MENU
Jesteś tutaj: Terapie Kwantowe Bezprzewodowa Technologia

Bezprzewodowa Technologia

Quantec - Jak działa urządzenie kwantowe
Zdalne Przywracanie Zdrowia czyli nowoczesne Terapie Kwantowe - Kwantowa zmiana Jakości Życia

Quantec
Leczenie na odległość jest nowoczesną technologią bezprzewodową, która działa na zasadzie jak telefony komórkowe.

Jest to dziś akceptowane i analogiczne do działań takich, jak korzystanie bluetootha, operacje medyczne metodami bezprzewodowymi czy otwieranie garażu na odległość.

Zmiana Paradygmatu czyli
Biokomunikacja

Urządzenia najnowszej generacji pracują zdalnie z ludźmi, którzy mogą przebywać wszędzie, nawet na drugim końcu świata.

Co jest podstawą radioniki? Są nią zjawiska elektromagnetyczne, na które wpływają myśli człowieka. Mechanizm ten nie został do końca wyjaśniony, ale jedno jest pewne – działa.

Jaka jest rola radioniki? Stanowi ona brakujące ogniwo, które zawsze było ignorowane przez materialistyczny świat ze względu na swą duchową naturę. Terapia i diagnozowanie mogą być tak samo skuteczne, jak metody medycyny tradycyjnej. Mało tego – mają nad nimi przewagę! Są niezwykle dokładne diagnostycznie, nieszkodliwe. Posiadają także ogromny potencjał. Korzyści prawdopodobnie jest jeszcze więcej, ale muszą zostać dokładnie zbadane. 

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.