MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Samoocena

Samoocena

Nasze osobiste i zawodowe wydajności zależą od naszej samooceny. Nigdy nie prześcigniemy lepszych wyników niż to, co sobie sami projektujemy.
Chcesz uzyskać lepsze wyniki? Szukaj zmian w swojej bazie, swoim wnętrzu, a konkretniej w Twoim sposobie myślenia! A żeby to zrobić, musisz zostawić przeszłość za sobą.
Uzdrawianie wibracyjne z Quantec to terapia na odległość i jest tutaj, aby pomóc Ci pozbyć się ograniczających przekonań, traum, blokad, a także pomóc Ci odbudować się w pełni i szczęśliwie. ????
https://shanti-quantec.pl/home,8,quantec.html

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.