MENU
Jesteś tutaj: Komora Tlenowa OxyBed Komora Hiperbaryczna dla Dzieci

Komora Hiperbaryczna dla Dzieci

Od jakiego wieku można dotleniać dzieci w komorze hiperbarycznej?
Nie ma ograniczeń wiekowych w stosowaniu zabiegów w komorze hiperbarycznej – jest to całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna metoda leczenia.
Badania prowadzone na całym świecie mówią nawet o 3-4 dniowych noworodkach, które z różnych przyczyn były poddane zabiegom w komorze hiperbarycznej. Literatura naukowa jako wskazania wymienia m.in. wcześniactwo, żółtaczkę, niedotlenienie okołoporodowe, wrodzone urazy czaszkowe, choroby hemolityczne u noworodków. W przypadku niewydolności oddechowej wczesne zastosowanie tej formy terapii doprowadzało do poprawy aż 75% przypadków

Najnowsze wpisy

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Właściwości Tężni i Groty Solnej

Grota solna ma wyraźnie korzystny wpływ na wiele układów organizmu. Jony soli przedostają się przez płuca do układu krążenia i pobudzają procesy metaboliczne, przyspieszając dostarczanie składników odżywczych oraz tlenu do narządów i tkanek, tym samym usprawniając usuwanie toksyn bądź produktów rozpadu z organizmu. Rezultatem jest zwiększona odporność.

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.