Kwas krzemowy, saszetka 100g - Dla znaku Strzeleca 09
- Opis
- Zapytaj o produkt
Opis
Grzegorz Skwarek
Astrologia Medyczna
Minerały
Atmalife
Ormus
ORME
Botanique
TWOJE 3 minerały które najbardziej potrzebne są dla organizmu właściciela
horoskopu to okres brakujących miesięcy do końca roku w których matka nie
nosiła ciąży
DO ZAKUPIONYCH 3 MINERAŁÓW DOKŁADANA JEST
- Książeczka
Oblicz Twoje brakujące minerały
https://kalendarz-ksiezycowy.akariaryaca.com/calculator
Suplement diety
Sposób suplementacji:
1 miarkę (5g) mała łyżeczka od herbaty - proszku rozpuścić w szklance ciepłej wody. Stosować raz na dobę, po posiłku. W trakcie suplementacji wypijać nie mniej niż 1 litr wody dziennie.
Data przydatności do spożycia:
24 miesiące od daty produkcji (datę i numer partii umieszczono na opakowaniu). Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25oC), w miejscu ciemnym, suchym, niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu należy spożyć w ciągu 6 miesięcy.
Ostrzeżenie
Suplement diety nie zastępuje zróżnicowanego sposobu odżywiania się i zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.
Sole mineralne wspomagające procesy fizjologiczne w organizmie. Działają one na poziomie komórkowym i są czynnikiem mineralnym wspomagającym funkcjonowanie komórek. Sole te uczestniczą w procesach metabolicznych i biorą udział w przyswajaniu substancji zawartych w żywności przyjmowanej w codziennej diecie.
Wątroba, biodra, uda, nerw kulszowy i autonomiczny układ nerwowy, kości, zęby, soczewka oka.
Newralgiczne części ciała, które narażone są na dolegliwości spowodowane brakiem krzemu:
Kości miednicy, obręcz miedniczna, rwa kulszowa, ból krzyża, kość udowa, prawa tętnica udowa - głęboka, lewa tętnica udowa - głęboka, prawa tętnica powierzchniowa uda, lewa tętnica powierzchniowa uda, prawe (prawostronne) naczynia limfatyczne, lewe (lewostronne) naczynia limfatyczne, mięsień przywodziciel, długa żyła odstrzałkowa, udowe naczynia skórne, prawa żyła bio- drowa, lewa żyła biodrowa, nerw kulszowy, prawa kośćudowa, lewa kość udowa, prawa główka kości udowej, lewa główka kości udowej, prawy krętarz, lewy krętarz, dół podkolanowy, prawy kłykć kości udowej, lewy kłykć kości udowej, mięsień pośladkowy, muskuły prawej nogi, muskuły lewej nogi, muskuł o kształcie gruszki.
Ciekawe i fascynujące jest to, że termin „hip” (biodro) pochodzi od łacińskiego korzenia „hippo”, który oznaczał konia. Warto to zauważyć w kontekście tego, że biodrai uda są od dawnych czasów przypisywane właśnie Strzelcowi.
Dr. Carey przypisał Strzelcowi krzemionkę. Wyjaśniliśmy już, że krzemionka to kwarc. Krzemień, którego od niepamiętnych czasów używa się do krzesania iskier, z którym rozwinie się ogień, jest jedną z postaci kwarcu. Krzemionka stanowi sporą część powłoki ziemskiej. Nie występuje w naturze w wolnej postaci i dlatego trzeba ją uzyskiwać stosując procedury chemiczne. W czystej i skrystalizowanej formie jest to kryształ górski lub kwarc. Z chemii nieorganicznej dowiadujemy się, że krzemionka usztywnia łodygi zbóż i znajduje się również w tkankach zwierzęcych. Często występuje w postaci sześciobocznych graniastosłupów zwieńczonych sześcioboczną piramidą. Jako, że trójkąt jest symbolem OGNIA łatwo zauważyć trafność decyzji Dr. Careya. Niezależnie od tego, jak drobne by nie były cząsteczki krzemionki, wszystkie przyjmują trójkątną formę, co stanowi analogię do grotu strzały. Drobinki tej soli podróżują tu i ówdzie po całym ciele, docierają do komórek zapchanych odpadami, przekopują je i uwalniają od treści odpadowej, wyprowadzając ją z ciała wraz z wydzieliną ropną. Jeśli treść odpadowa nie może zostać usunięta naturalnymi kanałami, robią najlepszą rzecz, jaką mogą zrobić w takiej sytuacji. Przepychają je drogą najmniejszego oporu. Z tej przyczyny pojawiają się przetoki w okolicach odbytnicy. Natura wysyła wiadomość z zapotrzebowaniem na krzemionkę i wszystkie trzy kombinacje wapnia i trzeba je przyjmować intensywnie przez wiele miesięcy.
Funkcje chemiczne krzemionki w ludzkim organizmie nie zostały nigdy objaśnione. Biochemicy zatem z radością dzielą się wiedzą w temacie jej ogólnego działania, umieszczając ją w arsenale środków zaradczych w zależności od obserwowanych objawów. Krzemionka jest składnikiem zwykłego kwarcu, obecna jest we włosach, paznokciach, skórze, okostnej, osłonkach nerwowych, śladowe jej ilości znajdziemy też w tkance kostnej. Sól ta zalecana jest we wszystkich procesach ropnych, aż do chwili akumu- lacji substancji organicznych, które mają zostać usunięte z organizmu. W pierwszym etapie każdej opuchlizny na- leży podać fosforan żelaza i chlorek potasu, ale jeśli te sole nie poradzą sobie z zatrzymaniem tego procesu, wówczas należy bezzwłocznie sięgnąć po krzemionkę. Cząsteczki krzemionki, mając ostre rogi, dzięki inteligentnemu działaniu opartemu na prawach natury mają zdolności przyciągania i akumulacji niechcianych substancji i działają też niczym lancet, tworząc korytarz w skórze, tkankach, przez który niefunkcjonalna materia organiczna może zostać usunięta z organizmu. Żeby jednak natura mogła wykonać pracę, musi mieć odpowiednie ku temu narzędzia. Gdy kwarc jest obecny w ciele we właściwych ilościach, procesy tworzenia się i usuwania ropy przebiegają normalnie. W przypadku niedoboru kwarcu procesy te są opóźnione im większy niedobór, tym bardziej bolesne usuwanie ropy z ciała, albo mówiąc bardziej precyzyjnie - opuchlizna i miejsce, przez które natura będzie usiłowała się jej z ciała pozbyć. Zatem brak tej soli w organizmie, a nie pałeczki wąglika, są przyczyną tworzenia się mnogich czyraków. Deficyt krzemionki w tkance łącznej pomiędzy móżdżkiem, a kresomózgowiem stwarza stan, w którym trudno myśleć. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ przezten brak tkanka łączna nie może funkcjonować jako przekaźnik substancji szarej (która jest kombinacją fosforanu potasu i białka). Uzupełniając niedobory kwarcu w postaci molekularnej przywracana jest jednorodność chemiczna i wracają pełne funkcje umysłowe.
Zwiększa sprężystość tkanki łącznej i jest ważna dla odbudowy skóry, włosów, paznokci. Jest obecna w powierzchniowych warstwach skóry, błonach śluzowych, tkance łącznej, włosach, paznokciach. Stosowana w leczeniu: wypadania włosów aż po łysienie, zaburzeń gojenia się ran, skłonności do wylewów krwawych, rozstępów (np. po ciąży), zwyrodnienia stawów, częste występowanie czyraków gromadnych, przetok. Cechą charakterystyczną krzemionki jest zdolność do wspomagania organizmu w pozbywaniu się ciał obcych - drzazg, odłamków szkła i kolców.