MENU
Jesteś tutaj: Solne Wnętrze Pola morfogenetyczne

Pola morfogenetyczne

Wszystko wokół Ciebie odzwierciedla osobę, którą byłeś do tej pory. Podstawa konstrukcji naszych wyników, czyli życia, którym żyjemy dzisiaj, tu i teraz, dotyczy w zasadzie dwóch słów: Myśli i Uczucia. I to właśnie wyjaśnia Morfogenetyka, a raczej Pola Morfogenetyczne.

Nasza wibracja składa się z POWTARZALNYCH nawykowych wzorców myśli i uczuć, jak również z nagromadzenia naszych osobistych doświadczeń. Wszystko to razem odciska cechy na osobistych polach morfogenetycznych, które są odpowiedzialne za definiowanie naszej rzeczywistości.

Słowo morfogenetyka jest definiowane przez pamięć kształtu. Jaki kształt? Forma Stworzenia lub nawet, jak powstają organizmy biologiczne. W takim samym sensie jak kwiaty zawsze mają ten sam wzór. Bądź zachowania i relacje żywych istot jako całości.

Pola morfogenetyczne to pole informacji zawierające pamięć.

Wspomnienia te pozostają zarówno w nieświadomości osobistej, jak i w nieświadomości rodzinnej. W ten sposób wyjaśniamy pokolenia udanych, szczęśliwych i bogatych rodzin. Jednak jest to ta sama pamięć, a raczej to samo pochodzenie, Pola Morfogenetyczne, gdy obserwuje się pokolenia zbankrutowanych rodzin.

Wygląda to nawet jak „kara lub przekleństwo” nałożone na całą rodzinę. Niestety mamy przykłady pokoleń rodzin uzależnionych od narkotyków czy alkoholu lub rodziny, w których jest wielu członków z problemami finansowymi, w których nikt nie odnosi sukcesów i nie prosperuje. Nawet rodziny z historią nieudanych związków miłosnych, z separacjami i rozwodami.

Jaki wzór obserwuje się w ludziach i rodzinach na przestrzeni pokoleń?

Mam na myśli wzorce, których nie widzimy w kodzie genetycznym – DNA, ale które widzimy, że powtarzają się przez całe życie człowieka. Przykładami są te wymienione powyżej; wzorzec sukcesu, a także wzorzec uzależnienia od alkoholu.

Co to za pamięć lub standard? Ta informacja nie jest przechowywana w DNA, ale w Polach Morfogenetycznych, które nie są materialne, ale energetyczne pole informacji, które działa jak pamięć nawyków. Pola morfogenetyczne otaczają materię. Mianowicie informacja i nawyk.

Pole Morfogenetyczne przekazuje informacje z powodu nawyku.

Ten wzorzec postępowania nie znajduje się w genach, w DNA, ale w nieświadomej pamięci rodzinnej, czyli w Polu Morfogenetycznym. Jednak te pola morfogenetyczne nie są deterministyczne, ale pozwalają na większe otwarcie pola prawdopodobieństwa w tym aspekcie.

Wracając do pytania, które zadałam powyżej – Czy jesteś zadowolony ze swojego życia? Jeśli nie, naucz się rekonfigurować swoje Pola Morfogenetyczne, a przede wszystkim zmień swoje nawyki. Oprzyj swoje życie na porządku Miłości, Zdrowia i Pełni.

Warto też pamiętać, że wszystkie te informacje dzieją się w naszej Nieświadomości, co utrudnia zrozumienie błędów i zmianę. Wspomnieliśmy już, że w naszej nieświadomości stanowi ona około 97% pojemności naszego mózgu, czyli śpimy prawie całą dobę. Wykonujemy zadania bez Zgody Po Naszej Racjonalnej lub Świadomej Stronie.

Dlatego łatwo zrozumieć, że Nieświadomość robi z nami, co chce, jeśli nie weźmiemy w ręce „wodzy”, jeśli można tak powiedzieć, naszego życia.

Rozumiemy, że musimy zmienić nasze:

 • Myśli
 • Uczucia
 • I nawyki

I w ten sposób zmieniamy nasze Pola Morfogenetyczne, a co za tym idzie naszą rzeczywistość. Wydaje się to trudne? Co powiesz na wykorzystanie technologii jako sprzymierzeńca?


Czy znasz Terapię Kwantową Quantec?

Wyobraź sobie urządzenie zdolne nie tylko odczytywać informacje zawarte w Twoich Polach Morfogenetycznych, ale także emitować na odległość częstotliwość harmonii i kasować tę bolesną informację zawartą w Tobie.

 Poznaj Quantec.

Terapia Kwantowa Quantec to technologiczna alternatywa dla diagnozy i leczenia dysharmonii fizycznych, psychicznych, emocjonalnych i duchowych. Jest w stanie zidentyfikować niedopasowania ciała, myśli i emocji za pomocą skanera mierzącego pole wibracyjne. Za pomocą częstotliwości koryguje zidentyfikowane przez skaner wzorce nierównowagi w matrycy problemu, czyli w umyśle. W ten sposób przywraca harmonię, spokój, zdrowie i dobre samopoczucie.

Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za dotychczasowe towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu spełnionego życia! Proszę o odwiedzanie strony https://shanti-quantec.pl/ i portali społecznościowych oraz subskrypcję kanału, a tym samym o pomoc w szerzeniu i dzieleniu się zdrowiem integralnym.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Najnowsze wpisy

Naturopatia a Ajurweda

Naturopatia a Ajurweda

Naturopata propaguje Zdrowy Styl Życia, wykorzystuje Wiedzę z zakresu naturoterapii, dietetyki, suplementacji, ajurwedy, fizyki kwantowej, tradycyjnej medycyny ludowej, terapii manualnych, a także psychologii celem przywrócenia Homeostazy Organizmu.

Jak działa QUANTEC?

Jak działa QUANTEC?

Na pytanie, jak działa QUANTEC, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy pozwolisz nam przedstawić najnowsze informacje na temat fizyki kwantowej za pomocą kilku krótkich filmów.

TERAPIE KWANTOWE

koń

Zabiegi medyczne Quantec

Chociaż ponad 90% naszych klientów to terapeuci, trenerzy życia i energetycy, ze względów prawnych nie wolno nam udzielać jakichkolwiek informacji w tym obszarze zastosowania. Wyraźnie zaznaczamy również, że aktywna zasada, z którą pracuje QUANTEC, nie jest naukowo rozpoznana.

Możemy jednak zwrócić uwagę, że Szpital Uniwersytecki we Fryburgu uznał QUANTEC za wart badań z jego kwantowo-fizyczną zasadą działania i że zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem w Rosji jako najlepsze urządzenie do opieki zdrowotnej:

Badanie we Freiburgu stwierdza m.in.:

„Analizy te ujawniły znaczną poprawę stanu ogólnego (t(9) = 3,28; p = 0,005), co odpowiadało średnio poprawie ze stanu gorszego do dobrego. Jeśli chodzi o różne cechy nastroju, uczestnicy zgłaszali, że są mniej nerwowi (t(9) = -1,96; p = 0,04), mają więcej energii (t(9) = 2,28; p = 0,024) i są mniej wyczerpani (t( 9) = 3,25; p = 0,005). Grupa ta zgłosiła również spełnienie życzeń, które średnio było przynajmniej w pewnym stopniu spełnione (obszar fizyczny: (t(9) = 2,88, p = 0,009); obszar psychiczny (t(9) = 3,86, p = 0,002); powierzchnia : (t(9) = 4,07, p = 0,002);Powierzchnia zawodowa: (t(9) = 3,0, p = 0,008).

szpital uniwersytecki we Fryburgu
złoty-medal-dla-quantec

ZŁOTY MEDAL DLA QUANTEC

W Rosji badania PSI i badania podświadomości odgrywają znacznie większą rolę niż tutaj, na Zachodzie. Tym bardziej zdumiewające jest to, że jako firma niemiecka byliśmy w stanie wystąpić przeciwko lokalnym uczestnikom w Rosji i na Ukrainie.

Skład organu, który przyznał tę nagrodę, brzmi jak who's who rosyjskich i ukraińskich uniwersytetów i akademii:

 

 • Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych
 • Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy
 • Akademia Nauk Noosferycznych i Edukacji
 • Instytut Innowacyjnych Technologii i Nowej Edukacji, Kijów
 • Charkowski Uniwersytet Narodowy „Karasina”, Ukraina
 • Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny „Skoworoduj”
 • Akademia Edukacyjna Republiki Kazachstanu „Altujnsarina”
 • Akademia Nauk Krymu
 • Instytut Myślenia Holistycznego, Odessa
 • Dom Wernadskiego, Charków
 • Centrum Rozwoju Intelektualnego „EIDOS”, Sewastopol
 • Międzynarodowy Fundusz na rzecz Pokoju

 

Nagroda została przyznana w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt na rzecz promocji zdrowia”.

Stań się młody i zdrowy

BIONIK PRO to moduł naszego oprogramowania QUANTEC, który sprawia, że ​​zdumiewające wyniki badań nad starzeniem się są ogólnie zrozumiałe i mają indywidualne zastosowanie.

Właściwie wdrożone skutkuje to nie tylko znacznym wydłużeniem życia , ale także znaczną poprawą jakości życia .

Te ostatnie nie tylko dzięki lepszemu zdrowiu dzięki działaniu profilaktycznemu, ale także dzięki pozytywnemu wpływowi na istniejące schorzenia . ( Ciekawe przykłady )

mitochondria


Klucz

Po dokonaniu oceny niezliczonych badań i metabadań na temat starzenia się i badań nad zdrowiem, wyraźnie wyłania się interfejs, który zawiera klucz do zdrowego starzenia się:

To elektrownie - dostawcy energii dla naszych komórek - mitochondria.

WSZYSTKIE choroby zaburzają funkcjonowanie tych elektrowni lub powstają przede wszystkim w wyniku ich upośledzenia.

Dowiedz się więcej >>> (strona budowy: treść wkrótce)

 

Baza danych „BIONIK PRO”

Dostępna jest już baza danych dla QUANTEC PRO, w której podsumowaliśmy aktualne wyniki badań na temat okoliczności, które mogą pozwolić na zdrowe i sprawne starzenie się lub które mogą również pomóc w korzystnym wpłynięciu na przebieg choroby.

Quantec