MENU
Jesteś tutaj: Solne Wnętrze Wzorce Myślowe

Wzorce Myślowe

Na Twoje decyzje mają wpływ ludzie wokół Ciebie

Twoje decyzje nie są do końca Twoje. Nieświadomie wpływają na nich ludzie, z którymi spędzasz najwięcej czasu.

Neuronauka dowodzi, że ludzie wokół Ciebie mają wpływ na Twoje decyzje. Według badań jesteś średnią z 5 osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu.

Dlatego zdanie „Powiedz mi, z kim się zadajesz, a powiem Ci, kim Jesteś” znaczy tak wiele!

Mózgi rozmawiają ze sobą, mówi Moran Cerf, neurobiolog z Northwestern University, który od ponad dekady bada podejmowanie decyzji.

Według badań przeprowadzonych przez Morana, nasz mózg dopasowuje się do mózgów ludzi, z którymi spędzamy najwięcej czasu. Więc kiedy ludzie spędzają dużo czasu razem, ich fale mózgowe stają się podobne. Zaczyna się to dziać po dwóch tygodniach wspólnego mieszkania.

„Rozmowa” między mózgami została udowodniona za pomocą elektroencefalogramów, które pokazały, że naprawdę istnieje synchronizacja wzorców impulsów mózgowych z otaczającymi nas ludźmi.

W ten sposób ludzie, z którymi mieszkasz, mają wpływ na Twoje życie. Nawet jeśli nieświadomie stajesz się taki jak oni. Według Morana wybieranie ludzi wokół Ciebie to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć.

Dlatego mądrze dobieraj Przyjaciół. Dobrze dobrany krąg znajomych zwiększa Twoje szanse na osiągnięcie pożądanych rezultatów. W ten sposób staraj się żyć z ludźmi, którzy mają cechy, które podziwiasz i których pragniesz.

Prawdą jest również sytuacja odwrotna. Powtarzamy, nawet jeśli nieświadomie, to, czego nas nauczono, zarówno pozytywne, jak i negatywne rzeczy.

Wkrótce złe firmy będą miały negatywny wpływ na Twoją osobowość, co może wpłynąć na nas do końca życia. Czy możesz sobie wyobrazić życie przez lata z kimś, kto Cię poniża, kto Cię ogranicza lub jesteś z kimś o wątpliwej naturze? W tym sensie nasze fale mózgowe zaczynają wibrować z tymi samymi częstotliwościami, co uniemożliwia nam rozwój.

Dobrą wiadomością jest to, że dzięki technologii Quantec możemy zmienić nasze wzorce myślowe.

 

Terapia Wibracyjna Quantec koryguje niezrównoważone wzorce, anulując lub usuwając te wspomnienia z naszej nieświadomości.

Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za dotychczasowe Towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu spełnionego życia! Proszę o odwiedzenie strony internetowej i portali społecznościowych, subskrybowanie kanału oraz pomoc w rozpowszechnianiu  filmu i udostępnianiu informacji o integralnym zdrowiu.

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Terapeuta Kwantowy, Bioenergoterapeuta i mistrz Reiki. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537 222 177 - e-mail: terapie.shanti@interia.pl

Terapia wibracyjna Quantec

Co to jest? Jak to działa?

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.