MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Promieniowanie elektromagnetyczne

Promieniowanie elektromagnetyczne

Promieniowanie elektromagnetyczne to tylko jedno z cichych zanieczyszczeń, które negatywnie wpływają na zdrowie ciała i umysłu. Od wynalezienia żarówki po udogodnienia współczesnego życia, komfort, jaki zapewnia nam technologia, jest niekwestionowany.

Jednak tak naprawdę dzieje się tak, że wiele z tego, co zostało wymyślone, aby nam pomóc, niestety nas ZABIJA.

Przede wszystkim na nasz organizm wpływają szkodliwe częstotliwości, które przyczyniają się do procesu chorobowego.

Zanieczyszczenia znajdują się na 5 miejscu w rankingu Głównych Powodów Chorowania, a mianowicie:

1. nadmiar toksyn 

2. Niedożywienie witaminowe

3° Stres i nieregenerujący sen

4. Infekcje pasożytnicze

5° Zanieczyszczenie według częstotliwości

Jak rozpoznać to zanieczyszczenie? Jakie to będą częstotliwości?

– Pola elektryczne

- Pola magnetyczne

– Brudny prąd

– Częstotliwości radiowe i promieniowanie elektromagnetyczne

Promieniowanie elektromagnetyczne jest niezaprzeczalnie najbardziej obecne w naszym środowisku. Jednak przez wielu specjalistów uważana jest obecnie za jedno z głównych źródeł zanieczyszczeń. Tak więc, mimo że jest niewidoczny i bezwonny, nie można lekceważyć jego szkodliwości dla zdrowia.

W ten sposób jesteśmy codziennie narażeni na działanie pól elektromagnetycznych wszędzie. Na przykład w domu, na ulicy, w pracy, szpitalach, miejscach wypoczynku. Ponieważ nie można tego zobaczyć, poczuć ani powąchać, niewiele osób zdaje sobie sprawę, że istnieje zanieczyszczenie elektromagnetyczne.

Są to na przykład transmisje radiowe i telewizyjne, łączność telefoniczna, Wi-Fi, podstacje energetyczne, instalacje elektryczne i ogólnie sprzęt elektroniczny.

Jeśli nadmiar pól elektromagnetycznych może powodować zakłócenia i uszkadzać urządzenia elektroniczne, takie jak radia, komputery, a nawet rozruszniki serca i zastawki serca, dezorientując lot niektórych ptaków, wyobraźcie sobie, jakie szkody dla zdrowia człowieka wyrządza promieniowanie elektromagnetyczne.

„Największym elementem zanieczyszczającym środowisko Ziemi jest rozprzestrzenianie się pól elektromagnetycznych”.

Wszystkie te zanieczyszczenia częstotliwościowe powodują poważne uszkodzenia organizmu. Dlatego w literaturze medycznej opisano nawet przypadki elektrowrażliwości. Są to osoby, które mają nadwrażliwość elektryczną i dlatego są zmuszone mieszkać z dala od wszelkich urządzeń elektronicznych.

Sprawdź główne rodzaje zanieczyszczenia elektrycznego lub zanieczyszczenia według częstotliwości:

Pola elektryczne

Głównym problemem związanym z ekspozycją na pole elektryczne jest spadek produkcji melatoniny przez szyszynkę. W ten sposób bezpośrednią konsekwencją jest nieregenerujący sen – będący niezbędnym warunkiem zdrowia ciała i umysłu. W związku z tym zaburzenie to prowadzi do wielu innych powikłań, takich jak ciągłe zmęczenie, zwiększone alergie, bezsenność i długotrwała depresja.

Dla przykładu, w domu pola elektryczne pojawiają się w okablowaniu ścian iw źródłach energii.

Pola magnetyczne

Badania wskazują, że nadmierna ekspozycja na pola elektromagnetyczne może powodować uczucie zmęczenia lub chronicznego zmęczenia, zmiany w zachowaniu, zaburzenia snu, fobie, depresję, utratę pamięci, chorobę Parkinsona, chorobę Alzheimera, a także bezpłodność , poronienia, utratę zdrowia jelit , uszkodzenie DNA , przedwczesne starzenie się, rak, między innymi.

Pola magnetyczne są powszechnymi urządzeniami elektronicznymi i elektrycznymi, często spotykanymi w domach. Na przykład pralki, lodówki, kuchenki mikrofalowe, świetlówki, suszarki do włosów itp. Nie tylko to, złe okablowanie i hydraulika również przyczyniają się do tego rodzaju zanieczyszczeń.

Brudna elektryczność

Liczne badania wskazują na częstsze występowanie cukrzycy, stanów lękowych, stwardnienia rozsianego, problemów z mięśniami i stawami, a nawet samobójstw.

Przewody elektryczne, wodno-kanalizacyjne, sama gleba i różne urządzenia przyczyniają się do tego rodzaju zanieczyszczeń, ponieważ wytwarzają rodzaj prądu stałego. Ten rodzaj prądu pojawia się również w pobliżu wież komórkowych.

Jak dowiedzieć się, czy Twój dom jest chory na tego typu zanieczyszczenia? Włącz radio na AM i znajdź stację pośrednią, gdzie jest tylko „biały szum”. Teraz podejdź do wszystkich gniazdek w swoim domu. Zwróć uwagę, czy słyszysz coś w rodzaju syku. Jeśli tak, w tym przypadku ten obszar twojego domu jest zanieczyszczony brudną energią elektryczną, czyli rodzajem prądu stałego.

Częstotliwości radiowe lub promieniowanie elektromagnetyczne

Tutaj znajdujemy największą część zanieczyszczeń organizmu. Jedno z największych badań przeprowadzonych przez T-Mobile w Niemczech wykazało, że ten rodzaj zanieczyszczeń jest ważnym czynnikiem zarówno w powstawaniu raka, jak i w jego rozwoju.

W ten sam sposób, w jaki badania przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych przez Columbia University określiły produkcję białek stresowych, gdy organizm styka się z promieniowaniem elektromagnetycznym, potwierdzając tym samym, że jest ono agresorem dla organizmu.

W dłuższej perspektywie te białka stresu są związane z różnymi patologiami, takimi jak rak, bezpłodność, wszelkiego rodzaju choroby psychiczne od bólu głowy, lęku, bezsenności po chorobę Alzheimera.

Członkowie tej kategorii to telefony komórkowe, wszystkie technologie bezprzewodowe, takie jak modemy, routery Wi-Fi, telefony bezprzewodowe, bluetooth.

Startuje również kilka nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego. Jeszcze gorsze są mieszkania w pobliżu anten i wież telekomunikacyjnych i transmisyjnych.

 

Jak promieniowanie elektromagnetyczne może być szkodliwe dla zdrowia

W przeciwieństwie do zanieczyszczeń powodowanych przez promienie X i gamma, które powodują poważne szkody zdrowotne poprzez zerwanie połączenia cząsteczek i komórek. Zanieczyszczenia o częstotliwości radiowej, powodowane przez anteny telewizyjne, radiowe i komórkowe, nie są wystarczająco silne, aby zerwać wiązanie między cząsteczkami a komórkami. Mimo to nie można i nie należy lekceważyć jego skutków.

Niepokój budzą również szkody zdrowotne powodowane przez promieniowanie elektromagnetyczne. Dlatego dotkliwość będzie zależała od częstotliwości i intensywności emitowanych fal, a także od czasu ekspozycji i odległości od emitującego źródła.

Zanieczyszczenia elektromagnetyczne ingerują w nasz system bioelektryczny, indukując w ten sposób prądy elektryczne i pola oscylacyjne. W ten sposób zmiana ta tworzy nieprzyjazne środowisko na poziomie naszych komórek i ostatecznie wpływa na mózg, serce, układ krążenia, a także na cały organizm.

Promieniowanie elektromagnetyczne może nawet zmieniać DNA komórek i prowadzić do poważnych chorób, takich jak rak. W taki sposób, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wyznacza maksymalną wartość emisji, jaką mogą emitować anteny i urządzenia, aby uniknąć większych szkód dla zdrowia ludzkiego.

Czy telefon komórkowy jest zły?

Wiele! Być może słyszałeś, że spanie z telefonem komórkowym obok ciebie jest złe, ale czy naprawdę?

Każde promieniowanie elektromagnetyczne może być szkodliwe. Ponieważ, jak widzieliśmy wcześniej, uszkodzenia zależą od częstotliwości, intensywności, odległości i czasu emisji.

Natomiast większe szkody niż sam telefon komórkowy stanowi promieniowanie z zainstalowanych anten telefonicznych, aby działał.

Po prostu zwróć uwagę na swoje miasto, dzielnicę, ulicę. Z pewnością anteny są mocowane na słupach, budynkach, często obok siebie, często bez badań i bez uwzględnienia pola elektrycznego generowanego przez promieniowanie.

Ale co z telefonem komórkowym u wezgłowia łóżka?

Telefon komórkowy, nawet w trybie gotowości, jest w stałym kontakcie z najbliższą anteną. Mimo, że promieniowanie jest niskie, od 2 do 4µW/m2, w nowoczesnych smartfonach ta wartość jest jeszcze niższa, lepiej go unikać. Dokładnie na czas i odległość ekspozycji.

Kiedy telefon komórkowy jest używany podczas rozmowy, promieniowanie wzrasta, osiągając 20 000µW/m2 (20mW/m2). Aby częstotliwości mówienia i słuchania podążały różnymi kanałami, masz to promieniowanie pulsujące w mózgu tak długo, jak długo masz telefon komórkowy przy uchu.

Wiemy, że telefon komórkowy jest obecnie niezbędnym środkiem komunikacji, więc co można zrobić, aby zmniejszyć szkody?

Można podjąć proste środki w celu złagodzenia szkód spowodowanych promieniowaniem wywołanym przez telefon komórkowy. Po pierwsze skróć czas rozmowy i ogranicz się tylko do tego, co niezbędne. Po drugie, spróbuj używać urządzenia z dala od ciała, używając zestawu głośnomówiącego i/lub słuchawek.

Duże instytucje już powiązały długotrwałe korzystanie z telefonów komórkowych z ryzykiem zachorowania na raka, co skłania nas do przemyśleń i unikania długotrwałego narażenia na tego typu promieniowanie.

Międzynarodowe Centrum Badań nad Rakiem klasyfikuje pola elektromagnetyczne z telefonów, połączeń bezprzewodowych lub radiowych typu Bluetooth do kategorii „prawdopodobnie rakotwórcze dla ludzi” (grupa 2 B).

WHO rozpoznaje związek między długotrwałą ekspozycją na fale elektromagnetyczne a niektórymi rodzajami nowotworów złośliwych po analizie jedenastu badań epidemiologicznych.

Elektroczułość

Kolejnym uszczerbkiem na zdrowiu powodowanym przez promieniowanie elektromagnetyczne jest nadwrażliwość na działanie promieniowania z pól elektromagnetycznych, czyli Elektroczułość.

Objawy wrażliwości na pola elektromagnetyczne różnią się w zależności od osoby. W związku z tym może wahać się od uciążliwości do poważniejszych objawów, takich jak depresja. Faktem jest, że zanieczyszczenie elektromagnetyczne obniża jakość życia i samopoczucie niezależnie od poziomu.

Elektroczułość wynika z długotrwałego narażenia na wysokie poziomy emisji. Oznacza to, że emisje te uwrażliwiają jednostkę, która staje się podatna na coraz słabsze poziomy emisji. Co zaskakujące, w cięższych przypadkach osoba musi odejść od jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego.

Niektóre z najczęstszych objawów elektrowrażliwości, o których warto wiedzieć:

– Problemy ze snem – Problemy z
koncentracją
– Utrata pamięci
– Problemy ze skórą
– Zawroty głowy i zmęczenie
– Trudności w oddychaniu
– Problemy z sercem
– Depresja
– Problemy z trawieniem –
Problemy ze słuchem i oczami
– Bóle głowy i nietolerancja światła

Dowiedz się więcej o tym, jak powstaje elektroczułość: 

Jak chronić się przed zanieczyszczeniami częstotliwościami

Chociaż nie ma zgody co do wszystkich skutków zdrowotnych promieniowania elektromagnetycznego, Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym, organ powiązany z WHO, zaleca ostrożność w odniesieniu do narażenia na zanieczyszczenia elektromagnetyczne . Ustalono zatem, że żadna antena nie powinna emitować promieniowania większego niż 435 mikrowatów na cm2.

Właśnie po to, aby złagodzić szkody, które mogą być spowodowane.

Wiadomo, że pole elektromagnetyczne powyżej tej wartości jest w stanie podnieść temperaturę ciała, powodując oparzenia, wady rozwojowe płodu, zatrzymanie akcji serca i inne uszkodzenia, o których już tutaj wspominaliśmy.

Nie wiadomo, dlaczego nie prowadzi się więcej badań nad szkodliwym działaniem promieniowania, skoro interesy ekonomiczne i rozwój technologiczny przemawiają głośniej niż troska o jakość życia i samopoczucie.

 

Faktem jest, że przede wszystkim możemy wykorzystać technologię na naszą korzyść. Tak jak w przypadku terapii wibracyjnej z Quantec .

Quantec to technologiczna alternatywa dla diagnozy i leczenia dysharmonii fizycznych, psychicznych i emocjonalnych. Nie tylko identyfikuje problem, ale także koryguje wzorce nierównowagi, w tym spowodowane zbyt dużym promieniowaniem elektromagnetycznym. W ten sposób przywraca harmonię, spokój, zdrowie i dobre samopoczucie.

Terapia wibracyjna sprawdza, czy nie jesteś przytłoczony falami elektromagnetycznymi, ładunkami elektrostatycznymi, metalami ciężkimi. Jak również, jeśli cierpisz z powodu ładunków toksycznych, promieniowania lub innych zakłóceń, które zmieniają Twój stan zdrowia.

Środki łagodzące szkody spowodowane promieniowaniem

Nawet przy tak dużym zanieczyszczeniu elektromagnetycznym wokół nas możemy zastosować pewne środki ostrożności, które złagodzą szkody spowodowane przez te emisje dla zdrowia, takie jak:

– Unikaj pozostawiania podłączonych urządzeń elektrycznych, gdy nie są używane.

– Unikaj używania kuchenki mikrofalowej. Jeśli to zrobisz, staraj się trzymać z daleka, jeśli to możliwe, opuść środowisko, gdy jest ono używane.

– Zostaw lampy, budziki i telefony komórkowe jak najdalej od wezgłowia łóżka.

– Wolisz dzwonić z telefonu stacjonarnego.

– Ogranicz korzystanie z telefonu komórkowego. Podczas używania używaj go z dala od ciała i przez krótki czas.

– Nie używaj telefonu komórkowego w samochodzie, autobusie lub pociągu, ponieważ metalowa osłona zwiększa moc telefonu komórkowego, aby móc nadawać.

– Unikaj korzystania z Bluetooth.

– Unikaj używania urządzeń „bezprzewodowych”. Preferuj przewodowe.

– Spróbuj skorzystać z internetu kablowego.

– Unikaj Wi-Fi. Promieniowanie jest bardzo silne, ponieważ może przenikać przez ściany.

– Nie kładź notebooka bezpośrednio na ciele.

– Wyrzuć elektryczne koce i prześcieradła lub materace wodne.

– Zadbaj o swoją dietę i detoks. W ten sposób preferuj spożycie świeżych produktów, unikaj potraw smażonych, produktów uprzemysłowionych i rafinowanych.

Istnieje kilka urządzeń, których możemy użyć, aby zmniejszyć skutki zanieczyszczenia elektromagnetycznego w naszym ciele. Studiuję skuteczność kilku z nich, abym mógła mówić bardziej poprawnie w przyszłych postach.

Jednak już wypróbowałam i udowodniłam skuteczność Terapii Wibracyjnej z Quantec i polecam ją z pełnym przekonaniem. W ten sposób można przywrócić dobre samopoczucie i pozbyć się skutków zanieczyszczenia elektromagnetycznego w taki sam sposób, jak jednocześnie leczyć różne obszary swojego życia na polu psychicznym i emocjonalnym.

Zeolit

Kolejnym produktem, który wykazał skuteczne wyniki w neutralizowaniu promieniowania, jest Zeolit. Do tego stopnia, że ​​po tragedii w Czarnobylu zastosowano go do eliminacji promieniowania z ludzi.

Zeolit ​​to minerał formujący się w kryształy, gdy gorąca lawa z wulkanu dotyka morza. Uważany za najpotężniejszy naturalny detoksykator, Zeolit ​​ma działanie antyradiacyjne i jak magnes wiąże wszystkie ładunki dodatnie głównych substancji odurzających naszego organizmu, takich jak: metale ciężkie, toksyny z pożywienia czy środowiska, a także z promieniowania.

W następnym poście pokażemy Ci, jak Quantec może pomóc Ci pozbyć się bólu i traumy. Bądźcie czujni!

Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za dotychczasowe towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu spełnionego życia! Proszę o odwiedzenie strony internetowej i portali społecznościowych, subskrybowanie kanału oraz pomoc w rozpowszechnianiu tego filmu i udostępnianiu integralnego zdrowia.

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec