Jesteś tutaj: Quantec

Quantec - Jak działa urządzenie kwantowe

Zdalne Przywracanie Zdrowia czyli nowoczesne

Terapie Kwantowe

Kwantowa zmiana Jakości Życia


Leczenie na odległość jest nowoczesną technologią bezprzewodową, która działa na zasadzie jak telefony komórkowe.

Jest to dziś akceptowane i używane, jak bluetooth, operacje medyczne metodami bezprzewodowymi czy otwieranie garażu na odległość.

Zmiana Paradygmatu 

Urządzenia najnowszej generacji pracują zdalnie z Ludźmi, którzy mogą znajdować się w dowolnym miejscu na świecie.

 Podstawą radioniki są zjawiska elektromagnetyczne, na które wpływa myśl ludzka. Nie znamy tego mechanizmu do końca, ale wiemy, że działa.

Radionika stanowi brakujące, duchowe ogniwo, które dotąd było ignorowane przez materialistyczny punkt widzenia. Diagnostyka i terapia są  tak samo skuteczne, niż metody konwencjonalnej medycyny i mają nad nimi przewagę dokładności diagnostycznej, oraz nieszkodliwości a ich potencjał jest niesamowity. Wciąż nie znamy jego granic.Najnowocześniejszym urządzeniem radionicznym, określanym obecnie kwantowym wynalazkiem przyszłości jest Quantec.


Twórca Quantec’a to lekarz. Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Peter von Buengner, szef Monachijskiego Centrum Terapii Naturalnych, prowadzący równocześnie badania nad diodą białego szumu, skonstruowaną na uniwersytecie w Princeton, gdzie pod koniec swego życia Albert Einstein wykładał fizykę kwantową, i gdzie zostawił swoim kolegom- naukowcom pod rozwagę zjawisko upiornej nielokalności czyli problem bliźniaczych kwantów i przekazywania informacji pomiędzy nimi.

Peter von Buengner przez wiele lat pracował z różnymi urządzeniami radionicznymi dlatego też, naturalną konsekwencją jego pracy była chęć zebrania wszystkich doświadczeń i całej nagromadzonej wiedzy w nowym, uwzględniającym najnowocześniejsze zdobycze nauki. Takim typem urządzenia radionicznego, które umożliwiłoby wpływanie i uzdrawianie  organizmów żywych.

Motywem skonstruowania prototypu stała się jednak potrzeba ratowania zdrowia samego Wynalazcy, któremu tradycyjna medycyna nie potrafiła pomóc.

 Konstruktor wpadł na pomysł połączenia sił diody z białym szumem i zasad fizyki kwantowej w nowatorskim urządzeniu, które okazało się wielkim sukcesem i wyleczyło własnego Stwórcę a w niedługim czasie dostało na Krymie złoty medal na Targach Urządzeń Innowacyjnych. 

Radionika w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami komputerowymi przyniosła zdumiewający rezultat, który przerósł najśmielsze oczekiwania :)


Quantec jest czymś więcej niż Urządzeniem.

Jest on dowodem na to, iż świadomość żywych Organizmów komunikuje się ze sobą jasno i wprost.

Quantec za sprawą diody z białym szumem ten głos słyszy, tłumaczy, analizuje i stosuje się do jego zaleceń. Efekty pracy Quantec`a powalają tam gdzie wszyscy  specjaliści i technologie się poddają on wygrywa.

Quantec jest platformą, która pozwala odbić się ludziom od ich bezsilności związanej z utratą swojego zdrowia, kłopotów rodzinnych lub finansowych. Jest on światłem nadziei, które staje się początkiem drogi ku szczęśliwszemu życiu.

 

 Dioda z białym szumem jest sercem Quanteca. Istota jej pracy do dziś jest nie do końca rozszyfrowaną zagadką, natomiast efekty mówią same za siebie. To zupełnie niezwykłe i fantastyczne zjawisko.

 Biały szum to jeden z rodzajów szumu akustycznego. Każdy z nas doświadczył zjawiska, potocznie nazywanego przez nas tak zwanym śnieżeniem telewizora. W chwili zakończenia programu, lub nie odbieramy sygnału płynącego z anteny. Podobnie przedstawia się sprawa z radioodbiornikami. W trakcie poszukiwania stacji nadawczej słyszymy szum, który niekiedy przybiera wyższe lub niższe tony. Szum diody można utożsamiać z szumem odbiornika radiowego nastrojonego pomiędzy dwiema stacjami nadawczymi. W momencie, gdy szum nawiąże kontakt ze świadomością ulega zmianom, które są analizowane przez komputer.

Zatem dioda jest interfejsem między świadomością a komputerem. Od wielu lat jest przedmiotem badań wybitnych europejskich naukowców. Eksperymenty przeprowadzone zarówno na ludziach jak i na zwierzętach dowodzą , że diody z białym szumem mogą stanowić swego rodzaju łącze między różnymi stanami świadomości a komputerem.

 

Jak konkretnie odbywa się biokomunikacja, którą nawiązuje Quantec z organizmami żywymi? Fundamentem jest kwantowy stan splątania, zjawiska zachodzącego za sprawą bliźniaczych fotonów naszych pól elektromagnetycznych, które są nośnikami informacji, takich jak myśli i emocje. Obiekt i jego obraz na zdjęciu w fizyce kwantowej są ze sobą powiązane. Oddziałując na fotografię, działamy na podmiot czyli na foton ze zdjęcia powiązany z fotonem żywego obiektu. Odległość nie odgrywa tu żadnej roli. W przestrzeni kwantowej odległość nie istnieje.

Podczas robienia zdjęcia, fotony zapisują informacje rzeczywistego obiektu i tworzą jego całościowe odzwierciedlenie. W ten sposób na fotografi, prócz informacji o wyglądzie, są także dane o całym Organizmie oraz wszystkich jego niewidocznych elementach jak choroby, dysfunkcje, psychosomatyka jak i obciążenia. Każde zdjęcie wprowadzone do systemu Quantec`a, nawet to z dzieciństwa opowie więc także o aktualnych obciążeniach jakie posiada żywy organizm, za sprawą fotonów bliźniaczych, które są notabene w stałej komunikacji z Obiektem rzeczywistym. Wraz ze zmianą jednego z nich zmiana zachodzi również w jego bracie bliźniaku.

Quantec, za sprawą diody nadaje dla danego Organizmu specjalne, napisane przez Terapeutę w oparciu o wytyczne urządzenia, terapie uzdrawiające oraz korygujące osobiste pole, wszelkie parametry, odnośnie których oczekujemy zmiany. Analiza Quantec`a i dobrze napisane terapie mają ogromną moc sprawczą. 


ZAKRES ZASTOSOWAŃ QUANTEC`A JEST NIEOGRANICZONY

Przy pomocy tego fascynującego urządzenia możemy nie tylko leczyć ludzi, Quantec działa w wielu rozmaitych dziedzinach, odciska swoje piętno w każdym przejawie rzeczywistości, gdzie mamy do czynienia z biosystemami.


Poniższa lista obejmuje tylko niektóre aspekty modelowania rzeczywistości, które możemy zlecić Quantecowi:

 • Uzdrawianie, leczenie (także w przypadkach, w których medycyna już dawno odpuściła),
 • Psychosomatyka,
 • Biznes, firmy, doradztwo gospodarcze,
 • Współpraca przy przedsięwzięciach,
 • Energetyzowanie i harmonizacja ekosystemów i organizmów,
 • Zwierzęta (behawior, weterynaria, sport),
 • Coaching, także duchowy,
 • Ochrona środowiska,
 • Oczyszczanie zbiorników wodnych,
 • Uzdatnianie wody,
 • SPA i wellness, hotele,
 • Rolnictwo, uprawy, hodowle, szkółki,
 • Uprawa winorośli, kwiatów, warzyw, owoców,
 • Feng Shui,
 • Biologia budownictwa,
 • Redukcja elektrosmogu,
 • Uzdrawianie miejsca do spania i osobistej przestrzeni,
 • Praca nad związkami, poprawą relacji,
 • Modelowanie rzeczywistości,
 • Sport wyczynowy, poprawa wydolności, poprawa parametrów osiągnięć
 • I wiele, wiele innych możliwości, których zakres wyznacza tylko wyobraźnia

 
Techniki kwantowe oraz rozwój świadomości, stwarzają możliwości sterowania naszą rzeczywistością. Przy pomocy kwantowego postrzegania przez pryzmat czystej świadomości, lub biokomunikacji, jest możliwe to, co z punktu widzenia fizyki newtonowskiej wydaje się być poza ludzkim zasięgiem czyli sterowanie naszą rzeczywistością. Możemy ją stwarzać, korygować i ukierunkowywać w dowolnym kierunku.


Przy pomocy technik kwantowych, pracy z Quantec`kiem, bądź za sprawą swojej świadomości, Człowiek steruje swoją rzeczywistością. Robi to jednak także wtedy, kiedy ze świadomością nie pracuje, w sposób nieświadomy przyciągając do swojego życia i materializując aspekty przypadkowe. Będąc osadzony w codziennym życiu, nieświadomy Człowiek, podlega obcym wpływom, dlatego jego życie często nie jest takie, jakie by sobie życzył. Tkwi w ten sposób w niechcianym otoczeniu, w miejscu nie komfortowym. Wszystko wydaje mu się przypadkiem. Ludzie wśród których przebywa, jawią się jako obcy. Życie w konflikcie, destabilizacji, braku pracy, przewlekłej chorobie, braku miłości, radości, to wszystko są aspekty przypadkowego stwarzania rzeczywistości, zamiast przejęcia sterów we ręcę i wzięcia za to odpowiedzialności.


Praca z własną świadomością, Quantec i inne techniki kwantowe dają możliwość zatrzymania i odwrócenia nieporządanych wzorców zachowań i myśli, które puszczone wolno niestety przejęły kontrolę nad naszym życiem. Jednak możemy wszystko zmienić wykorzystując do tego Quanteca:)

Techniki kwantowe są podstawowymi instrumentami zmiany życia. Niezależnie od tego, czy jest nią modelowanie własnej rzeczywistości, uzdrowienie z nieuleczalnej choroby, zatrzymanie niesprzyjających zbiegów okoliczności czy wyjście z niedostatku obfitości.


Warto sięgnąć po narzędzia, które są dla nas obecnie dostępne.Zrobić to dla siebie a tym samym dla dobra Całości. Poprawa dobrostanu jednostki przyczynia się do dobra Całości. Quantec potrafi nie tylko leczyć ciała i dusze potrafi zmieniać rzeczywistość. Odmładza i regeneruje przywracając równowagę. Zatrzymuje  procesy starzenia i degeneracji, poprawić pamięć, orientację i inne potencjały osobiste, utracone z wiekiem, lub z powodu chorób. Pomaga osobom uzależnionym, jak również w zaburzeniach odżywiania, lub w pracy nad transformacją. Harmonizuje relacje, naprawia związki, łagodzi bolesność rozstań. Pomaga cierpiącym na depresje i dysfunkcje psychiczne,działa na bezsenność.

 Quantec pozwala wrócić do normalnego życia. Jest on przewodnikiem życiowych zmian, które dzięki niemu stają się w fascynującą przemianą życia. Stwarza nową rzeczywistość. Quantec to nadzieja dla tych, którzy już z niej opadli. 

Program Quantec posiada setki baz danych służących do terapii. Są w nich zapisane informacje o wszystkim co może nam pomóc i czym jesteśmy obiciążeni. Program jest otwarty, co znaczy że można do niego wprowadzać coraz to nowsze wpisy.

Do programu wprowadza się fotografię w formie cyfrowej. Podczas skanowania dioda odczytuje negatywne energie zawarte w organiźmie, niedobór witamin, minerałów lub pozytywnych emocji. Na dany moment  skanowania, posiadamy pełny wizerunek ciała, duszy i umysłu. Wszystko to jest odczytane z pola morficznego zapisanego na fotografii. Kolejnym etapem jest przekazywanie informacji pomiędzy fotonami bliźniaczymi, czyli składowymi naszego pola morficznego.W jaki sposób tekst pisany może być terapią na różne dolegliwości? W numerologii, liczby i litery mają swoją określoną częstotliwość drgań. Istnieje też pojęcie wibracji kształtu. Mamy również swoją datę urodzenia, imiona i nazwiska, emocje, uczucia, zdarzenia itp. Wszystkie te elementy posiadają swoją wibracje. Jeżeli zapisujemy coś na twardym dysku w komputerze, to litery i cyfry zapisują się w systemie zero jedynkowym. Dioda potrafi ten zapis odczytać, przetworzyć i oddziaływać na pole morficzne z fotografii. W ten sposób Quantec „wysyła” terapie do konkretnego obiektu.


Wibracje wszystkich terapii ustalane są na zasadzie homeopatycznej potencji - D, C, LM  tak, by pasowały rezonansowo do wibracji odczytanych w naszym ciele.


Dalej Quantec ustala długość, interwał i czas nadawania. Przy każdym następnym skanowaniu dioda ustala nowe potencjonowanie stosowne do stanu naszego pola morficznego, które jest ciągłej zmianie. W trakcie trwania terapii dioda informuje o potrzebie wymiany wpisów, poleca zakończyć wcześniej terapię lub zrobić drugą zastępczą. Może też dać polecenie aby dołożyć wibracje kilku minerałów, suplementów, homeopatii, trochę energii, bądź całkowitą zmianę potencji i interwałów terapii.


 Terapię można prowadzić długoterminowo by utrzymywać zdrowie i samopoczucie w najlepszej formie.Na takiej samej zasadzie, jak utrzymywanie zdrowej diety i aktywności fizycznej.

Analiza Quantec nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec  może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.

 

Analiza Quantec ® nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec ® nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec ® może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.

Continue reading at https://quantec-terapie.pl/quantec-analiza/ | Quantec ® Kwantowa Terapia Życia
Analiza Quantec ® nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec ® nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec ® może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.

Continue reading at https://quantec-terapie.pl/quantec-analiza/ | Quantec ® Kwantowa Terapia Życia