MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Kwantowa Nauka

Kwantowa Nauka

Nauka kwantowa głosi, że wszystko dostrzegane fizyczny okiem, ma swój początek w świecie niematerialnym.
Idąc dalej, odnajdujemy poziom kwantowy, w którym dosłownie wszystko jest informacją modelującą pola morficzne. Każda jednostka ma specyficzny indywidualny wzorzec informacyjny, który programuje komórki organizmów obrazując w ten sposób ciało fizyczne.
I tak, w zależności od poziomu naszej świadomości poprzez myśli, emocje, słowa i działanie mamy ogromny wpływ na stan naszego organizmu. Jeśli przebywa się w stanie wewnętrznego chaosu i niepokoju, to powstają blokady w przepływie energii. Choroby i problemy są wynikiem zakłóceń w biopolu.
Metody terapii kwantowych pozwalają stymulować biosystemami wysyłając uzdrawiające impulsy, wzorce i drgania do zaburzonego biopola. Konsekwencją zastosowania technologii kwantowej jest rozpuszczenie zakłóceń w polu energetycznym obiektu. Zostają aktywowane procesy naprawcze, zmienia się jakość życia, zostaje przywrócona harmonia, radość i wewnętrzny spokój.
Terapia Quanteciem pozwala odnaleźć głęboko zakorzeniony początek całego łańcucha problemu, umożliwiając ukierunkowanie terapii. Stymulowanie wysyłanymi impulsami przekształca dysfunkcje matrycy uzdrawiając wszystkie sfery życia. Urządzenie stymuluje biopola zarówno ludzi, zwierząt, firmy oraz wszelkie inne obiekty.
Proces analizy i terapii nie wymaga obecności osobistej, uzdrawianie odbywa się na odległość, bez wychodzenia z domu. Wystarczy fotografia cyfrowa udostępniona terapeucie, która jest bio informacją przekazaną za pomocą fotonów bliźniaczych.
Urządzenie działa bezbłędnie, bezinwazyjnie i neutralnie. Pracuje całą dobę i w zależności od dobranego stopnia nadawanego sygnału wpływa na obiekt docelowy. Terapia działająca za pomocą mechaniki kwantowej wpływa na życie przynosząc korzystne zmiany.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.