MENU
Jesteś tutaj: Quantec Biorezonans Kwantowy Płatności

System Płatności

Wykonanie analizy i terapii odbędzie się po przekazaniu należności na konto firmy:

Terapie Alternatywne

Mbank

03 1140 2004 0000 3102 8087 9183

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie i przesłaniu niezbędnych danych otrzymają Państwo wynik analizy w pliku PDF. Po zapoznaniu się z wydrukiem proszę o kontakt w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu rozmowy, aby omówić szczegóły. Zlecenia są realizowane według kolejności zgłoszeń.

Jeśli mają Państwo pilną sprawę proszę o przesłanie  e-maila lub sms-a.   

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.