Jesteś tutaj: Sklep Produkty Solne

Produkty Solne - solnewnetrze.pl

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Specjalizujemy się w Ręcznym Tworzeniu

Płyt z Soli Himalajskiej

solnewnetrze.pl

solne.wnetrze@interia.pl

Solne Wnętrze to nie tylko Groty i Tężnie, to również Zdrowe Wnętrze, zarówno we

Własnym Domu, w Firmie, Hotelach, Saunach, Strefach Spa,

Salach Kongresowych czy Sanatoriach.

Solne Wnętrze to przede wszystkim unikatowy wygląd i niepowtarzalny morski mikroklimat, który można mieć nawet we własnym domu. Groty, jak i tężnie solne to znane metody leczenia i zapobiegania wielu, ciężkich schorzeń u dorosłych oraz dzieci.

Jesteśmy Firmą która specjalizuje się w tego typu zabudowań, które powalają swoim wyglądem, a co najważniejsze wpływają korzystnie na Cenne Zdrowie.

Każda płyta jest wykona ręcznie z należytą Starannością i Szacunkiem.

Jesteśmy elastyczni i z ogromną przyjemnością spełniamy Marzenia o wyjątkowym i Zdrowym Wnętrzu.

W naszych płytach oprócz Soli znajdziecie Państwo cenne Kamienie Szlachetne, które wpływają na podniesienie Energii i Wibracji by dobrze się czuć.

Używamy soli pakistańskiej, soli himalajskiej, kamieni szlachetnych jak ametyst,

kamień górski czy kwarc różany.

Wszystko w zależności od upodobań Klienta.

Budujemy Tężnie Solankowe na zewnątrz jak i wewnątrz lokalu 

 

Tężnia Solankowa to charakterystyczna, drewniana budowla. Gałązki tarniny/wici brzozowe pozwalają na swobodny spływ solanki, która odparowując, uwalnia cząsteczki soli oraz lecznice jony unoszące się w powietrzu. Co więcej, powietrze nasycone solanką jest czystsze niż to, które możesz spotkać nad morzem. 

Regularne korzystanie z tężni solankowej pozwala skutecznie oczyścić górne drogi oddechowe, leczyć oraz zapobiegać wielu chorobom zapalnym czy nawet alergicznym. Większość tężni solankowych znajduje się w miejscowościach o charakterze uzdrowiskowym, dzięki czemu istnieje możliwość równoczesnego skorzystania z innych zabiegów leczniczych. 

Właściwości Zdrowotne Wnętrz Solnych

Wnętrza solne oferują niezwykle właściwości medyczne. Podobnie do tężni solnej, powietrze  bogate jest w sól, czyli chlorek sodu oraz jony potasu, magnezu, wapnia, jodu i wiele innych. Taka lecznicza mieszanka zbawiennie wpływa na układ oddechowy krwionośny, nerwowy oraz skórę. 

Regularne przebywanie w Solnym Wnętrzu pozwala na wyciszenie i ukojenie. Bogactwo substancji zawartych we wdychanym aerozolu umożliwia najwyższą formę relaksu. W każdym wnętrzu umieszczamy specjalne lampy, których światło dodatkowo odpręża i nadaje dobry nastrój.

Solne Wnętrze to unikatowy mikroklimat, który pomaga w leczeniu wielu schorzeń. Dzieci i kobiety w ciąży szczególnie często doświadczają chorób infekcyjnych górnych dróg oddechowych. Niestety, zarówno u dzieci, jak i pań w ciąży wiele leków nie może być zastosowanych z powodu możliwości wystąpienia szkodliwych efektów ubocznych. Dlatego świetną alternatywą dla farmakoterapii są Solne Wnętrza. 

Szczególnie trudne w leczeniu są wszelkie alergie skórne oraz oddechowe. Czyste powietrze groty solnej bogate w sól i liczne jony pozwala na skuteczną terapię schorzeń o podłożu alergicznym. Co więcej, przebieg chorób autoimmunologicznych (łuszczyca czy Hashimoto) może zostać znacznie ograniczony, przynosząc ulgę w dokuczliwych objawach.

Solne Wnętrze sprawdzi się w:

  • przewlekłego stresu i zmęczenia,
  • nieżyt nosa,
  • zapalenie zatok,
  • niedoczynność tarczycy,
  • chorób skóry,
  • chorób układu pokarmowego.