MENU
Jesteś tutaj: Quantec Biorezonans Kwantowy Świadectwa

Świadectwa

Na początku kuracji byłam sceptycznie nastawiona, ale już w pierwszym cyklu poczułam, że jestem inna. W tamtym momencie miałam pewne problemy, które w innym czasie byłabym przez nie zdesperowana i zfrustrowana, ale dzięki terapii wibracyjnej byłam bardzo spokojna, radząc sobie z nimi i rozwiązując je. Właściwie zacząłam dobrze sypiać, czułam, że mam więcej chęci i siły.

Zmieniłam się, czuję, że jestem zupełnie inna, inną osobą po wykonaniu zabiegu wibracyjnego z Quantec. Jestem szczęśliwa. Dzięki! 

-

Rezultaty były zauważalne już w pierwszych dniach, chociaż rozumiem, że natura nie robi skoków. Tak jak całe życie poświęcamy na formowanie patologicznych procesów wraz z ich konsekwencjami, tak musimy ugiąć się przed czasem, aby otrzymać zamierzone przez nas i oferowane przez Quantec korzyści terapeutyczne.

-

Minęło 7 dni od rozpoczęcia terapii wibracyjnej z Quantec i jestem szczęśliwszy, wyrównany emocjonalnie i psychicznie. Mój umysł zmniejsza częstotliwość pobudzenia i czuję się pewniej i odważniej w swoich zachowaniach. Jestem usatysfakcjonowany!

-

Proces Quantec skłonił mnie do refleksji, przeglądu siebie, ponownego odwiedzenia moich zapomnianych snów, ponownego zjednoczenia się z moją duszą.

Przebudzenie do nowego, odrodzenie do pełni życia bez więzów ograniczających przekonań  , które są nam narzucane.

-

Quantec był i jest dla mnie „narzędziem” przejrzystości. Jakbym miał odpowiedzi, które wcześniej budziły wątpliwości.

Sytuacje, które wyglądały jak problemy, zamieniały się w możliwości. Nawet jeśli nie
dzieją się zgodnie z oczekiwaniami, to widzę, że tak było lepiej.

Kolejną różnicą jest możliwość łatwiejszego skupienia się na konkretnym temacie.

Oprócz rzeczy, które „wpadają nam w ręce” bez zrozumienia, skąd się biorą.

Bardzo pomaga utrzymać wibracje i dostroić się do moich celów i celu w życiu.

-

Zaobserwowałem w środowisku pracy, że Quantec wpływa na uczucia osób zarządzających. Jeśli chodzi o relacje, to, co utknęło, zaczyna przeszkadzać.

A ludzie wydobywają to, czego nie byli świadomi… albo to się rozwiązuje, albo trwa… albo się łamie….

Na początku kuracji wydaje się być duże zamieszanie, jak na wzburzonym morzu.

A potem nadchodzą fale zmian, przynoszące chwilową niestabilność, ale nową falę w związkach. Wdzięczny.

-

Terapia wibracyjna z Quantec doprowadziła mój umysł do przełamania blokad, które uniemożliwiały mi pełną wolność.

Dziś czuję się całkowicie zestrojony z Wszechświatem.
„Odrodzenie” do życia wolnego i bez granic rozpoczęło się od Beaty Dróżdż i wszystkim twórcom tego wspaniałego narzędzia.
Dziękuję Ci!

-

Terapia Quantec pomogła mi zmienić moje życie w niesamowity sposób. Kurację rozpoczęłam w momencie, gdy bardzo potrzebowałam wsparcia emocjonalnego, był to bardzo trudny moment w moim życiu, kiedy miałam nagłą rozłąkę i byłam w bardzo trudnej sytuacji duchowej.

Kiedy rozpoczęłam terapię, wraz z innymi aspektami, nad którymi prosiłam, abym popracowała, poczułam przypływ dobrego samopoczucia i nieustanne pozytywne myśli, które zalewały mój umysł, ciało i duszę, prowadząc mnie do pewności nieograniczonej władzy nad moim życiem , moje zdrowie znacznie się poprawiło, przechodząc od osoby otyłej do zdrowej wagi w ciągu zaledwie 4 miesięcy!

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.