MENU
Jesteś tutaj: Quantec Twoje bóle przynoszą wiadomości!

Twoje bóle przynoszą wiadomości!

Twoje bóle niosą ze sobą wiadomości, które wykraczają poza sferę fizyczną. Dyskomfort odczuwany w ciele może odnosić się do Twojego stanu emocjonalnego. Aby je wyleczyć, musisz dowiedzieć się, kto jest Twoim prawdziwym wrogiem.

Ból fizyczny jest interpretacją urazu, którego doznało Twoje ciało. Objawia się to widocznym bólem, ale Twój problem może mieć głębsze przyczyny.

Niektóre formy fizycznego dyskomfortu odnoszą się przede wszystkim do naszego stanu emocjonalnego. 

Ostatnie badania pokazują, że ból fizyczny jest wołaniem o pomoc, odbiciem jakiegoś cierpienia psychicznego lub uśpionym traumatycznym wspomnieniem.

Wasze bóle niosą widzialne przesłania niewidzialnych bólów.

Kiedy nie możesz z nimi pracować i ich zrozumieć, zwykle objawiają się objawami fizycznymi.

Obserwuj momenty, w których czujesz udrękę, smutek, niepokój i jak reaguje Twoje ciało.

Istnieje nie tylko fizyczny lub emocjonalny ból. Zawsze są one ze sobą splecione. Zrozumienie tej logiki może być sposobem na zakończenie cierpienia.

Najgorszym wrogiem jest ten niewidzialny, a ten zwykle jest w nas!

Uczucia takie jak smutek, stres, napięcie, strach i niepewność mogą również objawiać się w ciele.

Czy żyjesz w stresie? Nie lubisz swojej pracy? Nie masz czasu na relaks, czujesz się przeciążony, aby spróbować ogarnąć wszystko w pracy, w domu, jako matka i żona?

Zarówno obecne cierpienie i emocje psychiczne, jak i przeszłe cierpienia mogą objawiać się bólami ciała.

Jest to sposób na odnalezienie Twojego bycia, aby zwrócić uwagę na to, co jest przechowywane w ukrytych wspomnieniach nieświadomości. 

dr Naomi Eisenberger Doktor psychologii na Uniwersytecie Kalifornijskim jest wielkim znawcą związku między bólem fizycznym i emocjonalnym.

Jej badania wykazały, że obwody nerwowe odpowiedzialne za ból fizyczny i emocjonalny nakładają się na siebie. 

W tym celu oceniła reakcję ochotników na odrzucenie i zauważyła, że ​​reakcja była podobna do reakcji na tradycyjny ból.

Dlatego te zwroty, które odnosimy do bólu emocjonalnego, takie jak „złamane serce”, „złamane kości”, mają sens, w końcu to naprawdę boli. Dlatego Twoje bóle niosą ze sobą wiadomości, czy wiesz jakie?

W ich badaniu im bardziej ochotnik czuł się odrzucony, tym bardziej aktywowany był obszar mózgu znany jako część sieci bólu w mózgu. 

Jest to ten sam region, który jest stymulowany, gdy przeszkadza nam ból spowodowany urazem, co dowodzi, że ból emocjonalny i fizyczny są ze sobą powiązane.

Dlatego sytuacje dużego stresu, frustracji, zmartwień lub smutku mogą przerodzić się w psychologiczną presję, która jest trudna do zniesienia i skutkuje bólem fizycznym.

Gdzie boli ból emocjonalny?

Niektóre typowe rodzaje bólu fizycznego, które mogą mieć podłoże emocjonalne, to:

 • Ból pleców;
 • Ból głowy;
 • Ból karku;
 • Ból w ramieniu;
 • Ból brzucha;
 • Ból gardła; pośród innych.

Niezależnie od rodzaju dyskomfortu, którego doświadczasz, twoje bóle niosą ze sobą przesłanie.

Kiedy Twoje uczucia i emocje są źle zarządzane lub zaniedbywane, ryzyko tego uzewnętrznienia ciała fizycznego jest ogromne.

Więc obserwuj, co wibruje i jak na Ciebie wpływa.

Medykalizacja życia

W dzisiejszych czasach przy najmniejszych oznakach bólu lub cierpienia przepisuje się jakieś lekarstwo. Wydaje się, że jest to zawsze najlepsze wyjście z każdego problemu, ale tak nie jest!

Medykalizacja życia nie jest drogą. Leki mogą złagodzić ból na jakiś czas, ale jaki jest pożytek z bycia zakładnikiem bólu emocjonalnego i braku możliwości uwolnienia się ?

W większości przypadków konieczne jest zagłębienie się w ból, aby odkryć jego przyczyny, a dopiero potem leczyć go lekami lub bez. 

O ile ból i uczucia, które go powodują, są Twoją odpowiedzialnością, nie zawsze łatwo jest znaleźć tę przyczynę. I właśnie w tym miejscu mogę Ci pomóc z wykorzystaniem technologii. Terapia kwantowa Quantec ma na celu zrozumienie, kto jest Twoim wrogiem, świadomym lub nieświadomym.

Podczas skanowania za pomocą Quantec skanowane są wszystkie punkty, które są niezrównoważone i wymagają leczenia.

W Terapii Kwantowej Quantec te harmonizujące wibracje zaczynają być wysyłane na odległość, aby korygować błędne wzorce w polu mentalnym i emocjonalnym, zanim jeszcze skrystalizują się w fizyce.

Ponieważ wszystko jest ze sobą powiązane, lekarstwo powinno ułatwiać i pozwalać na stworzenie nowego wzorca mentalnego. Jeśli tak się nie stanie, nie ma to sensu. Musisz przeformułować energię, aby stworzyć coś innego niż Twoja rzeczywistość, aby w końcu pozbyć się bólu. Oznacza to, że musimy ponownie zmierzyć się z przyczyną!

Jak nie dać się sparaliżować bólem

Kiedy zaniedbujemy nasze emocje, robimy miejsce na urazy i choroby, które mogą przerodzić się w objawy fizyczne, takie jak zapalenie błony śluzowej żołądka, migreny, ból pleców, bruksizm itp., wśród wielu możliwości.

Jeśli spróbujesz zapomnieć o swoich uczuciach lub udawać, że nie istnieją, będziesz odczuwać jeszcze większy ból i udrękę. To nie przez zaniedbywanie tego, co czujesz, przestaniesz myśleć o bólu. Pamiętaj, że Twoje bóle niosą ze sobą wiadomości i musisz patrzeć na nie z głową!

Czy kiedykolwiek zatrzymałeś się, aby pomyśleć, kiedy te bóle Cię dopadły? Co powstrzymują Cię przed osiągnięciem, podbojem, pomyślnością, kochaniem? 

Nie pozwól, by ból Cię sparaliżował. Zajrzyj do środka i zmierz się ze swoim niewidzialnym bólem.

Chcę Ci zaproponować następującą refleksję: jak daleko znasz swój ból? Jakie miejsce w swoim życiu przywiązujesz do bólu? Jaką wiadomość chce ci przekazać? Lub jakie rzeczy przestałeś robić i żyć z powodu tego emocjonalnego bólu? Nadszedł czas, aby położyć temu kres!

Najwyraźniej możesz spróbować ukryć coś, co masz w sobie, czego nie chcesz dotykać, ale ucieczka cię nie uleczy. Wręcz przeciwnie. Każdy problem, którego nie rozwiążesz w teraźniejszości, jest problemem, który powiększy się w przyszłości. Więc przestań odkładać swoje życie!

Aby zidentyfikować i zaopiekować się bólem emocjonalnym, zacznij od zmiany wibracji swoich uczuć i emocji razem z sobą. Doceń siebie! Dzięki samoopiece można określić, jakie komunikaty niesie ze sobą ból i uniknąć następstw w perspektywie krótko-, średnio- i długoterminowej. To obejmuje: 

 • Żywność;
 • Ćwiczenia fizyczne;
 • Słońce.
 • I dobry sen

Zdrowa dieta to lekarstwo, które może odtruć organizm i dostarczyć mu składników odżywczych potrzebnych do pełnego funkcjonowania.

Ćwiczenia fizyczne są również naturalnym lekarstwem zarówno dla ciała, jak i umysłu. 

Chociaż na początku jest to bolesne, ruch pomoże Ci zmniejszyć ból fizyczny i emocjonalny.

Już słońce zapewni Ci potrzebną energię i witalność. Spróbuj w ciągu pierwszych trzydziestu minut dnia, aby przejrzystość zaatakowała Twoją siatkówkę. Nie patrz bezpośrednio na słońce, po prostu wpuść światło. Chociaż wydaje się to głupie, nie masz pojęcia, jak to proste podejście może zmienić Twój wzorzec mentalny!

I, jak już tu wielokrotnie wspominałam, wszystko można zrobić dobrze, ale jeśli nie możesz dobrze spać, to na nic. Twój mózg potrzebuje resetu. 

Dlatego uważnie przyjrzyj się temu, co mówi Twoje ciało, ponieważ Twoje bóle przynoszą sygnały, że Twoje ciało jest odurzone, albo z powodu złych nawyków żywieniowych, albo negatywnych i toksycznych myśli. I co teraz zrobisz z tą informacją?

Często powtarzam, że informacja bez działania jest bezużyteczna! Przeformułuj swoje traumy i bóle dzięki Terapii Kwantowej z Quantec. Opiera się na fizyce kwantowej i w ten sposób może Ci pomóc na odległość.


Wibrujmy w nowej melodii!

Chcieć wiedzieć więcej? 

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec