min/200zł