MENU
Jesteś tutaj: Kontakt Beata Dróżdż

Beata Dróżdż

Operator Quantec 'a

Najnowocześniejszego urządzenia kwantowego XXI wieku 

Nagrodzonego Zlotym medalem na Krymie w 2010 r.

Pracuję z urządzeniem, naukowo udowodnionym i na odległość, które emituje częstotliwości bezpośrednio do Twojej podświadomości. Te częstotliwości stopniowo modulują i kształtują nowy sposób myślenia.
W ten sposób zaczynasz wibrować uczuciami i emocjami, które mogą być nawet takie, że ich nie miałeś, takimi jak szczęście, radość, miłość, dostatek i dobrobyt. Twoja podświadomość jest przesiąknięta motywującymi wibracjami, które prowadzą Cię do osiągnięcia Twoich ideałów.
Terapia Wibracyjna Quantec jest z pewnością wspaniałym narzędziem, które pomoże Ci rozwinąć karierę, Twój biznes, rodzinę, a zwłaszcza Ciebie, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i osiągnąć zwycięstwa.

Dyplomowany Mistrz Naturopata

Bioenergoterapeuta

Małopolskiego Cechu

Naturopatów, Bioenergoterapeutów

i Radiescetów w Krakowie

Mistrz Reiki

Zawsze wierzyłam, że jesteśmy Bohaterami naszej historii, a nie ofiarami naszego przeznaczenia. Życie, które mamy dzisiaj, jest wynikiem naszych myśli, wyborów i działań.
Moją pasją jest przyczynianie się do dobrego samopoczucia Człowieka.
Czy słyszałeś kiedyś o fizyce kwantowej?

Ogólnie rzecz biorąc, przedmiot „Fizyka” był już w szkole znienawidzony przez zdecydowaną większość uczniów. Tak naprawdę nie musimy zagłębiać się w sposób techniczny, po prostu zrozum, że jest to nauka i ma zdolność pomagania nam na odległość.
Propozycja terapii energetycznej z Quantec to przede wszystkim wniesienie szczęścia, spokoju i pełni do Twojego życia, przekształcenie Twojej nieświadomości w pozytywne myślenie. W ten sam sposób, w jaki wymazuje lub anuluje ograniczające przekonania, które dziś zbudowały Twoją rzeczywistość. W ten sposób zmieniamy nasze nawyki, modyfikując sposób, w jaki myślimy, przez całe życie.
Doceniam Twoje dotychczasowe towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu pełnego życia! Proszę o odwiedzenie strony internetowej na FB i pomoc w rozpowszechnianiu i dzieleniu się integralnym zdrowiem.

Ukończone szkolenia z "Metody Silvy" 

kursu Samokotroli Umysłu

Silva Intuition System Program

www.silva.alpha.pl

Reiki

Reiki jest to energia światła,która poprowadzi Każdego, kto z nią pracuje.Reiki otwiera drzwi do Własnego Mistrzostwa.Energia uświadamia by być odpowiedzialnym za Własne Życie.

 

Reiki oparte jest na pięciu uniwersalnych Prawdach.

Chociaż dziś nie martw się

Chociaż dziś nie złość się

Chociaż dziś bądź wdzięczny

Chociaż dziś pracuj uczciwie

Chociaż dziś bądź miły dla innych


Następna strona

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec