MENU
Jesteś tutaj: Quantec Wzorce Myślowe

Wzorce Myślowe

Na Twoje decyzje mają wpływ ludzie wokół Ciebie

Twoje decyzje nie są do końca Twoje. Nieświadomie wpływają na nich ludzie, z którymi spędzasz najwięcej czasu.

Neuronauka dowodzi, że ludzie wokół Ciebie mają wpływ na Twoje decyzje. Według badań jesteś średnią z 5 osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu.

Dlatego zdanie „Powiedz mi, z kim się zadajesz, a powiem Ci, kim Jesteś” znaczy tak wiele!

Mózgi rozmawiają ze sobą, mówi Moran Cerf, neurobiolog z Northwestern University, który od ponad dekady bada podejmowanie decyzji.

Według badań przeprowadzonych przez Morana, nasz mózg dopasowuje się do mózgów ludzi, z którymi spędzamy najwięcej czasu. Więc kiedy ludzie spędzają dużo czasu razem, ich fale mózgowe stają się podobne. Zaczyna się to dziać po dwóch tygodniach wspólnego mieszkania.

„Rozmowa” między mózgami została udowodniona za pomocą elektroencefalogramów, które pokazały, że naprawdę istnieje synchronizacja wzorców impulsów mózgowych z otaczającymi nas ludźmi.

W ten sposób ludzie, z którymi mieszkasz, mają wpływ na Twoje życie. Nawet jeśli nieświadomie stajesz się taki jak oni. Według Morana wybieranie ludzi wokół Ciebie to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć.

Dlatego mądrze dobieraj Przyjaciół. Dobrze dobrany krąg znajomych zwiększa Twoje szanse na osiągnięcie pożądanych rezultatów. W ten sposób staraj się żyć z ludźmi, którzy mają cechy, które podziwiasz i których pragniesz.

Prawdą jest również sytuacja odwrotna. Powtarzamy, nawet jeśli nieświadomie, to, czego nas nauczono, zarówno pozytywne, jak i negatywne rzeczy.

Wkrótce złe firmy będą miały negatywny wpływ na Twoją osobowość, co może wpłynąć na nas do końca życia. Czy możesz sobie wyobrazić życie przez lata z kimś, kto Cię poniża, kto Cię ogranicza lub jesteś z kimś o wątpliwej naturze? W tym sensie nasze fale mózgowe zaczynają wibrować z tymi samymi częstotliwościami, co uniemożliwia nam rozwój.

Dobrą wiadomością jest to, że dzięki technologii Quantec możemy zmienić nasze wzorce myślowe.

 

Terapia Wibracyjna Quantec koryguje niezrównoważone wzorce, anulując lub usuwając te wspomnienia z naszej nieświadomości.

Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za dotychczasowe Towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu spełnionego życia! Proszę o odwiedzenie strony internetowej i portali społecznościowych, subskrybowanie kanału oraz pomoc w rozpowszechnianiu  filmu i udostępnianiu informacji o integralnym zdrowiu.

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Terapeuta Kwantowy, Bioenergoterapeuta i mistrz Reiki. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537 222 177 - e-mail: terapie.shanti@interia.pl

Terapia wibracyjna Quantec

Co to jest? Jak to działa?

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec