MENU
Jesteś tutaj: Biorezonans Kwantowy Terapie Quantec

Terapie Kwantowe Quantec PRO

Quantec 

Bioinstrumentalna Komunikacja czyli

Zdalne Uzdrawianie za pomocą

Technologii Kwantowej

Quantec doskonale skanuje organizm na odległość i odczytuje z pełną precyzją stan w jakim się znajduje.

Zaburzenia energetyczne są wykrywane zarówno w sferze fizycznej, jak i emocjonalnej czy mentalnej.

Innowacyjny system wykorzystywany na całym globie, do przeprowadzania bezinwazyjnych terapii synchronizujących,

z najbardzięj korzystnymi częstotliwościami wspierającymi doskonałe zdrowie, radość, pomyślność, satysfakcje.

Źródłem niepowodzenia i dolegliwości chorobowych stanowi zachwiana równowaga organizmu. Przez emocje i błędne myślenie a tym samym działanie.

Zaawansowana technologia urządzenia Quantec PRO korzystnie wpływa na wszystkie dziedziny życia wspierając równowagę sfer emocjonalnych a także umysłowych.

Quantec PRO naprowadza obiekt do pozbycia się negatywnych przekonań i zaburzeń.

Wspiera w odnalezieniu drogi życiowej. Wzmacnia potencjał osobisty, wpływa pozytywnie na wszystkie sfery życiowe i środowisko w którym jesteśmy.

Działając całościowo dociera do najgłębszych przyczyn powstania problemu. Transformuje obiekt ożywiony z całym

otoczeniem, poprawiając jakość i komfort życia.

Quantec dociera do każdego poziomu naszej świadomości byśmy mogli zbadać w czym tkwi nasz osobisty problem.

Wysyłanie programów nadawczych aktywuje procesy wprowadzające pozytywne zmiany.

Analiza z dokładnością pokazuje problem.

Pozwala generować najbardziej trafne programy terapeutyczne.

Uzdrawiająca Moc Quanteca

Efekty działania zadziwiają skutecznością i szerokim polem działania.

Aparat fotograficzny przechwytuje powiązane cząsteczki światła, których bliźniaki pozostają przy rzeczywistym obiekcie przedstawionym na zdjęciu. W ten sposób obserwujemy odbicie obiektu na fotografii.

W taki sposób otrzymujemy indywidualny projekt emisji światła z obiektu w chwili przechwytywania, a fotony bliźniacze po rozszczepieniu pozostają ze sobą splątane.

Impulsy nerwowe są częścią łańcucha poleceń ciała fizycznego podczas, gdy biofotony oraz świadomość są nośnikami informacji na płaszczyźnie subtelnej.

Świadomość jest sygnałem kontrolnym dla procesów biologicznych i została nazwana programowaniem neurolingwistycznym. Tradycyjna medycyna konwencjonalna nazywa to zagadnienie pojęciem psychoneroimmunologii.

Nauka kwantowa głosi, że wszystko dostrzegane fizyczny okiem, ma swój początek w świecie niematerialnym. Począwszy od Myśli, Emocji i Tworzeniu Kończąc.

Następnie znajdujemy poziom kwantowy, w którym dosłownie wszystko jest informacją modelującą pola morficzne. Każda jednostka - każda forma żywa- ma specyficzny i indywidualny wzorzec informacyjny, który programuje komórki organizmów obrazując w ten sposób ciało fizyczne.

W zależności od poziomu naszej świadomości poprzez myśli, emocje, słowa i dzałanie mamy ogromny wpływ na stan naszego ciała. Jeśli przebywa się w stanie wewnętrznego chaosu i niepokoju, to powstają blokady w przepływie energii. Choroby i problemy są wynikiem zakłóceń w biopolu.Negatywne myśli tworzą negatywne emocje a tym samym niszczą nasze zdrowie.

Zapominamy o tym, że ten niewidoczny system jest stworzony z Miłości i do Miłości.

Patrząc na to logicznie, nie można być w pełni Zdrowym mając w sobie złość, zazdrość, frustracje czy nienawiść.

Najważniejsza w tym jest Świadomość.

Za każdym razem gdy się na kogoś złościsz wyrządzasz Sobie krzywdę, bo problem nie jest w tej Osobie lecz w Tobie. Złości Cię to co widzisz nierozumiejąc, że takie przywry sam w Sobie nosisz. 

Jest to efekt Lustra.

Wielokrotnie bolesny i trudny do zrozumienia.

Bądźmy odpowiedzialni za to co tworzymy.

Efekty naszych poczynań pojawią się wcześniej czy później,

w różnej postaci.

Quantec to gwarancja najwyższej jakości.

Serdecznie polecam do poczytania,

Diagnostyka Karmy

Siergieja Łazariewa

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec