MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Moc Wizualizacji

Osiąganie tego, czego chcesz i tworzenie pomyślnej przyszłości jest częścią potęgi wizualizacji.

Już Albert Einstein powiedział, że „Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza , ponieważ wiedza jest ograniczona , podczas gdy wyobraźnia obejmuje cały świat ”.

W tym sensie możemy używać naszej wyobraźni do tworzenia wszelkiego rodzaju scenariuszy i możliwych przyszłości. I to jest dobry czas, aby rozpocząć wyrównywanie i projektowanie nowego projektu.

Pamiętaj, że nasze myśli, emocje i wibracje kierują naszym życiem i sygnalizują naszej dziedzinie to, co chcemy tworzyć. Wspomnieliśmy już w poprzednich postach, że niczego nie przyciągamy, tylko otrzymujemy z powrotem to, co emitujemy.

Możemy posunąć się tak daleko, na ile pozwala nam wyobraźnia i stworzyć niesamowite życie, wypełnione spełnieniem i osiągnięciami, dostatkiem, zdrowiem, szczęściem i miłością. 

W tym celu polegamy na naszej mocy wizualizacji, w końcu zobaczysz, że pokonasz tylko to, co możesz sobie wyobrazić. Zobacz, jak wykorzystać pełny potencjał umysłu na swoją korzyść.

Potęga wizualizacji

Jakie są Twoje cele? A chęć ich realizacji?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaką moc ma twój umysł w osiąganiu celów ?

Udowodniono naukowo, że wizualizacja mentalna jest skuteczna w osiąganiu celów, nawet tych największych. Ale w tym celu musisz określić, dokąd chcesz się udać, w końcu jeśli nie wiesz, dokąd chcesz się udać, zrobi to gdziekolwiek.

Oznacza to, że jeśli nie zdefiniujesz swoich celów i pozostawisz to przypadkowi, nie narzekaj, że nigdzie nie zajdziesz.

Nie ograniczaj się też do tego, co oczywiste . Jeśli to zrobisz, zapobiegniesz temu, co niezwykłe.  Wykaż się wiarą i przestań żyć w takich warunkach, w jakich jesteś dzisiaj iw tym sensie używaj swojego umysłu na rzecz spełniania marzeń.

Wielcy sportowcy, tacy jak Dwight Stones, trzykrotny mistrz olimpijski w skoku wzwyż, Greg Louganis, mistrz świata i olimpijski w nurkowaniu, Jack Nicklaus, jeden z najlepszych golfistów wszechczasów, publicznie ujawnili, że wykorzystują swoją wyobraźnię, aby poprawić swoje wyniki i osiągnąć cele. cele.

Wizualizacja działa nie tylko w sporcie. W ostatnich dziesięcioleciach technika ta stała się ważnym narzędziem, jeśli chodzi o wysoką wydajność, przedsiębiorczość i życie osobiste.

Czym jest mentalna wizualizacja?

Mówiąc najprościej, mentalna wizualizacja to praktyka używania wyobraźni do tworzenia konkretnych obrazów tego, co chcesz osiągnąć.

W tej technice świadomie używasz swojego umysłu do tworzenia scenariuszy, w których Twoje ambicje, pragnienia lub doświadczenia zostały już zrealizowane. Zwyciężysz tylko to, co znane, to, co jesteś w stanie sobie wyobrazić. 

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie nie dostają tego, czego chcą, jest to, że oprócz tego, że nie wiedzą, czego chcą, są ograniczeni warunkami, które mają.

Na przykład mówią, że chcą poprawić swoje życie, ale nie pozwalają sobie na wybór i wyobrażenie sobie, jakiego życia chcą.

Chcą mieć odnoszącą sukcesy firmę, ale utknęli w obecnej sytuacji, takiej jak brak pieniędzy na opłacenie czynszu.   

Aby zdobyć to, czego chcesz, musisz pozwolić sobie na tworzenie i podróżowanie przez własne wewnętrzne wszechświaty, aby stworzyć swoją pomyślną przyszłość.

Jak ćwiczyć mentalną wizualizację

O różnych porach dnia i przez całe życie już posługujemy się wyobraźnią. 

W zależności od tego, jakie są twoje emocje, nadużywamy go, tworząc złe, katastrofalne scenariusze przyszłości lub po prostu ignorując jego moc.

Możesz kontrolować to, co dzieje się w Twojej głowie. Od momentu, gdy zaczniesz dobrze wykorzystywać swoją wyobraźnię i świadomie, jakość Twojego życia może się znacznie poprawić.

Spróbuj wizualizować to, czego celowo chcesz. Pozwól sobie na stworzenie najpiękniejszych możliwości. Użyj technik wizualizacji, aby stworzyć jasny obraz tego, jak wyobrażasz sobie idealną przyszłość.

Dzięki temu cele nabierają kształtu w umyśle i są szybciej osiągane.

Zrób to również, aby „poprawić” błędy z przeszłości, aby nie powtarzać negatywnych wzorców.

Różnica między myśleniem dużym a małym jest taka sama w odniesieniu do pracy, ale wynikiem jest różnica. 

Zobacz: ten sam pomysł, co sprzedaż czegoś, co przynosi 10 złotych, lub innego, na którym zarabiasz 1000 złotych. Rzeczywista praca sprzedaży i wysiłek są takie same, ale wyniki są niezrównane.

Aby poprawić wizualizację, istnieją pewne elementy, które przyczyniają się do znacznie korzystniejszego wyniku. Czy oni są:

1. Wyznacz konkretny cel

Aby skorzystać z mocy wizualizacji, jasno określ, czego chcesz , czy to zawodowo, czy prywatnie.

Może to być miłość, nowy dom, sukces zawodowy, uznanie lub obfitość finansowa, cokolwiek pozytywnego, czego głęboko pragniesz.

To twoje spojrzenie na upragnioną przyszłość z jasnością i uczuciem określi twoją nową rzeczywistość. Wszystko zaczyna się od doświadczenia tej całej nowej rzeczywistości w sobie.

2. Opisz szczegółowo cel i kroki niezbędne do jego osiągnięcia

Wizualizuj każdy szczegół, cechę i specyfikę swojego pragnienia.

Im więcej szczegółów wprowadzisz, tym więcej energii i chęci włożysz w swój projekt. Dzięki temu, twoje pragnienie zyskuje większą gęstość i amplitudę wibracji, aż stanie się rzeczywistością w świecie fizycznym. 

Ważne jest, abyś był realistą w swoich celach, ale nie ograniczał się!

Zdekonstruuj swój cel na małe kroki i wyobraź sobie, jak możesz osiągnąć każdy z tych elementów, aż osiągniesz większy cel.

3. Umieść uczucie

Użyj obrazów multisensorycznych w swojej wizualizacji i uwzględnij uczucia o odpowiedniej amplitudzie i częstotliwości.

Aktywuj w sobie wzmożone emocje miłości, całości i przekonania. naucz się wibrować z tą inną melodią/częstotliwością

Wybór właściwych emocji i utrzymywanie myśli w zgodzie z tym, czego chcesz, kieruje twoją energię w kierunku realizacji tego, co sobie wyobrażałeś. I to jest dokładne!

Wykonuj to ćwiczenie wizualizacji i mentalizacji codziennie, o najlepszej porze, najlepiej rano, po przebudzeniu lub tuż przed pójściem spać.

4. Używaj pozytywnego języka

Zwracaj uwagę na swoje myśli i uczucia i staraj się zawsze skupiać na dobru, na pozytywach, na miłości. Zamiast myśleć pozytywnie, włącz do swojego słownika więcej pozytywnych, zorientowanych na sukces słów. 

Potrafisz kontrolować swój umysł i pozytywnie zarządzać swoimi myślami. Skoncentruj się na dobru, a nie na złu, w tym na tym, co otrzymujesz od ludzi wokół ciebie. 

Techniki programowania neurolingwistycznego (NLP) pomagają wprowadzić pozytywne oczekiwania do twojego sposobu myślenia. To uniwersalny element, który działa jak pomost do przyszłości.

5. Szukaj stanu harmonii

Aby uzyskać moc wizualizacji, musisz szukać równowagi między swoimi emocjami, myślami i codziennymi działaniami. 

W tym Stanie Harmonii wibrujesz na swojej najlepszej częstotliwości i udaje ci się zmaterializować dobrze prosperujące JA, które wizualizujesz w swoim umyśle.

Aby wibrować szczęściem i harmonią, możesz użyć zasobów, takich jak Terapia Wibracyjna Quantec.  To technologia przyspieszająca realizację naszych marzeń. 

Zdobywaj wszystko, czego pragniesz

Od chwili, gdy sobie wyobrazisz i zwizualizujesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz. Aby to zrobić, przejmij kontrolę nad swoim życiem i umysłem.

Nie pozwól, aby myśli o niepewności, porażce, strachu lub jakimkolwiek niewygodnym uczuciu zajęły się Tobą.

Masz okazję doświadczyć nieskończonego cudu dzięki mocy wizualizacji. Po prostu odśwież swoje pomysły, wibruj w częstotliwości obfitości i pracuj nad swoją mocą wizualizacji.

Spróbuj uruchomić swoją wyobraźnię i poprawić błędne wzorce w polu mentalnym. Niewielu wie, ale Quantec potrafi sprawić , że wibrujesz z częstotliwością tego, co chcesz osiągnąć.

Znajdź równowagę między ciałem a umysłem

Chcieć wiedzieć więcej? Zapytaj :)

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.