MENU
Jesteś tutaj: Biorezonans Kwantowy Regulamin Terapii Kwantowych

Regulamin

Proszę o zapoznanie się z regulaminem:

  • Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi działania Quantec'a.
  • Zostałam/em poinformowana/y, że Quantec nie jest urządzeniem medycznym.
  • Zostałam/em poinformowana/y, iż Quantec jedynie wspomaga leczenie i równolegle z terapią Quantec'a konieczne jest kontynuowanie leczenia konwencjonalnego zgodnie z zaleceniami Państwa lekarza prowadzącego.
  • Oświadczam, że biorę całkowitą odpowiedzialność za podjętą decyzję poddania się działaniu Quantec'a.
  • Przesłanie przeze mnie zdjęcia wraz z danymi osobowymi jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zgodą na przetwarzenie danych w ramach analizy.

Przesyłając zgłoszenie akceptują Państwo regulamin.

Quantec nie jest aparaturą medyczną w rozumieniu medycyny akademickiej. Nie jesteśmy lekarzami i nie stawiamy diagnoz lekarskich. Zastosowanie terapii Quantec nie ma wpływu na dotychczasowy sposób leczenia przez Twojego lekarza prowadzącego. Nie można samowolnie zmieniać, ani nawet korygować leczenia ustalonego przez Twojego prowadzącego lekarza.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.