MENU
Jesteś tutaj: Biorezonans Kwantowy Jeśli Twoja energia przestała płynąć

Jeśli Twoja energia przestała płynąć

Jeśli czujesz, że nie ma innej alternatywy
i zatrzymałeś się w miejscu...  

   
 Brak motywacji: z problemami w pracy, w związkach i rodzinie. Czujesz brak motywacji, ponieważ nie wiesz, jak iść dalej. Jesteś zagubiony w środku tego wszystkiego, a Twoje myśli skłaniają Cię do wybrania łatwego wyjścia i po prostu poddania się.
  
Przepracowany: Jesteś pełen pracy, nawet gdy wracasz do domu, nie możesz się zrelaksować i przestać myśleć o problemach, które musisz rozwiązać. Nie możesz mieć czasu na zajęcia rodzinne i rekreacyjne.
 
Zdezorientowany: Nie masz tak dużej wizji tego, co powinieneś zrobić i na czym powinieneś się skupić. Problemy się kumulują i nie wiesz, dokąd zmierza Twoje życie, nie mówiąc już o tym, gdzie się ono skończy.
     
 Sfrustrowany: brak postępów i przeszkody po drodze powodują wyczerpanie energii i przejmuje się uczucie frustracji. To powoduje problemy w związkach, pracy i rodzinie.
 
Odosobniony: Twoje dziecko jest izolowane, po prostu chce zostać w pokoju lub wyjść z przyjaciółmi. Nie masz już z nim mocnej więzi, którą miałeś i próbując mu pomóc, generujesz jeszcze więcej konfliktów. Jego stopnie są słabe, a to, co robi w wolnym czasie, jest zgadywaniem i wielką niewiadomą.

Ograniczenie traum i negatywnych przekonań z Quantec

Zamiast być przeciążonym: przed terminem możesz wszystko załatwić, co trzeba zrobić w pracy, robisz w pracy. Kiedy wracasz do domu, masz czas na rodzinę i wypoczynek, Twoje życie zaczyna być w Harmonii.
 
Zamiast rozczarować się: jesteś podekscytowany zmianą, a to odzwierciedla się w Twoim domu i związkach, ludzie czują, że kwitniesz i jesteś energiczny.
                      
   Zamiast sfrustrować: czujesz się komfortowo, stawiając czoła codziennym wyzwaniom. Dzięki możliwości oddzielenia problemów od relacji osobistych powróciłeś do dobrych relacji z ludźmi wokół Ciebie, zwłaszcza z Rodziną.
Zamiast izolacji: Ty i Twoje dziecko rozumiecie, że zawsze będą konflikty, ale dialog jest najlepszym rozwiązaniem. Twoje dziecko stało się bardziej towarzyskie i ma dobre relacje z rodziną, a jego oceny znacznie się poprawiły.
Zamiast braku motywacji: czujesz się zmotywowany, ponieważ znalazłeś kierunek swojej drogi. Quantec pomógł Ci zidentyfikować główne problemy, a nie tylko to, zidentyfikował ich przyczynę i pokazał, jak je rozwiązać.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec