MENU
Jesteś tutaj: Sklep Herbaty Indyjskie

Herbaty

Shoti Maa oferuje serię herbat ziołowych, które pomogą uporać się z trudami codziennego życia!

Cudowne kompozycje ajurwedyjskich ziół i przypraw stworzone do pracy z poszczególnymi czakrami a także wspomagające utrzymanie 5 elementów w równowadze, idealnie nadają się także dla każdego na chwilę przyjemności i relaksu

Siedem rodzajów herbaty dla każdego z energetycznych centrów – czakr.

Ciało energetyczne człowieka zbudowane jest w oparciu o system siedmiu podstawowych czakr stanowiących centra energetyczne, wokół których kraży energia i które stanowią połączenie ze światem fizycznym i innymi wymiarami. Każda czakra odpowiada za określony obszar ciała fizycznego a także za uczucia, myśli i emocje. Mówi się, że pełna równowaga w systemie czakr skutkuje zarówno doskonałym zdrowiem fizycznym, udanym życiem emocjonalnym i umiejętnością wchodzenia w zdrowe relacje z otczającym światem jak i powodzeniem we wszelkich sferach życia materialnego.

Według starożytnej wiedzy pięć elementów takich jak: ziemia, woda, ogień, powietrze i eter jest podstawą życia na ziemi. Każda istota żyjąca zawiera w sobie te pięć pierwiastków i tylko wówczas, gdy są one w równowadze, nasze życie może być prawdziwie harmonijne. Pięć Herbat Shoti Maa Elementy zostało utworzonych na podstawie starożytnej wiedzy byśmy mogli cieszyć się wyborną  filiżankę herbaty Shoti Maa i doświadczyć efektów równoważenia pięciu elementów. 

A największa zaleta tych wyjątkowych propozycji: Herbaty Shoti Maa są po prostu pyszne!


Kategorie:
Sortuj:
Na stronie: