MENU
Jesteś tutaj: Terapie Quantec Analiza

Analiza

 Informacje potrzebne do przeprowadzenia analizy.

Terapii QUANTEC 'iem może sie poddać każdy. Programy są tworzone dla ludzi, zwierząt, roślin, budynków i innych przedmiotów, a opłata za nie odbywa się co miesiąc.

Koszt miesięczny Terapii to 270 zł.

W ramach miesięcznej kuracji nadawane jest maksymalnie

6 Terapii Zdrowotnych.

Scan Organizmu bez Terapii 150zł.

Jeśli Terapią objęte są Dzieci jest to kwota  135zł.

Gdy Terapie mają być wysłane pocztą, proszę o wpłatę dodatkowo 20zł.

Możliwe jest również przygotowanie Terapii Biznesowej lub Rodzinnej dodatkowo płatnej.

Każda dodatkowa terapia to koszt 135zł

Poproszę o wykonanie zdjęcia całej sylwetki na jasnym, jednorodnym tle aparatem cyfrowym. Zdjęcie nie może być wycięte z ujęcia grupowego. Dobrze byłoby, aby zostali Państwo sfotografowani w domu, w pomieszczeniu,w którym najczęściej przebywają.


Do zdjęcia proszę dołączyć imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu i przesłać te informacje wraz ze zdjęciem na adres e-mail:

terapie@shanti-quantec.pl

Jeśli życzą sobie Państwo, aby Quantec wykonał dla Państwa ogólną analizę powyższe informacje będą wystarczające. 

Jeśli mają Państwo dotkliwy problem zdrowotny (ból nogi, ręki, kręgosłupa itp.) czy natury psychicznej lub emocjonalnej (lęki, kłopoty ze snem, problemy z nauką i inne) bardzo proszę o  taką informację. 

Aby pozbyć się problemu optymalnie byłoby skorzystanie z terapii. Każda terapia składa się z kilku programów terapeutycznych, co zależy od indywidualnej sytuacji zdrowotnej Klienta. Program terapeutyczny służy do zlikwidowania jednego określonego problemu jak np. ból barku, kolana, stany lękowe, bóle migrenowe. Quantec ustala czas trwania programu w odniesieniu do stanu danego organizmu. Im dłużej borykają się Państwo z jakimś problemem, tym dłużej będzie trwało nadawanie programu. W stanach ostrych poprawa następuje w ciągu pół godziny do godziny, natomiast w stanach przewlekłych na efekt trzeba poczekać kilka miesięcy. Nawet jeśli dolegliwości ustąpią od razu nie należy przerywać terapii, ponieważ przerwą Państwo wtedy proces oczyszczania i uzdrawiania organizmu, który odbywa się na wielu poziomach i płaszczyznach. Może się zdarzyć, że dolegliwości wrócą i trzeba będzie zaczynać wszystko od początku.