MENU
Jesteś tutaj: Solne Wnętrze Różdżkarstwo i Radionika stosowane w środowiskach

Różdżkarstwo i Radionika stosowane w środowiskach

W jaki sposób Terapia Wibracyjna może pozytywnie wpłynąć na środowisko?

W poprzednim poście trochę pogadaliśmy o tym, czym jest radiestezja i jak otaczające nas promieniowanie może wpływać na nasze zdrowie. Oprócz tego, że radiestezja jest doskonałym sprzymierzeńcem leczenia, może również pomóc w zrównoważeniu środowiska, w którym żyjesz.

W ten sposób, równoważąc energie nie tylko mebli i przedmiotów, ale całego środowiska, poprawiamy również samopoczucie i zdrowie całej rodziny.

Wpływ środowisk

Zarówno energie wewnętrzne (myśli i emocje), jak i zewnętrzne (Ziemia, miejsca, przedmioty, sieci elektryczne itp.) są w stanie wytrącić z równowagi każdego z nas.

Na przykład w domu kilka rzeczy może wpływać na ciebie energetycznie. Takich jak między innymi nieużywane obiekty, formy konstrukcji, gleba, nadmiar promieniowania, wody gruntowe, linie prawne. Wciąż myśli i emocje przeżywane i zaimpregnowane w otoczeniu.

Kiedy środowisko ma silne negatywne energie, możemy wchłonąć i zamanifestować takie wibracje. Te zakłócenia energetyczne są częste w naszych domach i miejscach pracy, ponieważ są to miejsca, w których przebywamy przez długi czas.

Często konieczna jest praca nad tymi energiami, aby środowisko znów stało się miejscem zdrowym i harmonijnym. Warto pamiętać, że nie ma to nic wspólnego z wierzeniami czy przesądami. Ale z nauką.

Zastosowania radiestezji w środowiskach

Każde środowisko ma określoną częstotliwość wibracji w zależności od mieszkańców, a także historii miejsca. W ten sposób w środowisku rejestrowane są informacje od mieszkańców, którzy mieszkali i mieszkają w danym miejscu.

Dzięki radiestezji możliwe jest zidentyfikowanie promieniowania, które przenika do środowiska i które w ten sposób może powodować naszą nierównowagę energetyczną.

W ten sposób możemy zharmonizować energie i reaktywować zdrowie środowiska, promując dobre samopoczucie i dobrobyt ludzi, którzy tam mieszkają.

Dom lub inny budynek również może być narażony na „choroby”.

Wśród czynników, które mogą ingerować w środowisko są:

Czynniki zewnętrzne: takie jak drgania od podłoża, promieniowanie elektromagnetyczne, problemy konstrukcyjne.

Pozycja obiektów: przedmioty, które nie są używane lub umieszczone w określonym miejscu, mogą zaburzać przepływ energii w środowisku.

Pamięć ścienna: wzorce myślowe i przeżywane tam emocje mogą pozostać na swoim miejscu.

Wszystkie te energie ze środowiska, gdy są szkodliwe, mogą powodować nierównowagę fizyczną, emocjonalną i psychiczną. Obejmują one zarówno zwykłą irytację, bezsenność, dysharmonię rodzinną, jak i poważniejsze choroby, takie jak na przykład rak.

Dodając do tego promieniowanie, budynki, zwłaszcza w obszarach miejskich, podlegają silnemu i szkodliwemu zanieczyszczeniu: elektromagnetycznemu .

Rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz rozwój technologiczny sprawiają, że narażenie na źródła pól elektromagnetycznych stale wzrasta.

Na przykład nieruchomość zlokalizowana w strefie zakłóceń może zagrozić dobremu samopoczuciu i zdrowiu, zarówno fizycznemu, jak i psychicznemu. Jednak obecne konstrukcje ignorują te energetyczne wpływy na żywe istoty.

Głównym celem domu powinno być zapewnienie jego mieszkańcom dogodnych warunków wypoczynku. Jednak domy i miejsca pracy mogą być odpowiedzialne za dużą część chorób.

Sytuacja ta jest tym bardziej niepokojąca, że ​​promieniowania te są niewidoczne, a ich wpływ odczuwalny jest dopiero po zamanifestowaniu się naszego ciała fizycznego.

Możliwe jest zniwelowanie tych wibracji pochodzących z otoczenia. Uczyń więc miejsce harmonijnym i dostatnim. Oprócz identyfikowania najlepszych lokalizacji pod budowę domów i biur oraz ułatwiania sprzedaży lub wynajmu.

Leczenie wibracyjne w środowiskach

Uzdrawianie wibracyjne za pomocą Quantec koryguje energie celularne, emitując częstotliwości korygujące.

Może służyć do harmonizacji i korygowania nierówności w nieruchomości jeszcze przed jej budową. Ponieważ identyfikuje i leczy nierównowagę związaną z geobiologią, uskokami tektonicznymi, liniami prawa, problemami związanymi z dziurami w warstwie ozonowej, wśród innych czynników, które mogą prowadzić do niepełnej i dobrze prosperującej własności.

Budynki poddane obróbce wibracyjnej Quantec lepiej płyną. Ze strony zespołu pracowników sprzyjające warunki pogodowe, zakończenie robót w przewidzianym terminie itp.

Quantec stara się również korygować zagrożenia dla zdrowia związane z promieniowaniem elektromagnetycznym, godząc jego stosowanie z harmonijnym środowiskiem.

Rozwijać się w pracy

Środowisko pracy można uznać za jedno z najbardziej szkodliwych. Złe postawy, podobnie jak zazdrość, plotki, zaburzają równowagę energii otoczenia i dotykają nawet tych, którzy nie są zaangażowani w problem.

Zatem zrozumienie tego i innych przepływów energii może pomóc przedsiębiorstwom komercyjnym.

W ten sam sposób, w jaki zharmonizowane środowiska generują dobre partnerstwa i pozytywne wyniki.

Na szczególną uwagę zasługuje również miejsce pracy, ponieważ jest to przestrzeń długoterminowa. Jeśli przeanalizujemy, spędzamy w pracy prawie tyle samo czasu, co w łóżku, średnio osiem godzin.

Zastosowanie Obróbki Wibracyjnej w Twojej Firmie może przynieść satysfakcjonujące efekty i wzrost. Tak, tworzy środowisko wolne od szkodliwych energii, identyfikuje i neutralizuje blokady w biznesie oraz promuje dobrobyt w biznesie i harmonię między pracownikami.

Można zauważyć wzrost produktywności i jakości w środowisku zawodowym. Oprócz podniesienia jakości życia pracowników, zmniejszenia poziomu stresu i mniejszej rotacji pracowników.

Dowiedz się więcej o terapii wibracyjnej w domach lub firmach z firmą Quantec. Reaktywuj zdrowie i dobrobyt w swoim domu i firmie.

Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za dotychczasowe towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu spełnionego życia! Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej i sieci społecznościowych w celu subskrypcji kanału. Dlatego pomóż mi szerzyć świadomość i dzielić się integralnym zdrowiem.

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.