MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Z czym się łączysz?

Z czym się łączysz?

???? Z czym się łączysz❓
⚡Jesteśmy energią, możemy ją wykorzystać na naszą korzyść. Ale to zależy od tego, co karmisz w środku. Rzeczywiście, to z czym się łączysz, czyli wkładasz w to energię.
Możesz marnować swoją MOC, nie łącząc się z tym, kim naprawdę JESTEŚ! Albo przez oddzielenie się od świata zamiast być jego częścią.
Łącząc się z bólem, zazdrością, strachem i innymi negatywnymi myślami, kończysz przyciągając to do swojego życia. ????
???? Zmień tę rzeczywistość i wibruj obfitością i pełnią szczęścia dzięki technologii Quantec. ????
Czy wiesz, co to jest? Czy znasz korzyści płynące z tej terapii? To sprzęt, który na odległość rozpuszcza ograniczające przekonania, traumy i blokady czy to w związkach ????, czy w dobrobycie finansowym ???? jak i w harmonizacji domów i firm ????.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.