MENU
Jesteś tutaj: Kwantowe Leczenie

http://kwantoweleczenie.pl/Podczas skanowania Twoje zdjęcie cyfrowe zostanie porównane i wystawione na działanie wszystkich klasycznych leków, suplementów, systemów kwiatowych, alternatywnych terapii, a nawet żywności, wspomnień z dzieciństwa i okresu ciąży, fal elektromagnetycznych, ładunków statycznych, metali ciężkich, promieniowania lub innych zakłóceń, które mogły zmienić Twoje zdrowie lub stan emocjonalny.

Quantec Harmonizuje także Twój dom, eliminując szkodliwe rzeczy, o których istnieniu możesz nawet nie wiedzieć. Po stworzeniu planu QUANTEC przeprowadza emisja korygująca w kierunku nieruchomości, uwalniając ją lub neutralizując od szkodliwych ładunków, które mogą powodować przeszkody w różnych kierunkach.

Wiele firm i indywidualnych konsultantów z powodzeniem wykorzystuje QUANTEC do harmonizowania środowisk, poprawy samopoczucia ich mieszkańców i osiągania sukcesów dzięki doskonaleniu częstotliwości stosowanemu w zarządzaniu biznesem i planowaniu strategicznym małych, średnich i dużych firm.

By uzyskać informacje o stanie zdrowia, urządzenie kwantowe, wykorzystuje cyfrowy zapis ze zdjęcia i innowacyją diodę. Dioda z białym szumem skanując fotografie, odczytuje zapis w aurze.

Urządzenie Quantec pozwala kształtować naszą energetykę i pole morficzne wokół nas, przesyłając finalne wibracje jakie chcemy osiągnąć. Robi to za pomocą nadawanych wibracji zawartych w tak zwanych wpisach terapii.

Możemy być na drugim końcu świata a wibracje i tak do nas dotrą i zmienią naszą energetykę. Właśnie tak działa fizyka kwantowa, rozumiana jako wymiana i przepływ informacji między fotonami. Przepływ jest natychmiastowy, ponieważ prędość przepływu jest większa niż prędkość światła.

 Quantec w swoim programie posiada ogromną bazę danych służących do stworzenia terapii uzdrawiających i modelujących naszą rzeczywistość. Zapisane informacje są o wszystkim co może pomóc w przywróceniu zdrowia.

Do urządzenia Quantec wprowadza się zdjęcie w formie cyfrowego zapisu, datę urodzenia oraz imię i nazwisko. Podczas skanowania odczytywane są zaburzenia w enegetyce i ciele. Na daną chwilę mamy wizerunek naszego ciała, duszy i umysłu. Wszystko to odczytywane jest z fotografii. Kolejnym etapem jest przekazanie informacji pomiędzy fotonami bliźniaczymi.

Wibracje terapii ustalane są na zasadzie homeopatycznej potencji. 

 Zostaje ustalona długość terapii i czas nadawania. Przy każdym kolejnym skanowaniu dioda ustala nowe wpisy i potencjonowanie.

Terapię można stosować długoterminowo, by utrzymywać zdrowie i samopoczucie w doskonałej formie. 

system Quantec

W większości przypadkach choroby mają podłoże psychosomatyczne.

Jeśli psychika jest wytrącana z równowagi w pewnych aspektach życia, to wpływa to na organizm fizyczny.

W przypadku pewnych chorób wytłumaczenie jest dość klarowne. 

Kiedy ktoś się złości, mówi się: "co ci leży na wątrobie". Żółć jest wyrazem złego humoru, wszystkie cholery pochodzą od greckiego słowa chole oznaczającego żółć. Nieszczęcie,  może złamać serce, spowodować ból i choroby serca, a nawet wywołać zawał.

Odnośnie nerek jest takie powiedzenie ludowe, wyrażające przekonanie, że długotrwałe zmartwienia prowadzą do choroby nerek.

Podobnych przykładów jest mnóstw.

W module wiedzy o psychosomatyce QUANTEC PRO określanym mianem ExpertScan, zawarte są wyjaśnienia dla ponad 95% różnych objawów chorobowych, które powodują, że Klienci korzystają z wizyt w przychodniach lekarskich.

Wiedza daje szansę na zlikwidowanie objawów chorobowych i samej choroby.

Skanowanie Quantec

PSYCHOSOMATYKA

Zaburzona równowaga 

Psychiczną przyczyną astmy jest brak równowagi między dawaniem a braniem.

Na płaszczyźnie fizycznej objawia się to w ten sposób, że ma miejsce tylko wdech; wydychanie jest natomiast zablokowane. Astmatyk czy też astmatyczka zatrzymu-
ją zużyte powietrze, mimo że grozi im to utratą życia.

Na płaszczyźnie psychicznej odpowiada temu chęć brania dla siebie więcej niż chce się dać i ogólne trudności z puszczaniem czy zostawianiem czegoś
za sobą.

Poprzez zaburzenia chorobowe przemawia nasza dusza, a QUANTEC  i jego program ExpertScan jest tłumaczem, pozwalającym zrozumieć tę mowę. Każda choroba ma w sobie pewne przesłanie, które jeśli zostanie odpowiednio zinterpretowane, wskaże drogę w kierunku uzdrowienia.

Ambicja

Łokieć tenisisty należy tych objawów, które nie reagują na żadne terapie.

Sam łokieć nie jest problemem, lecz problem jedynie się przejawia w tym miejscu.

Kłopot z łokciem - ambicja -
nie jest odpowiednio realizowana.

Gdy nie można zrealizować ambicji w pracy, przenosi się ją często na sport.

Tu nadmiernie obciąża się wtedy stawy, a łokcie, które
są już osłabione przez relację psychosomatyczną, sprawiają ból.

W rezultacie: teraz wogóle nie można się posługiwać łokciami, co potocznie oznacza tyle, że ambicja, aby stanąć na czele, nie może zostać urzeczywistniona. Rozumieją więc Państwo, dlaczego większość leków
jest bezskuteczna i to nawet tych, które zawierają kortyzon?

Choroby są mową duszy, a ExpertScan QUANTECA PRO jest tłumaczem, by tę mowę zrozumieć. W każdej chorobie tkwi pewne przesłanie i jeśli się je odpowiednio zinterpretuje, zrozumie to wskaże ono drogę ku wyzdrowieniu.

ExpertScan QUANTECA.

 

fizyka kwantowa

To, co myślisz o sobie, buduje w Twojej podświadomości Twój obraz siebie. Twój obraz siebie z kolei kontroluje Twoje działania. Twoje działania kontrolują (w sensie generowania) Twoje wyniki.
Po prostu to, co myślisz o sobie, materializuje się w rezultacie fizycznie. Jeśli masz obraz szczupłej osoby, stajesz się chudy. Podobnie jak jeśli masz wizerunek osoby otyłej, staniesz się otyły. Tak będzie z dobrobytem, możliwościami i związkami.

 

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl


Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec