MENU
Jesteś tutaj: Sklep STOSOWANIE QUANTEC PRO

STOSOWANIE QUANTEC PRO

Szanowni Państwo,

Wszyscy wiemy, że dobry sen jest kluczowy dostarcza nam energii w ciągu dnia i jest niezbędny dla naszego ogólnego lepszego samopoczucia i zdrowia.

Co gdybyśmy mogli spać lepiej? Gdyby była metoda optymalizacji jakości snu?

W celu znalezienia takiej metody przeprowadziliśmy badania, w których poddaliśmy terapii QUANTEC'kiem nie pacjentów, ale ich sypialnie.

Wyniki eksperymentu:

Po czterech miesiącach uczestnicy eksperymentu zgłosili znaczną poprawę jakości snu i zwyczajów związanych ze snem, ogólnego dobrostanu i zdrowia.

Najlepsza część?

Zmiany zaszły przy automatycznym nadawaniu terapii. Karty terapii były utworzone i jednokrotnie było zaprogramowane ich nadawanie w QUANTEC'u. Następnie sygnał był nadawany dzień i noc automatycznie, bez żadnej interwencji ze strony terapeuty.

Jeżeli chcielibyście się Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących badania nad poprawą jakości snu, proszę kliknąć na ten link: please click here.

Zachęcamy do sprawdzenia jak QUANTEC PRO może wspomóc Państwa sen i dobrostan oraz sen i dobrostan osób, które pozostają pod Państwa opieką.

Z ciepłymi pozdrowieniami,

QUANTEC GmbH

Peter von Buengner

P.S.: Jeśli już Państwo jesteście posiadaczami QUANTEC PRO, w ciągu następnych kilkunastu dni, otrzymacie Państwo opis jak dokładnie QUANTEC PRO był używany w czasie badania i jak możecie Państwo uzyskać sukces i podobne wyniki stosując swoje urządzenie.

medycyna
koń

Zabiegi medyczne

Choć ponad 90% naszych klientów to terapeuci, life coachowie i energetyki, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać żadnych informacji na temat tego obszaru zastosowań. Wyraźnie wskazujemy również, że substancja czynna, z którą współpracuje QUANTEC, nie została naukowo uznana.

Chcielibyśmy jednak podkreślić, że kilka szpitali uniwersyteckich uznało, że QUANTEC PRO ze swoją kwantową zasadą działania jest warty zbadania i że wszystkie te badania kliniczne wykazały, że QUANTEC PRO ma statystycznie istotny pozytywny efekt. W Rosji również zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w 2010 roku jako najlepsze urządzenie służące ochronie zdrowia.

BADANIE POTWIERDZA: STOSOWANIE QUANTEC PRO WSPOMAGA ZDROWY SEN

Dobry sen to nie tylko dobre samopoczucie, jest on niezbędny dla naszego zdrowia. Istnieje wiele dowodów naukowych na to, że jakość snu jest bezpośrednio powiązana z naszym ogólnym samopoczuciem, funkcjami poznawczymi i zdrowiem fizycznym. Wystarczająco długi i głęboki sen może wzmocnić układ odpornościowy, zmniejszyć stres i poprawić jasność umysłu.

W tym kontekście celem badań uniwersyteckich było zbadanie wpływu QUANTEC PRO na zachowania ludzi podczas snu. Wpływ aplikacji QUANTEC PRO na sypialnie – nie na uczestników, ale na ich sypialnie (!) – analizowano przez okres czterech miesięcy. W badaniu wzięły udział łącznie 134 osoby.

Terapia w sypialni została przeprowadzona poprzez zdalne leczenie QUANTEC PRO. Rejestrowano dane dotyczące płci, innych cech demograficznych i istniejących chorób. Ponadto za pomocą regularnych kwestionariuszy zbierano informacje na temat zachowań podczas snu, dobrego samopoczucia i zdrowia.

Wynik:
Podczas gdy jakość snu w grupie placebo pozostała stała, uczestnicy, których sypialnie zostały poddane działaniu QUANTEC PRO, wykazali statystycznie istotną poprawę nie tylko w zakresie zachowań podczas snu, ale także ogólnego samopoczucia i stanu zdrowia.

POBIERZ BADANIE

Oryginalne badanie możesz pobrać tutaj

BADANIE KLINICZNE Z QUANTEC PRO:
WIĘKSZA JAKOŚĆ ŻYCIA DZIĘKI ZDROWEMU STARZENIU

Celem tego badania klinicznego była analiza wpływu 12-miesięcznej terapii QUANTEC PRO na aktywność fizyczną i czynniki ryzyka chorób układu krążenia u osób starszych. Randomizowane, równoległe badanie kliniczne z podwójnie ślepą próbą przeprowadzono na próbie 20 osób w podeszłym wieku.

Terapię przeprowadzono zdalnie za pomocą QUANTEC® PRO. Zebrano dane dotyczące płci, cech płciowych i chorób. Jako czynniki ryzyka chorób układu krążenia analizowano skład ciała, ciśnienie krwi i profil biochemiczny.

Poziom zmian behawioralnych związanych z aktywnością fizyczną badano za pomocą modelu transteoretycznego, a wzorzec aktywności fizycznej oceniano za pomocą kwestionariusza Baeckego. W grupie leczonej wykazano znaczne zmniejszenie całkowitego cholesterolu, trójglicerydów, glukozy we krwi, LDL-c i nie-HDL-c, a także wzrost poziomu HDL-c oraz wyników aktywności fizycznej i ćwiczeń.

Z drugiej strony grupa placebo wykazała regresję poziomu zachowań związanych z aktywnością fizyczną. Na podstawie wyników badania klinicznego stwierdzono, że instrumentalna terapia biokomunikacyjna za pomocą QUANTEC PRO® może w znaczący sposób przyczynić się do zdrowia osób starszych, szczególnie poprzez zwiększenie poziomu aktywności fizycznej, utrzymanie poziomu cukru we krwi i poprawę profilu lipidowego.

POBIERZ BADANIE

Oryginalne badanie możesz pobrać tutaj

Słowa kluczowe: terapia biorezonansowa; kardiometaboliczne czynniki ryzyka; siedzący tryb życia; model transteoretyczny; Zdrowe starzenie się.

Z badania przeprowadzonego we Freiburgu wynika między innymi:

„Analizy te wykazały znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co średnio odpowiadało poprawie z mniej dobrego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy dobrego samopoczucia, uczestnicy zgłaszali, że są mniej zdenerwowani (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i czują się mniej wyczerpani być (t(9) = 3,25; p = 0,005). W grupie tej odnotowano także spełnienie życzeń, które średnio zostało przynajmniej w pewnym stopniu osiągnięte (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009), obszar psychologiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002), społeczny obszar: (t(9) = 4,07, p = 0,002), obszar zawodowy: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty medal dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania nad podświadomością odgrywają znacznie większą rolę niż na Zachodzie. Jest to tym bardziej zdumiewające, że jako niemiecka firma udało nam się pokonać lokalnych uczestników z Rosji i Ukrainy.

Skład komisji, która przyznała tę nagrodę, wygląda jak zestawienie rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk i Edukacji Noosferycznej
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego w Odessie
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz Pokoju

 

Nagrodę przyznano w kategorii „Najbardziej Innowacyjny Produkt Promocji Zdrowia”.--

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec