Jesteś tutaj: Quantec Biorezonans Kwantowy Jeśli Twoja energia przestała płynąć

JEŚLI TWOJA ENERGIA PRZESTAŁA PŁYNĄĆ

Czujesz, że nie ma innej alternatywy...
i zatrzymałeś się w tym samym miejscu.   

   
 Brak motywacji: z problemami w pracy, w związkach i rodzinie. Czujesz brak motywacji, ponieważ nie wiesz, jak iść dalej. Jesteś zagubiony w środku tego wszystkiego, a Twoje myśli skłaniają Cię do wybrania łatwego wyjścia i po prostu poddania się.
  
Przepracowany: Jesteś pełen pracy, nawet gdy wracasz do domu, nie możesz się zrelaksować i przestać myśleć o problemach, które musisz rozwiązać. Nie możesz mieć czasu na zajęcia rodzinne i rekreacyjne.
 
Zdezorientowany: Nie masz tak dużej wizji tego, co powinieneś zrobić i na czym powinieneś się skupić. Problemy się kumulują i nie wiesz, dokąd zmierza Twoje życie, nie mówiąc już o tym, gdzie się ono skończy.
     
 Sfrustrowany: brak postępów i przeszkody po drodze powodują wyczerpanie energii i przejmuje się uczucie frustracji. To powoduje problemy w związkach, pracy i rodzinie.
 
Odosobniony: Twoje dziecko jest izolowane, po prostu chce zostać w pokoju lub wyjść z przyjaciółmi. Nie masz już z nim mocnej więzi, którą miałeś i próbując mu pomóc, generujesz jeszcze więcej konfliktów. Jego stopnie są słabe, a to, co robi w wolnym czasie, jest zgadywaniem i wielką niewiadomą.
Bianca Enriocne - Przeprogramowanie psychiczne - Leczenie wibracyjne za pomocą Quantec - Zdjęcie reklamoweBianca Enriocne - Przeprogramowanie psychiczne - Leczenie wibracyjne za pomocą Quantec - Zdjęcie reklamowe

SPRÓBOWAŁAM...

I CO STAŁO SIĘ POTEM?

OTWÓRZYŁAM DRZWI TEGO, CO MYŚLAŁAM, ŻE JEST NIE MOŻLIWE...

Moje doświadczenie z Quantec zaczęło się, gdy przeprowadziłam się do innego mieszkania, a mój syn miał zaledwie rok. Każdy, kto jest lub był mamą, wie, jak trudno nam spać i że nasze maluchy budzą się kilka razy w nocy, ale mój syn dobrze spał w poprzednim domu i zaraz po przeprowadzce zaczęły się kryzysy. Ale oczywiście kojarzyło mi się to z kolką, zmianą środowiska i kilkoma czynnikami, które zawsze usprawiedliwiamy, gdy dzieci takie są.

Wtedy zrobiłam skan z Quanteca raport stwierdzał, że nie sypiam dobrze. Chociaż było to dla mnie oczywiste, byłam zaintrygowana tym, jak urządzenie może to wiedzieć, i wtedy mój syn i ja źle spaliśmy, ale nie z powodu wieku, a dlatego, że mój dom miał nadmiar fal elektromagnetycznych i złą energię.

Po przesłuchaniu sąsiadów dowiedziałam się, że poprzedni lokatorzy zmarli, a dziecko, które z nimi mieszkało, bardzo cierpiało, pozostawiając energię domu ciężką głównie dla mojego syna. Ale po użyciu Quantec w samym mieszkaniu sytuacja zaczęła się poprawiać, energie się zharmonizowały, a mój syn, który budził się 7 razy w nocy z płaczem, zaczął przesypiać całą noc.

Wtedy zdałam sobie sprawę, że nie ma argumentów przeciwko faktom, a jeśli Quantec zrobił to dobrze dla mojego domu i mojej rodziny, chciałam też dać taką możliwość kilku osobom. Zacząłam więc pracować z Quantec i od tego czasu odkryłam swój cel.

                                                                                   

OGRANICZENIE BŁĘDNYCH PRZEKONAŃ I TRAUM

WYNIKI OSIĄGNIĘTE Z QUANTEC

 
Zamiast być przeciążonym: przed terminem możesz wszystko załatwić, co trzeba zrobić w pracy, robisz w pracy. Kiedy wracasz do domu, masz czas na rodzinę i wypoczynek, Twoje życie zaczyna być w Harmonii.
 
Zamiast rozczarować się: jesteś podekscytowany zmianą, a to odzwierciedla się w Twoim domu i związkach, ludzie czują, że kwitniesz i jesteś energiczny.
                      
   Zamiast sfrustrować: czujesz się komfortowo, stawiając czoła codziennym wyzwaniom. Dzięki możliwości oddzielenia problemów od relacji osobistych powróciłeś do dobrych relacji z ludźmi wokół Ciebie, zwłaszcza z Rodziną.
Zamiast izolacji: Ty i Twoje dziecko rozumiecie, że zawsze będą konflikty, ale dialog jest najlepszym rozwiązaniem. Twoje dziecko stało się bardziej towarzyskie i ma dobre relacje z rodziną, a jego oceny znacznie się poprawiły.
Zamiast braku motywacji: czujesz się zmotywowany, ponieważ znalazłeś kierunek swojej drogi. Quantec pomógł Ci zidentyfikować główne problemy, a nie tylko to, zidentyfikował ich przyczynę i pokazał, jak je rozwiązać.
Bianca Enriocne - Przeprogramowanie psychiczne - Leczenie wibracyjne za pomocą Quantec - Zdjęcie reklamoweBianca Enriocne - Przeprogramowanie psychiczne - Leczenie wibracyjne za pomocą Quantec - Zdjęcie reklamowe

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.