MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Czy wiesz jak osiągać własne cele?

To, co pomyśleliśmy o sobie, zbudowaliśmy obraz samego siebie w społeczności. Twój obraz samego siebie z kolei kontroluje Twoje działanie. Twoje działania kontrolują (w sens generowania) Twoje wyniki.

Mówiąc najprościej, to, co myślę o sobie, materializuje się w fizyczności. Jeśli masz własny obraz szczupłej osoby, stajesz się szczupły. W taki sam sposób, jak jeśli masz obraz osoby otyłej, staniesz się otyły. Tak samo będzie z Dobrobytem, ​​możliwościami i relacjami.

To, co dzieje się wewnątrz Ciebie, w Twoim umyśle, niezależnie o tym, co dzieje się na zewnątrz, na planie fizycznym, a dokładniej w Twoich wynikach.

Świadomym umysłem możesz odczytać rodzaj decyzji, ale jeśli nie zmienisz swojego obrazu siebie, nic się nie zmieni.

Obraz siebie jest modulowany przez wyobraźnię. Wszystko, co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, jesteśmy w stanie osiągnąć. Ale w tym celu niezbędnym jest nasz obrazu siebie.

Ten obraz samego siebie musi zostać odciśnięty przez ilość razy w Twoim nieświadomym umyśle, aż stanie się prawdą. Stworzenie tego mentalnego modelu wymaga dokładności, wydajności i stałości. Wyobraź sobie to jako mentalne działanie, które musi być powtarzane przez ilość razy. Właśnie w tym miejscu Quantec może pomóc. Przeczytaj TUTAJ.

Nigdy nie zmieniasz rzeczy, walcząc z rzeczywistością. Aby coś zmienić, musisz wprowadzić nowy model wyobrażenia w swojej głowie, który sprawi, że obecny model działania stanie się przestarzały i stworzysz coś nowego w realnym życiu.

Nie ma czegoś takiego jak szczęście lub przypadek. Tak, Twój model, wzór odciśnięty w Twoich myślach powoduje okoliczności i zdarzenia w Twoim życiu. To, co dzieje się w Twoim umyśle, w Twoich myślach, wszystko to zmaterializuje się na zewnątrz. To co masz w głowie powoduje i kontroluje Twoje Ciało, Twoje zachowanie, Twoje myśli, i Twoje życie.

Chcesz zmienić? Zacznij od zmiany swojego wizerunku?

Twoja pierwsza postawa powinna być wdzięczność. Rozejrzyj się wokół siebie i ciesz się wdzięcznością. Samo bycie wdzięcznym jest korzystne dla Ciebie. Spójrz na całe piękno, które istnieje w każdej chwili.

Za pomocą swojej wyobraźni możesz osiągnąć wszystko czego pragniesz w swoim życiu. Pisz, bo w ten sposób aktywujesz, aby się to wydarzyło, aby ustawić się tak by to się stało.

Wykaż się wiarą i wizją poza zasięgiem. Opisz scenariusz, który chcesz zobaczyć, a nie to, co widzisz teraz. Ten obraz musi zostać wklejony w twoją wyobraźnię nie tylko raz, ale w kółko, aż twój obraz siebie zmieni. A kiedy to się dzieje…… Twoje wyniki zmieniają się automatycznie!

Zacznij od napisania czegoś w rodzaju: „Jestem bardzo wdzięczny i dziękuję za…..a potem napisz, jak "chcesz siebie i swoje życie widzieć” . Czy możesz sporządzić listę 10 rzeczy, za które jesteś teraz wdzięczny? 

Obraz siebie jest paradygmatem, aby zmienić paradygmat, trzeba stworzyć wyjątkowy nowy model . Na przykład każdego ranka sporządź listę co najmniej 10 rzeczy, za które jesteś wdzięczny.

Niestety wszyscy mamy w sobie prokrastynację. Zapominamy lub odpuszczamy to o czym marzymy. Motywacja trwa jakiś czas a potem  w wirze codzienności zapominamy o naszych celach.

L. Hunt powiedział; Zdecyduj, czego chcesz! Zdecyduj, z czego jesteś zadowolony, aby uzyskać wsparcie. Nastaw się na to. A potem ruszaj do roboty.

Bob Proctor uczy nas, że aby podzielić się z innymi naszymi marzeniami, komu ufamy, a ta osoba z czasem OBEJMUJE NAS wynikami. Jak to było z rachunkiem, który zasługuje na pomoc i jesteśmy wdzięczni.

Teraz, gdy wiesz, jak złamać paradygmaty, zacznij już dziś. Przejmij kontrolę nad swoim życiem i decyduj o swoich marzeniach. Jeśli to trudne, wiem, że mogę pomóc z wsparciem Quantec. 

Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za Twoje dotychczasowe towarzystwo i zachęcam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu dobrego życia! Proszę o odwiedzanie strony internetowej i portali społecznościowych, subskrybowanie kanałów na you tubie oraz pomoc w szerzeniu świadomości i dzieleniu się integralnym zdrowiem.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.