MENU
Jesteś tutaj: Kontakt Beata Dróżdż

Beata Dróżdż

Operator Quantec 'a

Najnowocześniejszego urządzenia kwantowego XXI wieku 

Nagrodzonego Zlotym medalem na Krymie w 2010 r.

Pracuję z urządzeniem, naukowo udowodnionym i na odległość, które emituje częstotliwości bezpośrednio do Twojej podświadomości. Te częstotliwości stopniowo modulują i kształtują nowy sposób myślenia.
W ten sposób zaczynasz wibrować uczuciami i emocjami, które mogą być nawet takie, że ich nie miałeś, takimi jak szczęście, radość, miłość, dostatek i dobrobyt. Twoja podświadomość jest przesiąknięta motywującymi wibracjami, które prowadzą Cię do osiągnięcia Twoich ideałów.
Terapia Wibracyjna Quantec jest z pewnością wspaniałym narzędziem, które pomoże Ci rozwinąć karierę, Twój biznes, rodzinę, a zwłaszcza Ciebie, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i osiągnąć zwycięstwa.

Dyplomowany Mistrz Naturopata

Bioenergoterapeuta

Małopolskiego Cechu

Naturopatów, Bioenergoterapeutów

i Radiescetów w Krakowie

Mistrz Reiki

Zawsze wierzyłam, że jesteśmy Bohaterami naszej historii, a nie ofiarami naszego przeznaczenia. Życie, które mamy dzisiaj, jest wynikiem naszych myśli, wyborów i działań.
Moją pasją jest przyczynianie się do dobrego samopoczucia Człowieka.
Czy słyszałeś kiedyś o fizyce kwantowej?

Ogólnie rzecz biorąc, przedmiot „Fizyka” był już w szkole znienawidzony przez zdecydowaną większość uczniów. Tak naprawdę nie musimy zagłębiać się w sposób techniczny, po prostu zrozum, że jest to nauka i ma zdolność pomagania nam na odległość.
Propozycja terapii energetycznej z Quantec to przede wszystkim wniesienie szczęścia, spokoju i pełni do Twojego życia, przekształcenie Twojej nieświadomości w pozytywne myślenie. W ten sam sposób, w jaki wymazuje lub anuluje ograniczające przekonania, które dziś zbudowały Twoją rzeczywistość. W ten sposób zmieniamy nasze nawyki, modyfikując sposób, w jaki myślimy, przez całe życie.
Doceniam Twoje dotychczasowe towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu pełnego życia! Proszę o odwiedzenie strony internetowej na FB i pomoc w rozpowszechnianiu i dzieleniu się integralnym zdrowiem.

Ukończone szkolenia z "Metody Silvy" 

kursu Samokotroli Umysłu

Silva Intuition System Program

www.silva.alpha.pl

Reiki

Reiki jest to energia światła,która poprowadzi Każdego, kto z nią pracuje.Reiki otwiera drzwi do Własnego Mistrzostwa.Energia uświadamia by być odpowiedzialnym za Własne Życie.

 

Reiki oparte jest na pięciu uniwersalnych Prawdach.

Chociaż dziś nie martw się

Chociaż dziś nie złość się

Chociaż dziś bądź wdzięczny

Chociaż dziś pracuj uczciwie

Chociaż dziś bądź miły dla innych


Następna strona