MENU
Jesteś tutaj: Biorezonans Kwantowy Uzdrawianie na odległość

Biokomunikacja

uzdrawianie na odległość

Zdalne Przywracanie Zdrowia

Nowoczesne Terapie Kwantowe 

Kwantowa zmiana Jakości Życia

Leczenie na odległość jest nowoczesną technologią bezprzewodową, która działa na zasadzie jak telefony komórkowe.

Jest to dziś akceptowane i analogiczne do działań takich, jak korzystanie bluetootha, operacje medyczne metodami bezprzewodowymi czy otwieranie garażu na odległość.

Zmiana Paradygmatu

Biokomunikacja

Urządzenia najnowszej generacji pracują zdalnie z ludźmi, którzy mogą przebywać wszędzie, nawet na drugim końcu świata.

Co jest podstawą radioniki? Są nią zjawiska elektromagnetyczne, na które wpływają myśli człowieka. Mechanizm ten nie został do końca wyjaśniony, ale jedno jest pewne – działa.

Jaka jest rola radioniki? Stanowi ona brakujące ogniwo, które zawsze było ignorowane przez materialistyczny świat ze względu na swą duchową naturę. Terapia i diagnozowanie mogą być tak samo skuteczne, jak metody medycyny tradycyjnej. Mało tego – mają nad nimi przewagę! Są niezwykle dokładne diagnostycznie, nieszkodliwe. Posiadają także ogromny potencjał. Korzyści prawdopodobnie jest jeszcze więcej, ale muszą zostać dokładnie zbadane.

Biały Szum

Quantek określany jest kwantowym wynalazkiem przyszłości - czyli na ten moment najnowocześniejszym urządzeniem radionicznym

Kto jest twórcą Quantec’a? Specjalista medycyny niekonwencjonalnej, lekarz – Peter von Buengner, który jest szefem Monachijskiego Centrum Terapii Naturalnych. Prowadzi on także badania nad diodami białego szumu, które zostały stworzone w uniwersytecie Princeton. Co ciekawe – fizykę kwantową wykładał tam sam Albert Einstein.

Peter von Buengner dużą część swego życia poświęcił na badanie urządzeń radionicznych. Postanowił wykorzystać swoje doświadczenie i zdobytą wiedzę. Wymyślił więc nowy typ urządzenia radionicznego, które może uzdrawiać. Zrobił to między innymi dla siebie, ponieważ konwencjonalna medycyna nie potrafiła mu pomóc.

Badacz wpadł na to, że można wykorzystać zasady fizyki kwantowej i przy pomocy diody z białym szumem i stworzyć tym samym niezwykłe urządzenie. Pomysł okazał się trafiony w dziesiątkę – urządzenie odniosło sukces i – co najważniejsze – wyleczyło samego Buengnera. Otrzymało także złoty medal na Targach Urządzeń Innowacyjnych.

Quantec to coś więcej niż tylko urządzenie!

To dowód, że świadomość organizmów żywych jest w stanie porozumiewać się ze sobą. Dzięki diodzie z białym szumem Quantec słyszy ów głos świadomości. Mało tego – potrafi go analizować i tłumaczyć oraz przekuć w pozytywne efekty. Tam gdzie często zawodzi medycyna konwencjonalna – on sprawdza się wzorowo.Quantec to platforma, która jest doskonałym panaceum na bezsilność związaną z problemami zdrowotnymi oraz wszelkimi innymi, takimi jak problemy finansowe czy rodzinne. Jest światełkiem w bardzo ciemnym tunelu i daje nadzieję na lepsze jutro.

Co można uznać za najważniejszy element Quanteca? Zdecydowanie jest to dioda z białym szumem. Sposób jej działania do dziś nie został do końca wyjaśniony. Jednak efekty jej prac niewątpliwie udowadniają, że jest ona absolutnie niezwykła i skuteczna.

Czym z kolei jest biały szum? Jest to jeden z wielu rodzajów szumu akustycznego. Jeżeli kiedykolwiek próbowałeś zmienić stację radiową w radioodbiorniku, który nie ustawia jej automatycznie – doskonale zrozumiesz, o co chodzi. Biały szum diody Quantec można porównać z szumem odbiornika radiowego, który poszukuje odpowiedniej stacji i nie emituje muzyki z żadnej ze stacji. Kiedy szum nawiąże już kontakt ze świadomością – zmienia się i jest intensywnie analizowany przez komputer.

Jaka więc jest rola diody? Jest ona interfejsem pomiędzy komputerem a świadomością. Ponadto od dawna jest przedmiotem zainteresowania wielu naukowców. Dzięki ich działaniom wielokrotnie udowodniono, że diody z białym szumem mogą być łącznikiem komputera i świadomości.Jak właściwie odbywa się biokomunikacja nawiązywana przez Quantec? Fundament stanowi kwantowy stan splątania. Jest to zjawisko zachodzące za pomocą bliźniaczych fotonów pól elektromagnetycznych. Są one nośnikami wszelkich informacji – emocji, myśli. Obiekt oraz jego obraz na fotografii w fizyce kwantowej są ze sobą mocno powiązane. Dzięki oddziaływaniu na zdjęcie, działamy na sam podmiot, którym jest foton z fotografii powiązany z fotonem żywego człowieka. Koniecznie trzeba tu podkreślić, że odległość nie ma najmniejszego znaczenia. W przestrzeni kwantowej żadne odległości nie stanowią przeszkody, one nie istnieją.

W czasie wykonywania zdjęć fotony zapisują wszelkie informacje danej osoby i tworzą jej całościowe odzwierciedlenie. Dzięki temu na fotografii, poza informacjami o wyglądzie zewnętrznym, są również dane o organizmie, jego stanie zdrowia oraz wszelkich czynnikach chorobowych, z którymi dana osoba się boryka. Każda fotografia wprowadzona do systemu Quanteca (nawet sprzed wielu lat) poda informacje także o obecnych obciążeniach danego organizmu. Jak to możliwe? Oczywiście wszystko może odbywać się dzięki fotonom bliźniaczym. Są one bowiem w nieustannej komunikacji z obiektem rzeczywistym.

Dzięki wspomnianej tu wielokrotnie diodzie Quantec przekazuje dla danego organizmu specjalistyczne terapie, które uzdrawiają i korygują osobiste pole oraz to, co chcemy zmienić. We wszystkim pomaga terapeuta, który ściśle współpracuje z urządzeniem. Kooperacja terapeuty i Quanteca ma fundamentalne znaczenie w procesie zdrowienia.

QUANTEC MA OGROMNĄ ILOŚĆ MOŻLIWYCH ZASTOSOWAŃ

Dzięki temu niezwykłemu urządzeniu możemy przede wszystkim uzdrawiać. Pamiętajmy jednak, że Quantec działa w ogromnej ilości rozmaitych dziedzin. Ponadto odciska swe piętno w wielu przejawach rzeczywistości związanych z biosystemami.

Lista ta obejmuje zaledwie nieliczne aspekty modelowania rzeczywistości, na które może pozytywnie wpłynąć Quantec:
Leczenie oraz uzdrawianie (nawet w przypadkach, w których medycyna tradycyjna nie potrafi sobie poradzić).

 • Harmonizacja oraz energetyzowanie ekosystemów i organizmów,
 • psychosomatyka,
 • doradztwo biznesowe,
 • poprawa relacji międzyludzkich,
 • poprawa wyników sportowych,
 • modelowanie rzeczywistości,
 • coaching,
 • Feng Shui,
 • uzdrawianie miejsca do spania i osobistej przestrzeni,
 • ochrona środowiska,
 • leczenie zwierząt oraz pomoc w ich tresowaniu,
 • uzdatnianie wody i oczyszczanie wody,
 • rolnictwo,
 • uprawa wszelkich roślin,
 • biologia budownictwa,
 • ograniczanie elektrosmogu,
 • mnóstwo innych pozytywnych działań w każdym aspekcie życia.

Techniki kwantowe oraz rozwój świadomości przyczyniają się do utworzenia możliwości sterowania naszą rzeczywistością. Dzięki kwantowemu postrzeganiu poprzez pryzmat nieskazitelnie czystej świadomości lub biokomunikacji, jest możliwe to, co wydaje się być poza zasięgiem. Chodzi o sterowanie rzeczywistością. Jesteśmy w stanie ją tworzyć, korygować i ukierunkowywać w dowolnym kierunku.


Quantec, techniki kwantowe oraz świadomość pozwalają człowiekowi sterować własną rzeczywistością! Może to robić również wtedy, kiedy teoretycznie nie współpracuje z własną świadomością. Jest bowiem w stanie w sposób nieświadomy przyciągać do swego życia materializując przypadkowe aspekty. Nieświadomy człowiek, który na co dzień jest osadzony w „zwykłym” życiu, podlega wielu wpływom. W związku z tym jego egzystencja jest inna, niż by sobie tego życzył. Efektem jest przebywanie w otoczeniu, które jest niechciane i nie odpowiada jego marzeniom oraz wyobrażeniom. Czasem ludzie, którzy go otaczają wydają się obcy. Taka osoba żyje w poczuciu braku stabilizacji, może nie mieć pracy, być chora, niekochana, pozbawiona radości. Wszystkie wymienione elementy to aspekty przypadkowego stwarzania rzeczywistości. Człowiek ten zamiast przejąć kontrolę nad swoim życiem – poddaje się tym negatywnym aspektom. Natomiast techniki kwantowe i Quantec umożliwiają odwrócenie rzeczywistości i powrót do właściwych wzorców zachowań. Umożliwiają one wiele pozytywnych zmian. Podstawowym instrumentem wspomnianych zmian są właśnie techniki kwantowe, które umożliwiają modelowanie życia i kreowanie własnej, pozytywnej rzeczywistości.

Praca z własną świadomością, Quantec i inne techniki kwantowe dają możliwość zatrzymania i odwrócenia niepożądanych wzorców zachowań i myśli, które puszczone wolno niestety przejęły kontrolę nad naszym życiem. Jednak możemy wszystko zmienić wykorzystując do tego Quanteca:)

Techniki kwantowe są podstawowymi instrumentami zmiany życia. Niezależnie od tego, czy jest nią modelowanie własnej rzeczywistości, uzdrowienie z nieuleczalnej choroby, zatrzymanie niesprzyjających zbiegów okoliczności czy wyjście z niedostatku obfitości.

Warto sięgnąć po narzędzia, które są dla nas obecnie dostępne. Warto zrobić to dla siebie a tym samym dla dobra kompleksowej całości. Poprawa dobrostanu każdej z jednostek przyczynia się do dobra i poprawy całości. Quantec potrafi nie tylko leczyć ciała i dusze potrafi zmieniać rzeczywistość. Odmładza i regeneruje przywracając równowagę. Zatrzymuje procesy starzenia i degeneracji, poprawić pamięć, orientację i inne potencjały osobiste, utracone z wiekiem, lub z powodu chorób. Pomaga osobom uzależnionym, jak również w zaburzeniach odżywiania, lub w pracy nad transformacją. Harmonizuje relacje, naprawia związki, łagodzi bolesność rozstań. Pomaga cierpiącym na depresje i dysfunkcje psychiczne,działa na bezsenność.

Quantec pozwala wrócić do normalnego życia. Jest on przewodnikiem życiowych zmian, które dzięki niemu stają się w fascynującą przemianą życia. Stwarza nową rzeczywistość. Quantec to nadzieja dla tych, którzy już z niej opadli.

Charakterystyka działania urządzenia i programu Quantec

Quantec ma ogromną ilość baz danych wykorzystywanych w terapii. To w nich są zapisane wszelkie informacje o tym, co może nam pomóc i czym jesteśmy obciążeni. Program jest otwarty, co znaczy że można do niego wprowadzać coraz to nowsze wpisy.

Do programu Quantec wprowadza się fotografię w formie cyfrowej. W czasie jej skanowania dioda aktywnie odczytuje niekorzystne energie zawarte w organizmie, niedobory witamin, minerałów lub pozytywnych emocji. W związku z tym w momencie skanowania ma pełny wizerunek ciała, umysłu oraz duszy. Wszystkie te informacje są odczytywane z pola morficznego zapisanego na fotografii. Kolejnym etapem jest przekaz informacji między fotonami bliźniaczymi, które są składowymi elementami naszego pola morficznego. W jaki sposób zapisany tekst może stanowić terapię na odległość? W numerologii, liczby i litery mają ściśle określoną częstotliwość drgań. Istnieje także pojęcie takie jak wibracja kształtu. Mamy także swoją datę urodzenia, imię, nazwisko, uczucia, wydarzenia z naszego życia itp. Wszystkie te elementy posiadają określone wibracje. Jeśli zapisujemy coś na twardym dysku komputera, to wszelkie dane zapisują się w systemie zero-jedynkowym. Dioda potrafi ten zapis odczytać, przetworzyć i z jego pomocą oddziaływać na pole morficzne z fotografii. W ten sposób Quantec” umożliwia terapie na odległość i przesyła je do konkretnych obiektów.

Wibracje każdej terapii ustalane są w zgodzie z homeopatyczną potencją – D, C, LM tak, by były dopasowane rezonansowo do wibracji odczytanych z naszego ciała.

Następnie Quantec ustala długość, interwał oraz czas nadawania. Przy kolejnych skanowaniach dioda z białym szumem ustala nowe potencjonowanie odpowiednie do stanu naszego pola morficznego, które podlega ciągłym zmianom. W czasie trwania terapii dioda przekazuje informacje o potrzebie wymiany wpisów, zaleca wcześniejsze zakończenie terapii lu sugeruje terapię zastępczą. Może także wydać polecenie dołożenia wibracji kilku minerałów czy suplementów, homeopatii, odrobiny energii, bądź też całkowitą zmianę potencji oraz interwałów terapii.


Terapię można prowadzić długoterminowo by utrzymywać zdrowie oraz samopoczucie w jak najlepszej formie. Działa to na podobnej zasadzie, jak utrzymywanie zdrowej diety i aktywności fizycznej.

Oddziaływanie Wibracjami

 

Quantec

Dioda z białym szumem

Quantec to niezwykle nowoczesne urządzenie, które umożliwia instrumentalną biokomunikacjię. Firma Quantec GmbH istnieje od ponad 20 lat i obecnie ma największe doświadczenie w stosowaniu diod, które generują biały szum. Inne urządzenia do biorezenonansów działają z wykorzystaniem generatorów pseudolosowych (PRNG). Nie mają one tym samym takich możliwości interakcji z polami morficznymi oraz ze świadomością jak generatory uznawane za te właściwe (TRNG). Badania biorezonansów dobitnie pokazały, że wyniki, które można uzyskać przez terapie Quantekiem absoltunie nie da się uzyskać przy wykorzystaniu innych urządzeń bez diody z białym szumem.

Kwantowe splątanie

Oprócz fal skalarnych Quantec ma także możliwość przekazania informacji poprzez procesy nazywane efektami nielokalnymi.

Zautomatyzowane napromieniowywanie

Urządzenie Quantec jest w stanie fizycznie napromieniować różnego rodzaju obiekty. Wszelkiego rodzaju terapie są realizowane w czasie rzeczywistym.

ExpertScan

Dzięki temu, że w urządzeniu zastosowano specjalistyczny program rozszerzający, Quantec jest jedynym urządzeniem dostępnym na rynku, które wskazuje psychosomatyczny powód choroby.

Quantec jest dostępny aż w 13 językach. Jego bazy danych mają ponad 100 000 wpisów. Jest najczęściej sprzedawanym systemem komputerowym z związanym z instrumentalną biokomunikacją oraz biorezonansem. QUANTEC niewątpliwie jest absolutnie unikatowy i wyjątkowy.

Peter von Buengner

Peter von Buengner - twórca urządzenia

www.quantec.eu

Złoty Medal Dla Quantec

W Rosji badania naukowe w dziedzinie PSI i podświadomości grają o wiele większą rolę niż u nas na zachodzie. Tym bardziej zadziwia, że my jako niemiecka firma nie tylko byliśmy w stanie konkurować z miejscowymi uczestnikami, ale także odnieść przy tym z sukces.

W skład gremium, które decydowało o przyznaniu tego wyróżnienia, wchodziły osoby znane z Who-is-Who następujących rosyjskich i ukrainskich uniwersytetów i akademii:

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ukraińskie Ministerstwo Edukacji i Nauki
 • Akademia Edukacji i Nauk Noosferycznych (dot. antroposfery, tzn.biosfery ze zmianami wprowadzonymi przez człowieka)
 • Kijowski Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji
 • „Charkowski Uniwersytet Narodowy im. W. Karazina  w Charkowie na Ukrainie ("Karazina")
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny im. H.S.Skoworoda ("Skoworoda")
 • Akademia Edukacji Republiki Kazachstanu im. Y. Ałtynsarina ("Ałtynsarina")
 • Akademia Nauk na Krymie
 • Instytut Myśli Holistycznej w Odessie
 • Instytut im. W. Wernadskiego w Charkowie
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS" w Sewastopolu
 • Międzynarodowy Fundusz Pokoju
 • Nagroda została przyznana w kategorii "Najbardziej innowacyjne urządzenie w dziedzinie wspierania zdrowia". 

W sprawozdaniu z badań klinicznych we Freiburgu napisano między innymi:

„Analizy wykazały wyraźne polepszenie ogólnego samopoczucia (t(9) = 3.28; p = .005), te liczby odpowiadają przeciętnemu polepszeniu ze stanu niezbyt dobrego do dobrego. W odniesieniu do jakości poprawy w poszczególnych dziedzinach odczuwania uczestnicy badań relacjonowali, że stali się mniej nerwowi (t(9) = -1.96; p = .04), mają więcej energii (t(9) = 2.28; p = .024) i są mniej wyczerpani (t(9) = 3.25; p = .005). Ta grupa relacjonowała także, że ich życzenia i oczekiwania spełniły się conajmniej średnio w dziedzinie fizycznej: (t(9) = 2.88, p = .009); w obszarze psychiki (t(9) = 3.86, p = .002); w odczuciach społecznych: (t(9) = 4.07, p = .002); w sferze zawodowej: (t(9) = 3.0, p = .008).

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/quantec-miroslaw-dulemba-27-03-2017/

Analiza Quantec nie jest badaniem medycznym bądź laboratoryjnym. Należy także podkreślić, że terapia Quantec to nie leczenie medyczne. Terapeuci nie są specjalistami medycyny tradycyjnej, nie udzielają także konsultacji medycznych. Wszelkie korzyści płynące z naszej terapii mogą przyczyniać się do lepszego samopoczucia i poprawy stanu zdrowia, co kolei może prowadzić do zmniejszenia dawek zażywanych lekarstw lub nawet ich całkowitego wyeliminowania. Należy pamiętać, że wszelkie zmiany dawkowania leków oraz te związane z przebiegiem leczenia medycznego muszą odbywać pod opieką lekarza. Absolutnie nie wolno bagatelizować zaleceń pracowników opieki medycznej.

 

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec