MENU
Jesteś tutaj: Sklep Esencje

Esencje

Karmiczne esencje kwiatowe. 

Wydobywają wszystko, co zostało zamknięte w środku. 

Karmic Flower Essence powstało w oparciu o zidentyfikowany przez dr Edwarda Bacha system siedmiu grup osobowości. Każda esencja przeznaczona jest dla innej stworzonej z intencją rozwoju osobowości i pokonywaniu granic.

Esencje karmiczne to potężny zestaw esencji kwiatowych, które mogą pomóc otworzyć wewnętrzne drzwi i zabrać cię prosto do sedna problemu, promując szybkie uwolnienie od każdego nieświadomego wzorca przekonań, który cię blokuje.

 

Co to jest karma?

To, co nazywamy karmą, jest w rzeczywistości wynikiem działania Powszechnego Prawa Przyczyny i Skutku w naszym życiu. Mówiąc prościej, ta Zasada zapewnia, że ​​Wszechświat zwraca nam dokładnie to, co dajemy w życiu, niezależnie czy jest to pozytywne, czy negatywne. Zasadniczo jest to proces równowagi i uczciwości, który ma na celu umożliwienie nam uczenia się na podstawie naszych doświadczeń i rozpoznania mocy, jaką nasze myśli, przekonania i emocje mają udział w tworzeniu zarówno naszej osobistej, jak i zbiorowej rzeczywistości. Niestety, ponieważ w przeszłości nie rozumieliśmy tej zasady, założyliśmy, że przyczyna wszelkich trudności w naszym życiu leży poza nami, co pozwala na narastanie powtarzających się cykli negatywnych zachowań. To właśnie te wzorce są często określane jako „karmiczne”, ponieważ ich pochodzenie jest głęboko zakorzenione w starych doświadczeniach, które chociaż nie są już świadome, nadal kierują naszym życiem. Wszystko, czego potrzebujemy, aby zmienić te wzorce i uwolnić „karmę”, to po prostu świadomość i transformacja podstawowych przekonań, aby można było dokonać nowych wyborów.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie: