MENU
Jesteś tutaj: Sklep Quantec

Quantec

Jak fizyka kwantowa może zmienić medycynę

Fizyka kwantowa może zmienić medycynę. Oprócz urządzeń diagnostycznych, techniki terapeutyczne, które mają na celu zmianę sytuacji lub rzeczywistości, opierają się na technologii kwantowej.

Tradycyjna medycyna pozostawiła za sobą błędne przekonanie, że ciało, umysł i duch są oddzielone i zaczyna postrzegać człowieka poza ograniczonym ciałem fizycznym.

Kilku badaczy poświęciło swoją pracę tzw. medycynie kwantowej lub  terapii energetycznej

Było to możliwe tylko dzięki zrozumieniu, że składamy się z maleńkich cząstek, które tworzą cały wszechświat.

Biorąc pod uwagę, że tę dwoistość istoty kwantowej można opisać jako cząstkę lub falę, wszystko jest energią, łącznie z ludzkim ciałem i jego myślami.

Można powiedzieć, że medycyna kwantowa wykorzystuje odkrycia fizyki kwantowej do identyfikacji, leczenia i zapobiegania chorobom poprzez wysyłanie wibracji, a dokładniej częstotliwości

Fizyka kwantowa może zmienić medycynę, proponując alternatywne metody równoważenia, będąc w stanie przenieść częstotliwości harmonii tam, gdzie potrzebujemy odzyskać zdrowe wibracje, niezależnie od tego, czy jest to problem zaburzeń fizycznych czy emocjonalnych. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat i jak to wszystko działa? Czytaj dalej i dowiedz się, jak poprawić swoje zdrowie i samopoczucie dzięki terapii kwantowej.

Fizyka kwantowa zyskuje na popularności 

W ostatnich dziesięcioleciach fizyka kwantowa zyskuje na sile. Kilka innowacyjnych materiałów i technik pochodzi z badań zjawisk kwantowych.

Świat kwantowy dzieje się w skalach subatomowych i całkowicie różni się od świata, który możemy zobaczyć. Nauka ta jest otoczona prawdopodobieństwami, które są trudne do zrozumienia, ale zostały udowodnione.

Aby dać Państwu wyobrażenie o tym, jak technologia kwantowa jest obecna w naszym codziennym życiu , gdyby nie ta nauka, prawdopodobnie nie czytalibyście tego tekstu na swoim laptopie, tablecie czy smartfonie. 

Innym przykładem jest to, że technologię LED (Light Emitting Diodes) zawdzięczamy fizyce kwantowej, obecnej dziś w większości ekranów i lamp.

Diody wykorzystujące technologię kwantową są również obecne w aparatach cyfrowych laserach .

Technologia GPS (Global Positioning System) również działa z taką precyzją dzięki synchronizacji szeregu satelitów na całym świecie, które korzystają z zegara kwantowego.

Zgodnie z oczekiwaniami fizyka kwantowa może zmienić medycynę. Wiadomo już, że zrozumienie zjawisk kwantowych może rozjaśnić nasze rozumienie życia, lepiej zrozumieć nasze relacje ze sobą, z innymi i ze światem.

Medycyna przyszłości

Medycyna staje się coraz bardziej technologiczna, a sprzęt jest wdrażany do różnych celów, takich jak terapia i diagnostyka.

Opracowywane są różne maszyny i kody oparte na zjawiskach kwantowych.

Jeśli stanie się to wykonalne, może mieć znaczący wpływ na:

 • opracowywanie złożonych modeli obliczeniowych;
 • zdolność do symulacji konformacji cząsteczek i ich interakcji w układach biologicznych na potrzeby medycyny precyzyjnej;
 • potężne algorytmy AI do analizy predykcyjnej zdrowia indywidualnego i zbiorowego.

Innym istotnym wpływem fizyki kwantowej na medycynę jest leczenie energetyczne za pomocą bioinformacji i intencji częstotliwości, aby osiągnąć określony cel w ciele fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. 

To nie tylko przyszłość, to już rzeczywistość!

Medycyna przyszłości widzi, że nie jesteśmy po prostu ciałem, ale zintegrowaną istotą. Kilku naukowców zagłębia się w tak zwaną medycynę energetyczną lub medycynę kwantową. W końcu organizm ludzki składa się z połączonych ze sobą systemów energii życiowej, które wpływają na siebie w sposób systemowy.

W praktyce nieharmonijne wibracje generowane przez negatywne emocje, takie jak depresja, złość, udręka lub strach, lub przez środowisko, w którym żyjesz, mogą objawiać się chorobą lub utrudniać życie na wiele sposobów.

Identyfikując punkt początkowy, można zmodyfikować ten wzór wibracji , a tym samym ponownie go skonfigurować dla ogólnego dobra, pełni i szczęścia.

Technika ta jest stosowana od ponad 15 lat w medycynie kwantowej poprzez leczenie wibracyjne za pomocą Quantec !

Quantec: wykorzystanie fizyki kwantowej do przywrócenia równowagi energii

Skoncentrowanie się na koncepcjach zdrowia kwantowego umożliwiło niezliczonej liczbie osób poszukiwanie zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez leczenie kwantowe .

W medycynie kwantowej ciało i umysł są nierozłączne. W ten sposób emocje mogą oddziaływać na organizm i procesować zmiany biofizyczne.

Pionierskim urządzeniem w tych badaniach jest Quantec, opracowany i przetestowany w Niemczech przez Petera-Raphaela von Buengnera. Jest to rewolucyjny instrument mierzący i korygujący częstotliwości pól bioenergetycznych u ludzi, zwierząt, roślin, nieruchomości, a nawet firm.

Choroba, przekonania, blokady są konsekwencją nadmiaru szkodliwej bioinformacji, którą człowiek wnosi w swoje pole morfogenetyczne. Są to na przykład informacje, które jednostka nabyła przez całe życie, między innymi poprzez dietę, doświadczenia, styl wychowania, traumy, relacje z pieniędzmi.

Leczenie kwantowe za pomocą Quantec jest w stanie zharmonizować te pola energetyczne i zapewnić więcej zdrowia, dobrego samopoczucia i dobrobytu.

Za pomocą oprogramowania do skanowania energii urządzenie skanuje fotografię osoby, miejsca lub zwierzęcia, które będzie leczone, w celu zidentyfikowania punktów braku równowagi. Od momentu analizy pola elektromagnetycznego wibracyjnego sugeruje zabiegi. Dużą różnicą jest to, że zajmuje się również wysyłaniem częstotliwości generowanych przez sam sprzęt i wysyłanych do pacjenta, gdziekolwiek się on znajduje. To jest fantastyczne!

Rezultaty stosowania Quantec są niezliczone i mogą znacznie przyspieszyć zrozumienie, dlaczego robisz to, co robisz. Na przykład wyjaśnij, dlaczego nawet jeśli chcesz się zmienić, nie możesz! Informacje, które zostały wprowadzone do Twojej nieświadomości i które uznałeś za prawdę, w sposób cykliczny po prostu nadal się odtwarzają.

Skończmy z powtarzaniem tych samych błędów, zwlekaniem, ograniczającymi przekonaniami, niezależnie od tego, czy na to zasługują, czy nie. Terapia kwantowa z Quantec jest w stanie odmienić Twoje życie i zapewnić zmiany w integralnym zdrowiu: fizycznym, emocjonalnym i duchowym, po prostu poprzez dostęp i możliwość wysyłania informacji do ciała bioenergetycznego. Działa u podstaw problemów w Twojej nieświadomości!

Wibruj w nowej melodii

Chcieć wiedzieć więcej?

Rozwiej ze mną swoje wątpliwości.

terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec