MENU
Jesteś tutaj: Biorezonans Kwantowy Jeśli Twoja energia przestała płynąć

Jeśli Twoja energia przestała płynąć

Jeśli czujesz, że nie ma innej alternatywy
i zatrzymałeś się w miejscu...  

   
 Brak motywacji: z problemami w pracy, w związkach i rodzinie. Czujesz brak motywacji, ponieważ nie wiesz, jak iść dalej. Jesteś zagubiony w środku tego wszystkiego, a Twoje myśli skłaniają Cię do wybrania łatwego wyjścia i po prostu poddania się.
  
Przepracowany: Jesteś pełen pracy, nawet gdy wracasz do domu, nie możesz się zrelaksować i przestać myśleć o problemach, które musisz rozwiązać. Nie możesz mieć czasu na zajęcia rodzinne i rekreacyjne.
 
Zdezorientowany: Nie masz tak dużej wizji tego, co powinieneś zrobić i na czym powinieneś się skupić. Problemy się kumulują i nie wiesz, dokąd zmierza Twoje życie, nie mówiąc już o tym, gdzie się ono skończy.
     
 Sfrustrowany: brak postępów i przeszkody po drodze powodują wyczerpanie energii i przejmuje się uczucie frustracji. To powoduje problemy w związkach, pracy i rodzinie.
 
Odosobniony: Twoje dziecko jest izolowane, po prostu chce zostać w pokoju lub wyjść z przyjaciółmi. Nie masz już z nim mocnej więzi, którą miałeś i próbując mu pomóc, generujesz jeszcze więcej konfliktów. Jego stopnie są słabe, a to, co robi w wolnym czasie, jest zgadywaniem i wielką niewiadomą.

Ograniczenie traum i negatywnych przekonań z Quantec

Zamiast być przeciążonym: przed terminem możesz wszystko załatwić, co trzeba zrobić w pracy, robisz w pracy. Kiedy wracasz do domu, masz czas na rodzinę i wypoczynek, Twoje życie zaczyna być w Harmonii.
 
Zamiast rozczarować się: jesteś podekscytowany zmianą, a to odzwierciedla się w Twoim domu i związkach, ludzie czują, że kwitniesz i jesteś energiczny.
                      
   Zamiast sfrustrować: czujesz się komfortowo, stawiając czoła codziennym wyzwaniom. Dzięki możliwości oddzielenia problemów od relacji osobistych powróciłeś do dobrych relacji z ludźmi wokół Ciebie, zwłaszcza z Rodziną.
Zamiast izolacji: Ty i Twoje dziecko rozumiecie, że zawsze będą konflikty, ale dialog jest najlepszym rozwiązaniem. Twoje dziecko stało się bardziej towarzyskie i ma dobre relacje z rodziną, a jego oceny znacznie się poprawiły.
Zamiast braku motywacji: czujesz się zmotywowany, ponieważ znalazłeś kierunek swojej drogi. Quantec pomógł Ci zidentyfikować główne problemy, a nie tylko to, zidentyfikował ich przyczynę i pokazał, jak je rozwiązać.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.