MENU
Jesteś tutaj: Solne Wnętrze Kwantowe Pomieszczenia

Kwantowe Napromieniowywanie Budynków i Pomieszczeń

Terapia Kwantowa dla Firm lub Mieszkań | 16 obrazów

Kwantowe Napromieniowywanie Budynków i Pomieszczeń

https://shanti-quantec.pl/

Terapia Kwantowa z Quantec rozpoczyna się od zeskanowania zdjęć otoczenia do 16 obrazów.

Dzięki fizyce kwantowej możemy zdalnie korygować i leczyć nierównowagę w Twoim Domu lub Firmie.

Przekształć i reaktywuj Zdrowie, Spokój i Harmonię w swoim Domu lub Firmie za pomocą Terapii Kwantowej i wreszcie prosperuj finansowo.

 

Jak rozpocząć Terapię Kwantową z Quantec?

Quantec skanuje OBRAZY! W ten sposób potrzebujemy zdjęć środowisk, aby ocenić punkty nierównowagi energetycznej i tym samym rozpocząć ich leczenie.

Co fotografować w Rezydencjach: Domy czy Apartamenty? 

  • Budynek lub dom na zewnątrz.
  • Sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienki (różne środowiska).

Na początku wszystkie środowiska domowe lub firmy powinny być fotografowane bez mieszkańców i pracowników. To znaczy czyste środowiska bez innych energii. W tym sensie unikamy również obecności zwierząt domowych.

 

 Co fotografować w firmach?

  • Logo.
  • Umowy.
  • Fasada na zewnątrz, czy to pomieszczenie handlowe, czy budynek.
  • Różne środowiska tej firmy, takie jak biura, sale konferencyjne, obszary magazynowe, spiżarnia, magazyn itp.

 

Podczas skanowania zdjęcia cyfrowego zostanie ono porównane z tysiącami wpisów w bazie Quanteca. Dlatego w tym oprogramowaniu znajdziesz  wszelkie systemy florystyczne, alternatywne terapie uwzględniające istnienie pola i nadmiaru elektrycznego, fal elektromagnetycznych, ładunków elektrostatycznych, metali ciężkich, promieniowania, wód podziemnych, doradztwo gospodarczego, coachingu, informacje o obciążeniach, suplementach, homeopatii, akupunktury, negatywnych wibracjach lub jakakiejkolwiek innej ingerencji, która zmienia stan zdrowia środowiska, a w konsekwencji ludzi w nim żyjących.

Terapia Kwantowa odbywa się NA ODLEGŁOŚĆ!

Obraz jest poddawany działaniu oprogramowania i porównywany z ponad 500 000 elementów standardów zdrowia i harmonii.

Firma lub Rezydencja napromieniowana kwantowo Quanteciem otrzymuje wiedzę i energię od multidyscyplinarnego zespołu złożonego z lekarzy, farmaceutów, fizjoterapeutów, biologów, dietetyków, dentystów, kręglarzy, osteopatów, fizyków, radiescetów, bioenergoterapeuów, psychologów i wielu innych specjalistów. 

Tak więc na końcu tego skanowania i badań wydawany jest raport o wszystkim, co jest niezrównoważone, dysharmonijne, negatywne lub chore.

Terapia Kwantowa z Quantec nie tylko identyfikuje niewłaściwy lub negatywny wzorzec. Poprzez emisje wytwarzane przez samo urządzenie koryguje te nierównowagi, usuwając ładunki toksyczne lub przywracając równowagę środowiska.

Korzyści wynikające z Terapii Kwantowej dla Twojej Firmy: 

  • Przywraca spokój i harmonię między Współpracownikami.
  • Przynosi ideę Jedności jako Siły.
  • Propaguje spółdzielczość i samopomoc.
  • Sprzyja osiąganiu celów.

 

Terapia Kwantowa w sektorze nieruchomości i budownictwa lądowego:

Quantec może być wykorzystany do harmonizacji i korygowania nierówności w nieruchomości stojącej jeszcze na gruncie, nawet przed jej budową. Nie tylko identyfikuje i leczy zaburzenia równowagi związane z geobiologią, uskokami tektonicznymi, liniami prawa, problemami związanymi z dziurami w warstwie ozonowej itp. Ale także analizuje inne czynniki, które są głównie odpowiedzialne za stworzenie pełnej i dobrze prosperującej nieruchomości.

Może być również używany jako „pomocnik sprzedaży”. Kiedy grunt jest skanowany jeszcze w fundamencie, czyni tę nieruchomość „uroczą i bardziej atrakcyjną” na sprzedaż.

W praktyce widzimy, że konstrukcje te poddane Terapii Kwantowej Quantec od początku pracy płyną lepiej we wszystkich zamysłach. Ze strony zespołu pracowników sprzyjające warunki pogodowe, a także terminowe zakończenie prac itp. Bardzo często te nieruchomości są również sprzedawane w rekordowym czasie.  

 

Terapia Kwantowa w sektorze rolnictwa i sadzenia:

Obecnie kilka firm w Niemczech jak i w Polsce korzysta z dobrodziejstw Terapii Kwantowej Quantec w uprawach. Chodzi o to, aby uprawiać te rośliny bez użycia pestycydów, w sposób organiczny i naturalny.

Quantec pozwala, poprzez emisje wytwarzane przez urządzenie, identyfikować i zwalczać określone szkodniki tego regionu za pomocą częstych szczepionek. Promuje również jak najpełniejszy rozwój tych upraw do ich maksymalnego potencjału.

 

To samo urządzenie identyfikuje, w jaki sposób firma lub rezydencja odbiera uzdrawiające emisje!

Terapie Kwantowe nadawane są miesięcznie i koszt jednej terapii to 600zł na firmę lub Dom.Widoczne efekty uzuskuje się po około 3 miesiącach nadawania. Dlaczego 3 miesiące? To właśnie w tym okresie możemy wyraźnie dostrzec i dostrzec zmiany. Nie oznacza to, że kuracja zacznie działać dopiero za 3 miesiące. Zaczyna emitować częstotliwości natychmiast po skanowaniu. Jednak średnio w tym okresie odczuwamy największą zmianę.

Przez cały okres leczenia ja, Beata Dróżdż, monitoruję i uzupełniam informacje lub dokonuję korekt w leczeniu bez dodatkowych kosztów.

Umów się i wyślij zdjęcie mailem lub whatsappem, a my rozpoczniemy nadawanie.

https://shanti-quantec.pl/

Beata Dróżdż

+48 537 222 177

terapie.shanti@interia.pl

 

 

 

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.