MENU
Jesteś tutaj: Biorezonans Kwantowy Mechanika Kwantowa

Mechanika Kwantowa

Mechanika kwantowa

Działanie diagnostyczne technologii  urządzenia Quantec Pro polega na przechwytywaniu informacji ze skanowanego

obiektu. Proces ten można porównać do wykonywania fotografii za pomocą aparatu fotograficznego.

Splątane ze sobą cząsteczki czyli biofotony, tworzą formy. W zależności od energetyki emitują fale promieniowania

elektromagnetycznego. Każdej takiej emisji biofotonów towarzyszą fotony bliźniacze.

Aparat fotograficzny przechwytuje powiązane cząsteczki światła, których bliźniaki pozostają przy rzeczywistym obiekcie przedstawionym na zdjęciu. W ten sposób obserwujemy odbicie obiektu na fotografii.

Uzyskujemy indywidualny projekt emisji światła z obiektu w chwili przechwytywania, a fotony bliżniacze po rozszczepieniu pozostają ze sobą splątane.

Impulsy nerwowe są częścią łańcucha poleceń ciała fizycznego podczas, gdy biofotony oraz świadomość są nośnikami informacji na płaszczyźnie subtelnej.

Świadomość jest sygnałem kontrolnym dla procesów biologicznych i została nazwana programowaniem neurolingwistycznym. Tradycyjna medycyna konwencjonalna nazywa to zagadnienie pojęciem psychoneroimmunologii.

Nauka kwantowa głosi, że wszystko dostrzegane fizyczny okiem, ma swój początek w świecie niematerialnym.

Idąc dalej, odnajdujemy poziom kwantowy, w którym dosłownie wszystko jest informacją modelującą pola morficzne. Każda jednostka ma specyficzny indywidualny wzorzec informacyjny, który programuje komórki organizmów obrazując w ten sposów ciało fizyczne.

I tak, w zależności od poziomu naszej świadomości poprzez myśli, emocje, słowa i dzałanie mamy ogromny wpływ na stan naszego organizmu. Jeśli przebywa się w stanie wewnętrznego chaosu i niepokoju, to powstają blokady w przepływie energii. Choroby i problemy są wynikiem zakłóceń w biopolu.

Metody terapii kwantowych pozwalają stymulować biosystemami wysyłając uzdrawiąjące impulsy, wzorce i drgania do zaburzonego biopola. Konsekwencją zastowania technologii kwantowej jest rozpuszczenie zakłóceń w polu energetycznym obiektu. Zostają aktywowane procesy naprawcze, zmienia się jakość życia, zostaje przywrócona harmonia, radość i wewnętrzny spokój.

Terapia Quanteciem pozwala odnaleźć głęboko zakorzeniony początek całego łańcucha problemu, umożliwiając ukierunkowanie terapii. Stymulowanie wysyłanymi impulsami przekształca dysfunkcje matrycy uzdrawiając wszystkie sfery życia. Urządzenie stymuluje biopola zarówno ludzi, zwierząt, firmy oraz wszelkie inne obiekty.

Proces analizy i terapii nie wymaga obecności osobistej, uzdrawianie odbywa się na odległość, bez wychodzenia z domu. Wystarczy fotografia cyfrowa udostępniona terapeucie, która jest bioinformacją przekazaną za pomocą fotonów bliźniaczych.

Urządzenie działa bezbłędnie, bezinwazyjnie i neutralnie. Pracuje całą dobę i w zależności od dobranego stopnia nadawanego sygnału wpływa na obiekt docelowy. Terapia działająca za pomocą mechaniki kwantowej wpływa na życie przynosząc korzystne zmiany.

Radioniczny system urządzenia Quantec PRO odczytuje pola morficzne wykorzystując do tego zjawisko fotonów. Do pomiarów używana jest dioda z białym szumem. Analiza wykazuje zaburzone bioinformacje w biopolu danego obiektu. W chwili wysyłania do biopola sygnałów naprawczych za pomocą diody, biopole przekształca się dzięki energoinformacji. Korzystając z terapii można osiągnąć zmiany w każdej sferze życia jednocześnie. Wysyłanie sygnałów odbywa się cyklicznie przez wskazany w wynikach analizy okres dni, tygodni lub miesięcy. Pozwalając tym samym uruchomić potencjał energetyczny pobudzając organizm do samouzdrawiania.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.