MENU
Jesteś tutaj: Quantec Biorezonans Kwantowy Gwarancja najwyższej jakości

Gwarancja najwyższej jakości

 

QUANTEC to produkt w 100% opracowany oraz produkowany w Niemczech. Odpowiada najwyższym wymaganiom rozwoju myśli technicznej i wykonania.
Die Qualität in der Entwicklung und Herstellung entsprechen höchsten Anforderungen.

Dla uzyskania najwyższej jakości podczas produkcji wszystkie ważne części są montowane ręcznie. Pozwala to zarówno wyłączyć możliwość błędów produkcyjnych, jakie zdarzają się w automatycznych liniach produkcyjnych obsługiwanych przez roboty, jak i pozwala wykonywać pomiary i sprawdziany funkcjonowania na każdym kolejnym etapie produkcji.

Certyfikacja CE
Zarówno biała dioda szumowa QUANTEC PRO i QUANTEC SPA przeszły wszystkie certyfikaty i otrzymały uszczelnienie testowe.

Zawsze pamiętamy o tym, że nasze aparaty QUANTEC MED służą ludziom do celów leczniczych i rozumiemy to jako etyczne zobowiązanie do starań o najwyższą jakość. W firmie QUANTEC to poczucie odpowiedzialności jest odczuwalne na każdym kroku.

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.