Jesteś tutaj: Quantec Uzdrawianie na odległość

Uzdrawianie na Odległość - Transformacje

uzdrawianie na odległość

dziennikzachodni.pl/terapie

Uzdrawianie kwantowe na odległość

Urządzenie pomaga w wielu chorobach przewlekłych I NIE TYLKO.
Dzięki nowoczesnemu sytemowi można wykonać zdalnie uzdrawianie oraz przeprowadzić analizę za pomocą cyfrowego zapisu. Utworzone wibracje docierają do celu natychmiastowo zmieniając energetykę. W połączeniu klasycznych metod biorezonansowych i metody kwantowej powstają najskuteczniejsze terapie uzdrawiające.
Technologia kwantowa potrafi działać Cuda.

Quantec stanowi zatem alternatywną metodę terapeutyczną. Harmonizuje nas jak i nasze otoczenie sprawiając tym samym, że jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi.

Jest to jedyne urządzenie, które wykorzystuje zjawisko znane w fizyce kwantowej,  dotyczące przekazywania informacji przez fotony.

Urządzenie posiada komputer, w którym znajduje się specjalistyczne oprogramowanie.

Przy pomocy generatora Quantec skanuje fotografie danego człowieka lub zwierzęcia.

Następnie odczytywane są wibracje wysyłane z naszego ciała czyli negatywne emocje jak również niedobory witamin czy składników mineralnych, klątwy, emocje, zakodowane w podświadomości błędne myślenie np. z dzieciństwa powtarzane często przez kogoś, inne choroby a także wskazuje organy które wymagają uwagi.

Z Dostępnych wpisów w bazie danych, odczytywane jest zaburzenie oraz jej źródło, po czym dobierana jest przez Quantec odpowiednia terapia na odległość.

Quantec doskonale ustala problemy natury psychicznej i przyczyny złego samopoczucia.

Urządzenie nadaje systematycznie -dzień i noc- uzdrawiające wibracje by odblokować zaburzenia i wrócić do pełnego zdrowia.

Dzięki temu Klienci są uzdrawiani bez wychodzenia z domu.

Interfejs czyli połączenie ze świadomością

Diodę można sobie wyobrazić jako lampę kwarcową, używaną dawniej w telewizorach. Obraz uzyskany na czarnym ekranie przedstawiał migające kropki i tu wygląda to bardzo podobnie jak na ekranie telewizyjnym po zakończeniu programu. Sam szum diody jest porównywalny z odbiornikiem radiowym, ustawionym między dwiema stacjami nadawczymi, który raz głęboko dudni, raz wysoko gwiżdże i  znów szumi na innych częstotliwościach  bez widocznego wzoru.

W momencie, gdy szum nawiąże kontakt ze świadomością, ulegnie on zmianie.

Zmiany te mogą zostać przez komputer elektronicznie przetworzone
i zinterpretowane.

QUANTEC wykorzystuje tę możliwość interakcji ze świadomością
i przy pomocy białego szumu znajduje odpowiednie wpisy w swoich bazach danych.

Dioda, jako interfejs między świadomością a maszyną, jest od ponad 30 lat
obiektem badań naukowych. Niezliczone serie testów
na ludziach i na zwierzętach udowodniły, że diody z białym szumem mogą służyć jako interfejs między różnymi formami świadomości a komputerem.