MENU
Jesteś tutaj: Sklep Kalkulator Minerałów Atmalife

Kalkulator Minerałów Atmalife Kalendarz Księżycowy Grzegorz Skwarek


 Okres brakujących 3 miesięcy do końca roku, w których mama nie
nosiła ciąży, to trzy minerały najbardziej porządane przez komórki właściciela horoskopu, do utrzymania jak najdłużej homeostazy w jego organiźmie.

Oblicz według kalkulatora brakujące trzy minerały wpisując datę swoich urodzin:

https://kalendarz-ksiezycowy.akariaryaca.com/calculator

"Żywie się" Jednym z autorów jest ceniony Grzegorz Skwarek

Grzegorz Skwarek  

Człowiek z niesamowitą wiedzą, pasją, świadomy i otwarty na nowe technologie. Absolwent National Louis University WSB-NLU w Nowym Sączu. Zajmuje się astrologią wedyjską i astrologią medyczną. Holistycznie łączy różne wpływy na funkcjonowanie człowieka. Specjalizuje się w odnajdywaniu przyczyn chorób na podstawie astrologii medycznej. Pomaga dobrać kompatybilnych partnerów w życiu i w biznesie. Zajmuje się astrologią, dietetyką, gotowaniem, muzyką, podróżowaniem a także dziennikarstwem.

Udziela konsultacji astrologicznej godzinami rozmawiając przez telefon, kolejnym zgłaszającym się po pomoc osobom. Poszukuje wiedzy i konfrontuje tę nową z tą już poznaną i przepracowaną. Dołączając kolejne elementy puzli stara się uzyskać spójny obraz w dziedzinie, w której się porusza. Często roztargniony, precyzyjnie odnajduje cechy osobowości, elementyi drogi życiowej i obszaru pracy, którą wybrała dana dusza.