MENU
Jesteś tutaj: Solne Wnętrze Różdżkarstwo i Radionika stosowane w środowiskach

Różdżkarstwo i Radionika stosowane w środowiskach

W jaki sposób Terapia Wibracyjna może pozytywnie wpłynąć na środowisko?

W poprzednim poście trochę pogadaliśmy o tym, czym jest radiestezja i jak otaczające nas promieniowanie może wpływać na nasze zdrowie. Oprócz tego, że radiestezja jest doskonałym sprzymierzeńcem leczenia, może również pomóc w zrównoważeniu środowiska, w którym żyjesz.

W ten sposób, równoważąc energie nie tylko mebli i przedmiotów, ale całego środowiska, poprawiamy również samopoczucie i zdrowie całej rodziny.

Wpływ środowisk

Zarówno energie wewnętrzne (myśli i emocje), jak i zewnętrzne (Ziemia, miejsca, przedmioty, sieci elektryczne itp.) są w stanie wytrącić z równowagi każdego z nas.

Na przykład w domu kilka rzeczy może wpływać na ciebie energetycznie. Takich jak między innymi nieużywane obiekty, formy konstrukcji, gleba, nadmiar promieniowania, wody gruntowe, linie prawne. Wciąż myśli i emocje przeżywane i zaimpregnowane w otoczeniu.

Kiedy środowisko ma silne negatywne energie, możemy wchłonąć i zamanifestować takie wibracje. Te zakłócenia energetyczne są częste w naszych domach i miejscach pracy, ponieważ są to miejsca, w których przebywamy przez długi czas.

Często konieczna jest praca nad tymi energiami, aby środowisko znów stało się miejscem zdrowym i harmonijnym. Warto pamiętać, że nie ma to nic wspólnego z wierzeniami czy przesądami. Ale z nauką.

Zastosowania radiestezji w środowiskach

Każde środowisko ma określoną częstotliwość wibracji w zależności od mieszkańców, a także historii miejsca. W ten sposób w środowisku rejestrowane są informacje od mieszkańców, którzy mieszkali i mieszkają w danym miejscu.

Dzięki radiestezji możliwe jest zidentyfikowanie promieniowania, które przenika do środowiska i które w ten sposób może powodować naszą nierównowagę energetyczną.

W ten sposób możemy zharmonizować energie i reaktywować zdrowie środowiska, promując dobre samopoczucie i dobrobyt ludzi, którzy tam mieszkają.

Dom lub inny budynek również może być narażony na „choroby”.

Wśród czynników, które mogą ingerować w środowisko są:

Czynniki zewnętrzne: takie jak drgania od podłoża, promieniowanie elektromagnetyczne, problemy konstrukcyjne.

Pozycja obiektów: przedmioty, które nie są używane lub umieszczone w określonym miejscu, mogą zaburzać przepływ energii w środowisku.

Pamięć ścienna: wzorce myślowe i przeżywane tam emocje mogą pozostać na swoim miejscu.

Wszystkie te energie ze środowiska, gdy są szkodliwe, mogą powodować nierównowagę fizyczną, emocjonalną i psychiczną. Obejmują one zarówno zwykłą irytację, bezsenność, dysharmonię rodzinną, jak i poważniejsze choroby, takie jak na przykład rak.

Dodając do tego promieniowanie, budynki, zwłaszcza w obszarach miejskich, podlegają silnemu i szkodliwemu zanieczyszczeniu: elektromagnetycznemu .

Rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz rozwój technologiczny sprawiają, że narażenie na źródła pól elektromagnetycznych stale wzrasta.

Na przykład nieruchomość zlokalizowana w strefie zakłóceń może zagrozić dobremu samopoczuciu i zdrowiu, zarówno fizycznemu, jak i psychicznemu. Jednak obecne konstrukcje ignorują te energetyczne wpływy na żywe istoty.

Głównym celem domu powinno być zapewnienie jego mieszkańcom dogodnych warunków wypoczynku. Jednak domy i miejsca pracy mogą być odpowiedzialne za dużą część chorób.

Sytuacja ta jest tym bardziej niepokojąca, że ​​promieniowania te są niewidoczne, a ich wpływ odczuwalny jest dopiero po zamanifestowaniu się naszego ciała fizycznego.

Możliwe jest zniwelowanie tych wibracji pochodzących z otoczenia. Uczyń więc miejsce harmonijnym i dostatnim. Oprócz identyfikowania najlepszych lokalizacji pod budowę domów i biur oraz ułatwiania sprzedaży lub wynajmu.

Leczenie wibracyjne w środowiskach

Uzdrawianie wibracyjne za pomocą Quantec koryguje energie celularne, emitując częstotliwości korygujące.

Może służyć do harmonizacji i korygowania nierówności w nieruchomości jeszcze przed jej budową. Ponieważ identyfikuje i leczy nierównowagę związaną z geobiologią, uskokami tektonicznymi, liniami prawa, problemami związanymi z dziurami w warstwie ozonowej, wśród innych czynników, które mogą prowadzić do niepełnej i dobrze prosperującej własności.

Budynki poddane obróbce wibracyjnej Quantec lepiej płyną. Ze strony zespołu pracowników sprzyjające warunki pogodowe, zakończenie robót w przewidzianym terminie itp.

Quantec stara się również korygować zagrożenia dla zdrowia związane z promieniowaniem elektromagnetycznym, godząc jego stosowanie z harmonijnym środowiskiem.

Rozwijać się w pracy

Środowisko pracy można uznać za jedno z najbardziej szkodliwych. Złe postawy, podobnie jak zazdrość, plotki, zaburzają równowagę energii otoczenia i dotykają nawet tych, którzy nie są zaangażowani w problem.

Zatem zrozumienie tego i innych przepływów energii może pomóc przedsiębiorstwom komercyjnym.

W ten sam sposób, w jaki zharmonizowane środowiska generują dobre partnerstwa i pozytywne wyniki.

Na szczególną uwagę zasługuje również miejsce pracy, ponieważ jest to przestrzeń długoterminowa. Jeśli przeanalizujemy, spędzamy w pracy prawie tyle samo czasu, co w łóżku, średnio osiem godzin.

Zastosowanie Obróbki Wibracyjnej w Twojej Firmie może przynieść satysfakcjonujące efekty i wzrost. Tak, tworzy środowisko wolne od szkodliwych energii, identyfikuje i neutralizuje blokady w biznesie oraz promuje dobrobyt w biznesie i harmonię między pracownikami.

Można zauważyć wzrost produktywności i jakości w środowisku zawodowym. Oprócz podniesienia jakości życia pracowników, zmniejszenia poziomu stresu i mniejszej rotacji pracowników.

Dowiedz się więcej o terapii wibracyjnej w domach lub firmach z firmą Quantec. Reaktywuj zdrowie i dobrobyt w swoim domu i firmie.

Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za dotychczasowe towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu spełnionego życia! Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej i sieci społecznościowych w celu subskrypcji kanału. Dlatego pomóż mi szerzyć świadomość i dzielić się integralnym zdrowiem.