MENU
Jesteś tutaj: Sklep Quantec Pro

Quantec

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Pracujemy na najbardziej zaawansowanym produkcie do terapii informacyjnej, na unikalnym oprogramowaniu, które pozwala nam na optymalnie efektywną pracę i oferuje wiele funkcji, które są niedostępne na innych urządzeniach.

QUANTEC PRO pozwala nam zmieniać życie jednostek, ale też wpływać na świat jako taki, zmieniając jego wibracje na wyższe i wpływając na ewolucję świadomości zbiorowej. Daje nam bardzo wiele możliwości.

Kwantowe Urządzenie

By uzyskać informacje o stanie naszego zdrowia, urządzenie kwantowe Quantec, wykorzystuje cyfrowy zapis z fotografii oraz nowatorską diodę z białym szumem. Dioda "skanując” fotografie, odczytuje zapis w  polu morficznym tzn. informacje przekazywane w fotonach bliźniaczych naszego organizmu.

Dzięki specyficznemu oprogramowaniu w komputerze jak również zasadom radioniki, Quantec pozwala modelować - korygować nasze pole morficzne, wysyłając wibracje finalnego stanu, jaki chcemy osiągnąć. Robi to za pomocą innych wibracji zawartych w tzw. wpisach terapii, nadawanych za pomocą diody.

Mimo, że jesteśmy daleko od urządzenia, wibracje docierają do nas izmieniają naszą energetykę. Tak działa fizyka kwantowa, czyli wymiana i przepływ informacji między fotonami bliźniaczymi. Jest on niemalże natychmiastowy, gdyż prędość ich przepływu jest znacznie większa niż prędkość światła. Takie najmniejsze możliwe do zbadania porcje w fizyce nazywane są kwantami. To do nich właśnie nawiązuje nazwa urządzenia.

Program Quantec posiada setki baz danych służących do tworzenia terapii. Są w nich zapisane informacje o wszystkim co może nam pomóc i czym jesteśmy obiciążeni.

Do programu wprowadza się zdjęcie w formie cyfrowej. Podczas skanowania dioda odczytuje negatywne energie zawarte w naszym ciele, niedobór witamin, mikroelementów, enzymów czy pozytywnych emocji, bez których źle funkcjonujemy. Na dany moment skanowania, mamy pełny i jasny wizerunek naszego ciała, duszy i umysłu. Wszystko to, odczytywane jest z pola morficznego zapisanego na zdjęciu. Natepny etap to przekazywanie informacji pomiędzy fotonami bliźniaczymi, czyli składowymi naszego pola morficznego.

W numerologii, liczby i litery mają swoją określoną częstotliwość drgań. Istnieje też pojęcie wibracji kształtu. Nasza data urodzenia, imiona i nazwiska, emocje, uczucia, zdarzenia itd. Wszystkie te elementy posiadają swoją wibracje. Jeżeli zapisujemy coś na twardym dysku w komputerze, to litery i cyfry zapisują się w systemie zero-jedynkowym. Dioda z białym szumem potrafi ten zapis przetworzyć i oddziaływać na pole morficzne zdjęcia. W ten sposób Quantec "wysyła” terapie do konkretnego obiektu.

Wibracje wszystkich terapii ustalane są na zasadzie homeopatycznej potencji - D, C, LM - tak, by pasowały rezonansowo w 100% do negatywnych wibracji odczytanych w naszym organiźmie.

Następnie Quantec ustala długość, interwał i czas nadawania. Przy każdym następnym skanowaniu dioda ustala nowe potencjonowanie stosowne do stanu naszego pola morficznego, które jest w ciągłej zmianie. Jest to bardzo delikatna terapia oczyszczająca. Nie ma przy jej stosowaniu przykrych efektów zwrotnych nawet, jeśli elementem składowym terapii jest przekazywanie wibracji silnych leków.

W trakcie trwania terapii dioda informuje o potrzebie wymiany wpisów, poleca zakończyć wcześniej terapię, zrobić drugą terapię zastępczą, lub dodatkową. Może też dać polecenie aby dołożyć wibracje kilku minerałów, suplementów, homeopatii, trochę energii, lub całkowitą zmianę potencji i interwałów terapii.

Taką terapię można traktować, jako doraźne leczenie. Przerywać ją i wracać, gdy czujemy taką potrzebę. Terapię można też prowadzić długoterminowo, aby utrzymywać zdrowie i samopoczucie w optymalnej formie. Dokładnie na takiej samej zasadzie, jak opłacalne dla naszego zdrowia jest długoterminowe trzymanie zdrowej diety i aktywność fizyczna.

Gdy odczujesz, że choroby i trwające od lat bóle przechodzą, zrozumiesz, że nowoczesna technologia jest w stanie zdziałać cuda.