MENU
Jesteś tutaj: Quantec Biorezonans Kwantowy Quantec i jego Cuda

Quantec i jego Cuda

Quantec


Czym jest Quantec i jak działa?

Składa się z komputera i generatora z diodą z białym szumem. Dla osób, które słyszą po raz pierwszy o Quantecu i tych, którzy w jego działanie nie mogą uwierzyć, podam zasady robienia terapii i jej działania.

Do wykonania terapii potrzebne jest zdjęcie przysłane e-mailem, MMS-em lub listem, imię, nazwisko i data urodzenia. Podstawą działania tej terapii są bliźniacze kwanty. Kwanty są składowymi pól elektromagnetycznych i nośnikami częstotliwości drgań do innych pól elektromagnetycznych. Fotony Światła odbijające się od fotografowanego obiektu przejmują informację od jego kwantów i stają się bliźniakami, które pozostają ze sobą w stałym kontakcie, jakby ze sobą rozmawiały. Bliźniacze kwanty kodują się na zdjęciu lub karcie pamięci. Bliźniacze kwanty widział Einstein i sam był tym zdziwiony, określił ich zachowanie „upiornym działaniem na odległość”. Udokumentowano ich istnienie i zbudowano diodę z białym szumem. Oprócz bliźniaczych kwantów ma w tej terapii zastosowanie także numerologia. Program Quanteca to bazy danych, czyli zapisane nazwy rzeczy, które stosujemy fizycznie dla poprawy Zdrowia. Mają one według numerologii swoje wibracje. Litery wystukiwane na klawiaturze zapisują się na twardym dysku w systemie jedynkowo-zerowym. Taki zapis dioda zamienia na wibracje, a kwanty ze zdjęcia przesyłają je do kwantów fotografowanego obiektu. Podczas skanowania zdjęcia dobór tekstów do terapii odbywa się rezonansowo. Wibracje wybranych tekstów są jeszcze potencjonowane, tak by w 100% pasowały do tych negatywnych odczytanych w naszym Organizmie. W taki sposób można usunąć emocje, takie jak smutek, złość, strach, a także pozbyć się mikrobów, na takiej samej zasadzie jak śpiewak odpowiednią wibracją głosu rozbija szybę. Kwanty są nośnikami informacji z przeszłości i przyszłości. Dioda u dorosłych Osób odczytuje lęk przed klasówką, a u wystraszonej Osoby lub zwierzęcia określi wielkość emocji – strach, lęk czy panikę. Podczas skanowania zdjęcia dorosłego mężczyzny, dioda pokazała zapis o wstrząśnieniu mózgu. Matka tego Pana przypomniała sobie, że gdy był malutki spadł z huśtawki i uderzył tyłem głowy o ziemię. Skarżył się na ból głowy, ale ponieważ nie było wymiotów uznano, że się nic nie stało. Dioda oceniła to inaczej i postanowiła usunąć drobne następstwa tego zdarzenia, które Organizm sam nie potrafił zlikwidować.

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/quantec-miroslaw-dulemba-27-03-2017/

To że „Quantec jest dobry na wszystko” jest prawdą, bo urządzenie jest pomocne przy oczyszczaniu Organizmów ludzkich, zwierzęcych, roślinnych, budynków i tworzenia terapii biznesowych. Działa na Ciało fizyczne i astralne, czyści z mikrobów, toksyn, a także negatywnych emocji i energii, takich jak klątwy czy uroki. Każdy Organizm oczyszcza się w innym tempie zależnie od rodzaju dolegliwości. Quantec wykonuje rzeczy Niemożliwe i czyni Cuda. Szuka przyczyny i niszczy je wraz z dolegliwością, którą wywołała. Quantec działa na zasadzie radioniki, którą już bardzo dawno stosowano do korekty nierównowagi energetycznej Zdrowia ludzi, zwierząt i upraw. W opinii wydanej przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jest napisane, że „Quantec nie jest urządzeniem medycznym, bo nie spełnia definicji urządzenia medycznego. Za jego pomocą dokonuje się analizy stanu duchowego Klienta i urządzenie Quantec samo może wysyłać do Ciała Klienta odpowiednią informację w celu rozwiązania wewnętrznego konfliktu oraz zapewnienia równowagi psychicznej i energetycznej organizmu”. Najszybciej znikają świeże dolegliwości. Bardzo łatwo można zlikwidować infekcję bakteryjną czy wirusową, ale wtedy gdy zgłasza się jej pierwsze objawy. Jedna z Klientek chorowała kiedyś na półpaśca i gdy zobaczyła wysypkę na Ciele swojego męża wysłała go do lekarza, a mnie poprosiła o terapię. Lekarz potwierdził chorobę, a Pacjent będąc pod wpływem Quanteca nie odczuwał bólu. Quantec potrafi nie tylko uzdrawiać Ciała i Dusze, także naginać rzeczywistość stosownie do potrzeb. Regeneruje, odmładza (np. uszkodzone nerwy i narządy), przywraca równowagę Organizmom i Ekosystemom. Perspektywę ogranicza tu jedynie wyobraźnia. Moje doświadczenie to skuteczne terapie chorób z autoagresji i nowotworów, przywracanie funkcjonalności tkanek (pomoc chorym onkologicznym w regeneracji uszkodzonych podczas operacji, kluczowych dla ich komfortu życia tkanek i połączeń nerwowych). W odwracaniu i zatrzymywaniu procesów starzenia i degeneracji, Quantec przywraca zdolności kognitywne, poprawia pamięć, orientację i inne potencjały osobiste, utracone z wiekiem bądź z powodu chorób. Quantec pomaga w walce z uzależnieniami, redukuje przymus nie tylko w tematach substancji psychoaktywnych, ale i w zaburzeniach odżywiania, a także w pracy nad transformacją Ciała, np. w kwestiach utrzymania diety czy redukcji wagi. Dzięki temu można poprawić osiągnięcia sportowe. Działanie Quanteca sprawdza się również w harmonizacji relacji, świetnie naprawia związki, a także łagodzi bolesność rozstań. Pomaga skutecznie cierpiącym na depresje i dysfunkcje psychiczne. Quantec jest Cudownym Narzędziem w przywracaniu normalnego Życia. Quantec jest przewodnikiem Życiowych Zmian. Modeluje Rzeczywistość, stwarzając najbardziej sprzyjające okoliczności. Codziennie nowe doświadczenia, burzenie kolejnych granic.
Quantec to Nadzieja dla Tych, którzy już ją stracili.

Pisali o nas:

Kurier Miejski Sosnowiec, Dziennik Zachodni, Gazeta Pomorska, Nowości Dziennik Toruński, Dziennik Polski, Głos Wielkopolski, Express Bydgoski, Gazeta Codzienna Nowiny, Gazeta Krakowska, Kurier Poranny, Dziennik Bałtycki, Gazeta Wrocławska, Nowa Trybuna Opolska, Express Ilustrowany, Echo Dnia, Gazeta Lubuska, Kurier Lubelski, Głos Pomorza, Dziennik Łódzki, Gazeta Współczesna, Dziennik Zachodni, Polska Times. Pinezka na Wakacyjnej Mapie Turystycznej

Rekomendacje Quantec

Kuriermiejski.com.pl

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.