Jesteś tutaj: Sklep Herbatki YOGI TEA

Herbatki

Yogi Tea to ziołowe i korzenne herbatki, których receptury opracowane są na bazie starożytnej ajurwedyjskiej wiedzy, w trosce o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Ich twórcy pieczołowicie dobierają wszystkie składniki tak, żeby gotowa kompozycja  jak najlepiej spełniała swoją funkcję. Twórcom herbatek Yogi Tea chodzi jednak o coś więcej, niż przygotowanie smacznej i zdrowej mieszanki, angażuje się również w działalność ekologiczną i prospołeczną, wierząc, że tylko dzięki idealnej harmonii może powstać coś dobrego i wartościowego.

Każdy szczegół herbaty jest dopracowany – na pięknym opakowaniu znajdziemy dokładny opis, który znacznie ułatwi dokonanie idealnego dla nas wyboru, będzie tam również rozrysowana jedna z pozycji jogi, która może być dla nas inspiracją. Na sznureczkach saszetek zawieszone jest przesłanie, które możemy rozważyć zaparzając i pijąc nasz aromatyczny napar.

Dzięki tym wszystkim drobnym szczegółom herbaty Yogi Tea pozwalają zatrzymać się na chwilę w codziennym pędzie, pomagają złapać oddech i poprawiają samopoczucie.

Nadają się doskonale na każdy nastrój i porę dnia – herbata zielona energia rozbudzi rano, a herbata relaksująca pomoże wyciszyć się wieczorem. Dostępne są również wersje przeznaczone do dłuższego gotowania, z których możemy uzyskać jeszcze bardziej intensywny napar, herbatka klasyczna przygotowana w ten sposób, z dodatkiem mleka, pozwoli uzyskać klasyczny czaj.

 

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie: