MENU
Jesteś tutaj: OxyBed Terapie Wodorem Biorezonans Hunter

Biorezonans Hunter

Biorezonans Hunter to nowatorskie urządzenie, które pozwala w dosłownie kilka minut znaleźć źródło chorób i to niezależnie od miejsca ich zlokalizowania w organiźmie.

Jakie dokładnie zastosowanie ma to rozwiązanie, a także, dlaczego stanowi przyszłość diagnostyki?

Szybka i nieinwazyjna diagnostyka

Jednym z największych wyzwań medycy jest obecnie nie tyle leczenie chorób, co ich szybkie rozpoznanie. To bowiem od czasu diagnozy często zależy skuteczność samej terapii.

Właśnie dlatego tak kluczowe stało się znalezienie metody, która pozwoli na szybkie przeanalizowanie stanu organizmu oraz prześledzenie zmian odbiegających od normy. Tutaj znajduje zastosowanie urządzenie Hunter, które za pomocą czułych fal rezonansowych skanuje wszystkie układy organizmu i tym samym rozpoznaje choroby.

Jakie schorzenia można diagnozować dzięki biorezonansowi?

Urządzenie Metatron 4025 Hunter do biorezonansu pozwala diagnozować m.in. te schorzenia, które dla współczesnej medycyny stanowią zagadkę. Chodzi o stany zapalne i autoimmunologiczne wynikające z toczenia się w organizmie stanu chorobowego. Często wynikają one z nieprawidłowego działania układu odpornościowego i chronicznych infekcji w ciele.

Dodatkowo technika ta sprawdza się do diagnozowania alergii, które według statystyk dotykają co trzeciej osoby na świecie, głównie dzieci oraz młode osoby. Biorezenans jest także szansą dla ludzi, którzy z niewyjaśnionych przyczyn cierpią na chroniczne zmęczenie bądź mają problem ze snem, a często przyczyny ich problemów pozostają niezdiagnozowane w gabinetach lekarskich.

Jakie organy można badać dzięki biorezonansowi?

Biorezonans pozwala diagnozować praktycznie wszystkie organy oraz ich przekroje w zależności od tego, na jakie dolegliwości skarży się Klient. Można w ten sposób sprawdzić m.in. przekrój głowy i mózgu, układ pokarmowy, a nawet stawy, czy chromosomy żeńskie i męskie.

Możliwości zastosowania urządzenia Hunter do wykonania rezonansu jest wiele i jest on szansą na wydania trafnej diagnozy.

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec