MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Zmiany

Zmiany

Jesteś otwarty na zmiany?
Zmiany często przychodzą po to, żebyśmy mogli się zmienić, ale patrzymy na nie jako na trudność, a nie na okazję????
. Prawda jest taka, że większość ludzi chce zmian, ale tak naprawdę nie chce się zmieniać.
Zawsze używam przykładu Einsteina, który powiedział, że SZALEŃSTWO jest robić wszystko tak samo i oczekiwać innych rezultatów. ????
❓ W jakich sektorach masz problem?
Niestety na poziomie nieświadomym jesteśmy szaleni w wielu rzeczach. Na przykład, gdy chcemy, aby nasze zdrowie się poprawiło, ale też nie ćwiczymy, nie odżywiamy się lepiej, nie śpimy wcześnie, nie inwestujemy w siebie, czy to suplementy czy cokolwiek innego.
Wszystko, co mamy tu i teraz, to jedynie WYNIKI naszych wyborów. Musimy zrozumieć, że to my jesteśmy protagonistami naszego życia, a nie trudnościami, kryzysami, bólami itp.
???? Oczywiście wszyscy mamy wyzwania, a wiele z nich jest bardzo trudnych. Ale co robisz ze swoimi zmaganiami? Jesteś przerażony i sparaliżowany? Czy naprawdę się boisz?
W życiu zwycięzcy niekoniecznie są najmądrzejsi, ale najbardziej dostosowani. 〽
Mogę pomóc Ci odnaleźć te dziedziny Twojego życia, w których utkniesz czekając na zmiany bez żadnego wysiłku. I nie tylko to, dając technologii trochę popchnąć do zmian. ????
???? Leczenie wibracyjne to terapia na odległość i pomaga Ci przepracować ból emocjonalny i fizyczny. Działa między innymi na ograniczające przekonania, lęki, prokrastynację oraz fizyczne problemy lękowe, bezsenność, depresję.
Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam po więcej.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.