MENU
Jesteś tutaj: Kontakt Blog Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Szczęście jest zupełnie bezużyteczne, jak powiedział filozof:
Jaki jest cel twojego istnienia

Co robiłeś ze swoim życiem?


Żyjemy w świecie, w którym wszystko musi mieć cel, jasny sens, inaczej nie służy, nie ma wartości.

RZECZY wydają się mieć zastosowanie tylko do czegoś zewnętrznego. Łatwo tak myśleć, kiedy analizujemy rzeczy. Jaki jest pożytek z pasty do zębów? Od szczotki do włosów? Albo zszywacz? To oczywiste i nie muszę odpowiadać.

Ale teraz porozmawiajmy o uczuciach. Od czego jest szczęście? Jeśli spróbujesz wystarczająco mocno, powiesz…. być szczęśliwym! Zwróćmy jednak uwagę na to, co o szczęściu mówi filozof Clóvis de Barros Filho. Szczęście jest zupełnie bezużyteczne.

Lubię to? Po prostu dlatego, że jest godna siebie. Szczęście jest punktem końcowym, jest absolutne i kończy się swoim własnym celem, po prostu byciem szczęśliwym. Nie ma nic prócz szczęścia. Szczęście jest samowystarczalne i w ten sposób jest zupełnie bezużyteczne i dlatego jest tak cenne.

Dlatego szczęście jest sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem, że wszystko musi mieć cel, aby mieć wartość. Jest samą wartością, po prostu istnieje jako suweren.
Co mam przez to na myśli?

Ilu ludzi poświęca swoje życie na wyjaśnianie niewytłumaczalnych rzeczy lub szukanie sensu swojego istnienia, a tak naprawdę sens to po prostu BYCIE CAŁKOWITYMI, by cieszyć się tym darem, jakim jest życie.

Kiedy nie czujemy tego szczęścia, co robić?

Każdy z nas nosi ze sobą ślady, które powstały w dzieciństwie. Te znaki mogą być jak pozytywny bodziec w naszym życiu. Ale przez większość czasu te znaki są wydarzeniami, które przynoszą nam złe wspomnienia z tego, czym żyjemy. Te znaki, które nas ograniczają, które uniemożliwiają nam pójście do przodu, znane są również jako ograniczające przekonania.

Propozycja pełnego szczęścia to tak naprawdę odnalezienie w sobie uczuć i argumentów, które mają dla nas sens, bo warto się obudzić, pracować… żyć. I właśnie tam pojawia się umysł i sabotuje nasze szczęście, przywołując w pamięci wszystko, co nie wyszło, lub co właściwie zrobiliśmy źle.

W tym sensie umysł jest dzisiaj przede wszystkim odpowiedzialny za poczucie szczęścia, czy nie. Wszystko, co mamy dzisiaj w naszej rzeczywistości, zostało stworzone w naszym umyśle, aby w rezultacie zamanifestować się tutaj na planie fizycznym.

Dobra wiadomość nadchodzi teraz. Wiem, że często znajdujemy się w trudnym miejscu do opuszczenia. Każdy ma swoje własne trudności i wyzwania. Co gorsza, często nawet nie wiemy, od czego zacząć, albo nie mamy siły, by zrobić to sami. Właśnie w tej chwili mogę pomóc przy pomocy technologii.

Czy słyszałeś kiedyś o fizyce kwantowej?

Ogólnie rzecz biorąc, przedmiot „Fizyka” był już w szkole znienawidzony przez zdecydowaną większość uczniów. Kto powie „Fizyka kwantowa”! Ale w rzeczywistości nie musimy zagłębiać się w sposób techniczny, po prostu zrozum, że jest to nauka i ma zdolność pomagania nam na odległość.

Propozycja terapii Quantec to przede wszystkim wniesienie szczęścia, spokoju i pełni do Twojego życia, przekształcenie twojej nieświadomości w pozytywne myślenie. W ten sam sposób, w jaki wymazuje lub anuluje ograniczające przekonania, które dziś zbudowały Twoją rzeczywistość. W ten sposób zmieniamy nasze wyniki, modyfikując sposób, w jaki myślimy, przez cały sprzęt.

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów. 

Materia może rozpaść się na niemateria (przebiegi) w normalnych temperaturach.

Tutaj zbliżamy się bardzo do zasady działania QUANTEC

Eksperyment z podwójną szczeliną pokazuje, że materia rozpuszcza się w kształty fal, gdy nikt nie patrzy - lub, mówiąc naukowo: jeśli obserwacja nie pozwala na załamanie się kształtów fal. Gdyby materia była tylko materią, wibracje, a przede wszystkim informacja prawdopodobnie nie miałyby na nie wpływu. Ale jako kształt fali można nią manipulować na bardzo różne sposoby.

Na końcu filmu omówione jest splątanie elektronów, które pozostają połączone ze sobą na dowolną odległość. Wszystko jest ze sobą połączone, a to wyjaśnia, w jaki sposób informacje (stany wirowania) mogą być przesyłane na dowolną odległość w dowolnym momencie .

KOMÓRKA I DNA

Niewyobrażalne: jeśli miałbyś połączyć ze sobą nici DNA istoty ludzkiej, pokonałoby to odległość 150 miliardów kilometrów! To 1000 razy większa odległość między Ziemią a Słońcem. . .

 MATERIA

Materia jest zbudowana zupełnie inaczej niż nasze 5 zmysłów, które mogłyby nam sugerować.

Interfejs do świadomości

Diodę generującą biały szum można sobie wyobrazić jak lampy kwarcowe używane w przeszłości w telewizji lub radiu. Szum ma atrybut „biały”, ponieważ jest reprezentowany na czarnym ekranie przez migające białe kropki; wygląda to podobnie do tego, jak wygląda na ekranie telewizora po zakończeniu programu. Szum samej diody QUANTEC jest porównywalny do radia, które jest nastrojone pomiędzy dwiema stacjami nadawczymi i czasem dudni nisko, czasem gwiżdże wysoko, a potem znowu syczy na średnich częstotliwościach, zupełnie przypadkowo i bez rozpoznawalnego wzoru.

Ale w momencie, gdy ten hałas wchodzi w kontakt ze świadomością, zmienia się. Zmiany te mogą być następnie przetwarzane i interpretowane w komputerze. QUANTEC wykorzystuje tę możliwość interakcji ze świadomością, wykorzystując biały szum ze swoich baz danych (np. afirmacje, akupunktura, programy sabotażowe, kolory itp.) do  określenia prawidłowych wpisów .

Dioda jako interfejs między świadomością a maszyną była badana od ponad trzydziestu lat - z wyraźnymi wynikami. Niezliczone serie testów na  ludziach  i  zwierzętach wykazały  , że diody z białym szumem mogą służyć jako interfejs między różnymi formami świadomości a komputerami. Francuz René Peoc'h był nawet w stanie udowodnić poprzez swoje  eksperymenty w laboratorium snu  , że działa to również całkowicie bez budzenia świadomości. W ramach projektu globalnej świadomości, nawet  zbiorowa świadomość  wszystkich ludzi na naszej planecie jest obecnie rejestrowana.

PROJEKT BADAWCZY QUANTEC DNA

My w QUANTEC od dawna zajmujemy się bioniką - nauką, która umożliwia nowe technologie oparte na obserwacji natury. Słynnym przykładem z bioniki jest efekt lotosu, który z powodzeniem stosowany jest na wszelkiego rodzaju sztucznych powierzchniach (szkło, farba itp.).

Zbadaliśmy pytanie, czy można lepiej komunikować się z systemami biologicznymi, jeśli próbuje się technicznie naśladować ich podstawowe elementy budulcowe. Biokomunikacja instrumentalna jest naszą podstawową kompetencją, którą chcemy nadal innowacyjnie rozwijać.

Po pierwsze : to może być tylko próba, ale DNA ma kilka nieprawidłowości, które można zastosować w technologii bez większego wysiłku. Na przykład kąt między każdym parowaniem DNA do następnego wynosi 36 stopni. Pomimo faktu, że DNA jest kilkakrotnie zwijane i wydaje się być pogniecione w oku patrzącego, natura zadaje sobie trud utrzymania kąta 36 stopni.

A co, jeśli zbudujesz antenę z parami diod z białym szumem umieszczonymi pod tym dokładnym kątem?

Istnieje wiele innych właściwości DNA, które rozważymy w ten sposób. Badania są w toku i nadal będziemy tu informować.

Przy okazji:

Czy wiesz, że laboratorium QUANTEC jest największym na świecie ośrodkiem badawczym zajmującym się białym szumem jako interfejsem do świadomości?

Twoja gwarancja najwyższej jakości

Fotolia_27648390_XS

 

Urządzenia QUANTEC są w 100% opracowane przez nas w Niemczech i produkowane przez nas tutaj

Jakość w rozwoju i produkcji spełnia najwyższe wymagania.

 

Skrupulatna praca ręczna

Aby osiągnąć najwyższą jakość produkcji, wszystkie krytyczne części są montowane ręcznie. W ten sposób nie tylko unikamy wad produkcyjnych w przypadku automatycznego montażu przez roboty, ale również jesteśmy w stanie przeprowadzić pomiary i testy funkcjonalne po każdym etapie budowy.
Lutować
MOT Południe

 

Certyfikat CE

Zarówno dioda z białym szumem dla QUANTEC PRO jak i QUANTEC SPA przeszły wszystkie certyfikacje i uzyskały pieczęć aprobaty.


odpowiedzialność

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze urządzenia leczą ludzi. W firmie QUANTEC odczuwamy to jako zauważalny etyczny obowiązek postawienia poprzeczki dla jak najwyższej jakości.
krzesła w poczekalni w szpitalu