Jesteś tutaj: Quantec Uzdrawianie na odległość

Biokomunikacja

uzdrawianie na odległość

O QUANTEC

QUANTEC – Nowa terapeutyczna alternatywa w poszukiwaniu dobrego samopoczucia!
Nowoczesna i praktyczna metoda łącząca wiedzę z zakresu fizyki kwantowej, różnych terapii i technologii. Wszystko po to, aby pomóc Ci być szczęśliwszą osobą.

QUANTEC działa na rzecz harmonizacji ludzi, zwierząt, roślin oraz środowisk mieszkalnych i zawodowych.
Jego leczenie jest praktyczne, ponieważ odbywa się zdalnie, a jego wyniki są naprawdę skuteczne.
Przeglądaj witrynę Quantec Portal i odkryj korzyści, jakie może Ci przynieść to potężne narzędzie!

JAK TO DZIAŁA

Quantec najpierw zbiera podstawowe informacje o klientach. Następnie przygotowuje i skanuje referencję, która może być oparta na fotografii cyfrowej.

Quantec porównuje następnie częstotliwości klienta z 230 000 częstotliwościami harmonizującymi w swojej bazie danych.

Następnie proponuje zabieg polegający na emisji drgań w krótkich odstępach czasu, które powtarzają się kilkakrotnie w ciągu dnia w okresie trzech miesięcy.

Ponieważ każda osoba, zwierzę, roślina i środowisko ma swoje częstotliwości, emisje będą kierowane tylko i wyłącznie do ich odbiorcy.

Emisja odbywa się rezonansem, podobnie jak w przypadku transmisji radiowych i telewizyjnych, poprzez kryształ kwarcowy emitujący tzw. biały szum, który jest wychwytywany przez jego odbiorcę.

OBSZARY SPECJALIZACJI

QUANTEC dla człowieka:

Identyfikuje niedopasowania ciała, myśli i emocji, pomagając w odzyskaniu pola wibracyjnego i wzmacniając pozytywne efekty innych terapii.

QUANTEC w stomatologii:

Jest z powodzeniem stosowany pomagając uzyskać pozytywne rezultaty w kilku zabiegach.

QUANTEC w zwierzętach:

Weterynarze stosują QUANTEC, aby utrzymać zwierzęta w zdrowiu, pomagać w leczeniu chorób i zapobiegać niepożądanym zachowaniom.

QUANTEC w rolnictwie ekologicznym:

Pomaga rolnikowi ekologicznemu w jego programie ekologicznym.

QUANTEC w organizacjach i firmach:

Wiele firm i konsultantów z powodzeniem wykorzystuje QUANTEC do harmonizacji środowisk, poprawiając samopoczucie ich mieszkańców.

RÓŻNICE

Działa zdalnie: jego wydajność jest stała, a klient nie musi podróżować do gabinetu, aby korzystać z zalet QUANTECa.

Jest subtelny: jego działanie odbywa się w podświadomości i w częstotliwości wibracyjnej osoby, zachodzą zmiany, pojawiają się odczucia dobrego samopoczucia, a klient zwykle nie odczuwa dyskomfortu.

Ma bardzo duży zasięg: ludzie, zwierzęta, rośliny czy określone miejsca mogą być leczone niezależnie od miejsca i odległości, w jakiej się znajdują.

UZNANIE

W maju 2010 firma QUANTEC została nagrodzona złotym medalem za „Instrumentalny System Biokomunikacji” jako najlepszą i najbardziej kreatywną innowację w sektorze postępu zdrowia.

Nagrodę przyznało jury złożone z naukowców z różnych rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów, ministerstw i prywatnych instytutów podczas imprezy zorganizowanej na Półwyspie Krymskim.

ZEZNANIA

MCG – „Byłem bardzo przygnębiony. Poczułem mieszankę strachu, złości i nie doceniałem siebie. Po dwóch tygodniach w Quantec czuję dużą poprawę.”

CS – „Moja żona, jak wiesz, jest bardzo cierpiącą osobą. Kiedy na nią patrzyłeś, czułeś się, jakby szukała ostatniej gałęzi, do której mogłaby się przyczepić. Jej twarz emanowała cierpieniem. Po umieszczeniu go w Quantec zmiana była bardzo duża. Wygląda na odnowioną.

LF – „Czuję energię, której nie czułem od dawna. Więcej entuzjazmu, więcej radości (która po prostu przychodzi znikąd, radość z tego, że żyjemy), poczucie wolności, akceptacji rzeczy, większej miłości do innych i do siebie. To dobre samopoczucie zaczęło się w niedzielę z większą siłą i trwa do dziś i czuję się silniejszy. Jak już mówiłem, przeprowadzam bardzo duże poszukiwania, szukając zmian wewnętrznych, ale większość zmian przypisuję waszej usłudze i firmie Quantec. Dziękuję.
Co do moich dzieci też. Zauważam zmiany. Są spokojniejsze, bardziej zrównoważone. V. wciąż miewa od czasu do czasu napady złości, ale wiem, jak sobie z nimi radzić i po ich zakończeniu robi się naprawdę miło. Jest dla mnie bardziej wesoły, rozmowny, uprzejmy (dziękuję, prosząc...). M. też wydaje się silniejsza, z mniejszym poczuciem winy, bardzo mnie przepraszała, nawet bez powodu. Czuję się bezpieczniej. Jak powiedziałeś, są to bardzo subtelne zmiany, ale rozumiem, dobre zmiany. Być może dla osoby z zewnątrz pozostaną niezauważone. Jeszcze raz dziękuję”.

PP – „Mój pies zachowywał się nieznośnie. Gryzł, cały czas szczekał, zdzierał ubrania z taśmy, zrywał wycieraczkę z samochodu, zniszczył dach swojego domku, wyrwał rośliny z ogrodu. Po leczeniu preparatem Quantec stał się spokojniejszy i bardziej milszy”.

Z wielką radością zapowiadam nowy moduł, który przygotowałem z całą starannością, o którą prosiła moja klientka.
Quantec opiera się teraz na częstotliwościach komórek macierzystych.
Moduł ten pomoże w regeneracji uszkodzonych komórek, dodatkowo przyspieszając proces gojenia.

Biokomunikacja

BIOKOMUNIKACJA

Komórki stanowiące część organizmu biologicznego są przyzwyczajone do słuchania rozkazów. Hormony i impulsy nerwowe stanowią część łańcucha poleceń przekazywanych fizyczno-energetycznie, a biofotony i świadomość  -   etero-energetycznie. Świadomość, jako sygnał kontrolny dla procesów biologicznych, znana jest nam np. z NLP (pogramowanie neurolingwistyczne),
z uzdrawiania duchowego, uzdrawiania na odległość, zaklinania kurzajek  bądź też ze strategii wyobrażania sobie własnej krwi jako wojska i kierowania go w miejsce, gdzie ma się na przykład zwalczyć nowotwór (metoda Simontona).

Biokomunikacja ta rozgrywa się w dużej mierze poza obszarem dostępnym naszym pięciu zmysłom, który możemy uchwycić urządzeniami do pomiaru zjawisk fizycznych. Z tego powodu jej działanie jest często poddawane w wątpliwość. Jednakże w ostatnim czasie medycyna akademicka zbliża się ku temu zagadnieniu pod ogólnym pojęciem psychoneuroimmunologii.

Biokomunikacja przekazuje informacje nie tylko poszczególnym komórkom, lecz także całym organizmom (telepatia):

dziennikzachodni.pl/terapie

Uzdrawianie kwantowe na odległość

Urządzenie pomaga w wielu chorobach przewlekłych I NIE TYLKO.
Dzięki nowoczesnemu sytemowi można wykonać zdalnie uzdrawianie oraz przeprowadzić analizę za pomocą cyfrowego zapisu. Utworzone wibracje docierają do celu natychmiastowo zmieniając energetykę. W połączeniu klasycznych metod biorezonansowych i metody kwantowej powstają najskuteczniejsze terapie uzdrawiające.
Technologia kwantowa potrafi działać Cuda.

Quantec stanowi zatem alternatywną metodę terapeutyczną. Harmonizuje nas jak i nasze otoczenie sprawiając tym samym, że jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi.

Jest to jedyne urządzenie, które wykorzystuje zjawisko znane w fizyce kwantowej,  dotyczące przekazywania informacji przez fotony.

Urządzenie posiada komputer, w którym znajduje się specjalistyczne oprogramowanie.

Przy pomocy generatora Quantec skanuje fotografie danego człowieka lub zwierzęcia.

Następnie odczytywane są wibracje wysyłane z naszego ciała czyli negatywne emocje jak również niedobory witamin czy składników mineralnych, klątwy, emocje, zakodowane w podświadomości błędne myślenie np. z dzieciństwa powtarzane często przez kogoś, inne choroby a także wskazuje organy które wymagają uwagi.

Z Dostępnych wpisów w bazie danych, odczytywane jest zaburzenie oraz jej źródło, po czym dobierana jest przez Quantec odpowiednia terapia na odległość.

Quantec doskonale ustala problemy natury psychicznej i przyczyny złego samopoczucia.

Urządzenie nadaje systematycznie -dzień i noc- uzdrawiające wibracje by odblokować zaburzenia i wrócić do pełnego zdrowia.

Dzięki temu Klienci są uzdrawiani bez wychodzenia z domu.

Interfejs czyli połączenie ze świadomością

Diodę można sobie wyobrazić jako lampę kwarcową, używaną dawniej w telewizorach. Obraz uzyskany na czarnym ekranie przedstawiał migające kropki i tu wygląda to bardzo podobnie jak na ekranie telewizyjnym po zakończeniu programu. Sam szum diody jest porównywalny z odbiornikiem radiowym, ustawionym między dwiema stacjami nadawczymi, który raz głęboko dudni, raz wysoko gwiżdże i  znów szumi na innych częstotliwościach  bez widocznego wzoru.

W momencie, gdy szum nawiąże kontakt ze świadomością, ulegnie on zmianie.

Zmiany te mogą zostać przez komputer elektronicznie przetworzone
i zinterpretowane.

QUANTEC wykorzystuje tę możliwość interakcji ze świadomością
i przy pomocy białego szumu znajduje odpowiednie wpisy w swoich bazach danych.

Dioda, jako interfejs między świadomością a maszyną, jest od ponad 30 lat
obiektem badań naukowych. Niezliczone serie testów
na ludziach i na zwierzętach udowodniły, że diody z białym szumem mogą służyć jako interfejs między różnymi formami świadomości a komputerem.

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.