MENU
Jesteś tutaj: Biorezonans Kwantowy Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Początek sukcesu i porażki zaczyna się w umyśle, a dokładniej w myśleniu, w sposobie, w jaki myślisz.
Za każdym razem, gdy myślimy o czymś, nasz mózg już identyfikuje to jako dobre lub złe dla nas i tworzy uczucie. To uczucie będzie generować myśli sprzyjające rozwiązaniu konfliktu, więc podejmujemy decyzje. Z kolei decyzje wymagają postaw, które w tym sensie budują nasze wyniki.
Myślenie — Uczucie — Decyzje — Postawy — Wyniki
Łatwo powiedzieć, że zmieniając postawy zmieniamy nasze wyniki, ale to wcale nie jest prawda. Na krótką metę tak, ale na dłuższą nie. Dzięki „prawu najmniejszego wysiłku” znów będziemy na autopilocie życia, wykonując zadania w najłatwiejszy i najbezpieczniejszy dla nas sposób. I krok po kroku odchodzimy od decyzji. W tym sensie dajemy się ponieść samosabotażowi, prokrastynacji, kompleksom niższości, gotowym frazom typu „nie dam rady” itp.
Prawdziwa zmiana zaczyna się w umyśle i sposobie myślenia. 

To właśnie proponuje Quantec.

 Zmień sposób myślenia, aby uzyskać wyniki.

Tak, leczenie wibracyjne jest całkowicie zdalne. Nie potrzebujesz żadnego sprzętu, aby odbierać pasujące transmisje. Quantec został po raz pierwszy opracowany do leczenia osób z autyzmem, ponieważ ci pacjenci nie lubią kontaktu fizycznego. W rzeczywistości kontakt fizyczny często utrudniał konwencjonalne leczenie. Niedługo potem zaczęli go stosować u pacjentów z chorobami psychicznymi, m.in. zespołami, chorobą Alzheimera, Parkinsona, depresją, bezsennością.
Obecnie zabieg ma szerokie zastosowanie i może pomóc osobom zdrowym zachować zdrowie, a także wspomóc proces świadomości i w ten sposób osiągnąć pełnię we wszystkich dziedzinach życia. Niezależnie od tego, czy w rozwoju emocjonalnym, czy w zawodzie, czy w dobrobycie finansowym.

Terapia z Quantec nie ma nic wspólnego z cudami czy magią. Jest to naukowo udowodnione urządzenie dzięki Fizyce Kwantowej.
Quantec zdobył złoty medal jako „Najlepsza innowacja w sektorze postępu zdrowia w instrumentalnych systemach biokomunikacyjnych” w 2010 roku i od tego czasu pozostaje niepokonany.

Tak, Quantec wykorzystuje cyfrowe zdjęcie wykonane dowolnym telefonem komórkowym bez potrzeby stosowania specjalnych aparatów. To zdjęcie powinno być jak najświeższe na jasnym tle, bez rozpraszających elementów, takich jak krajobrazy i obiekty z tyłu.
Gdy zabieg jest wykonywany w środowiskach takich jak rezydencje lub firmy, zdjęcia nie powinny przedstawiać ludzi, tylko otoczenie.

Quantec opiera się na odkryciach fizyki kwantowej, a zatem wykorzystuje koncepcje samej fizyki do jej wyjaśnienia. Dzieje się tak, że większość ludzi nie rozumie lub uważa ten tematu za bardzo trudny i wkrótce staje się łatwym celem oszustwa.
Kiedy Einstein zademonstrował „Teorię względności”, mówił o bliźniaczych fotonach. Czyli dwie RÓWNE wiązki światła. Więc wyobraź sobie, że jesteś jednym z tych bliźniaczych fotonów, a Twoje zdjęcie cyfrowe jest drugim bliźniaczym fotonem. Mimo to, według Einsteina, te bliźniacze zdjęcia są jeszcze dalej od siebie, jeśli tylko JEDEN „podwójny foton” był oświetlony, drugi „podwójny foton” również wydawał się oświetlony.
Twoje zdjęcie cyfrowe, a raczej twój „podwójny foton”, zostanie wystawiony na działanie Quantec, a dokładniej na diodę z białym szumem (to jest określenie), gdzie będzie skanować w poszukiwaniu wzorców nierównowagi.
Jest to możliwe tylko dlatego, że TWOJE cyfrowe zdjęcie zostanie naświetlone i porównane z bazą danych zawierającą ponad 500 tysięcy pozycji.
Przykładem wszystkiego jest częstotliwość. Jeśli znam częstotliwość zdrowej wątroby i w tym sensie, kiedy skaner (Quantec) analizuje wątrobę, porówna ją z tą bazą danych. Jeśli nie emituje standardowej częstotliwości, dochodzimy do wniosku, że mamy nierównowagę, która może być stłuszczeniem, zapaleniem wątroby, marskością itp.
W połączeniu z diodą mamy kompletne oprogramowanie, w którym mamy zapis wszystkich chorób, fizycznych, emocjonalnych i psychicznych. Pacjent leczony preparatem Quantec nie będzie narażony na wiedzę i opiekę jednego profesjonalisty, będzie korzystał z wiedzy multidyscyplinarnego zespołu złożonego z lekarzy, farmaceutów, biologów, akupunkturzystów, terapeutów, fizjoterapeutów, dietetyków, fizyków, agronomów, dentystów i wielu innych profesjonalistów.
W ten sposób na końcu tego skanowania urządzenie wygeneruje raport zawierający do 50 pozycji do przetworzenia. To także sprzęt decyduje, jak, kiedy i jak często pacjent otrzyma częstotliwości harmonizujące.
Leczenie rozpoczyna się natychmiast po wydaniu raportu.

Wróćmy do początku, gdzie mówiliśmy o jednym fotonowym bliźniaku będącym Tobą, a drugim fotonowym bliźniaku będącym Twoim zdjęciem.
Załóżmy na przykład, że Quantec zakończył skanowanie, wygenerował raport i zdefiniował już częstotliwość, która będzie wynosić 1 minutę co 3 godziny przez 60 dni.
Sprzęt wyśle ​​poprawki do Twojego zdjęcia cyfrowego, które jest Twoim fotonowym bliźniakiem. A z kolei Ty, nawet jeśli jesteś daleko (dlatego możemy pokonywać odległość) otrzymasz te częstotliwości, niezależnie od tego, czy o tym wiesz, czy nie.
W poprzednim przykładzie pacjent w dzień i w nocy będzie otrzymywać emisje korekcyjne co 3 godziny z czasem trwania 1 minuty i pozostanie tak przez 60 dni.

Tak, Quantec identyfikuje wzorce nierównowagi i koryguje problem u jego źródła, w tym przypadku w umyśle. W ten sposób, poprzez emisje wytwarzane przez samo urządzenie, anuluje, usuwając te wspomnienia z naszej nieświadomości. W ten sposób przywraca spokój, harmonię, zdrowie i dobre samopoczucie.

Niezależnie od problemu, Quantec może pomóc, ponieważ wszystko pochodzi z umysłu.

Możemy leczyć ludzi, zwierzęta domowe, środowiska takie jak firmy, domy, plantacje itp. Możemy leczyć za kogoś innego, o ile nie dążymy do zaspokojenia własnej woli, ale dążymy do harmonii, zdrowia i szczęścia pacjenta.
Mówię tak, ponieważ wiele mam przychodzi do mnie, szukając pomocy dla swojego nastolatka w odnalezieniu i spełnieniu siebie. Lub pomoc dla dzieci, które ucierpiały w jakiś sposób lub które przyszły z innych domów, np. z adopcji. Nadal pomagam uzależnionym od chemikaliów, depresyjnym, autystycznym lub po urazie. Wszystko to możemy zrobić.
To, czego tak naprawdę nie robię, to: chcę, żeby mój syn był „tym”. Nigdy nie pracuję dla osoby trzeciej, aby zostać lekarzem, prawnikiem, inżynierem itp. Ale tak, aby osoba była spełniona, zdrowa i zamożna we wszystkich dziedzinach.

Każda osoba jest wyjątkowa, więc nie mamy wzoru. Quantec działa indywidualnie, szanując każdego pacjenta. Dla ułatwienia pracujemy z pakietami 3 miesięcznymi. W tym okresie leczenia możemy wykonać tylko jedno lub kilka skanów bez dodatkowych kosztów.

– Przesłanie zdjęcia cyfrowego
– Skanowanie Quantec i porównanie z Bazą Danych
– Wystawienie raportu i zdefiniowanie formy, częstotliwości i czasu trwania zabiegu
– Rozpoczęcie drgań i korekty dla pacjenta

Tak, możemy nawet wykonać głębsze skanowanie obszaru, który ma być leczony.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec